DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gospodo kako ste? Nadam se da ste dobro!

škrgućemo … [shocked]
[/quote]

Biti će bolje! Strpljen spašen!

Treba kupiti jeftino i puno!

Ma ja bih , ali mi se ne da kvariti prosjek ulaza[smiley]

Igra se magarad; bit će kiše!


Treba kupiti jeftino i puno!

Ma ja bih , ali mi se ne da kvariti prosjek ulaza[smiley]
[/quote]
Dobra nema šta. [thumbsup]
Ja ga kvarim pa šta bude.Kako kolega Evogaopet kaže neka nas vrag odnese u stilu.
Para se vadi iz čarapa a dali je to pametan potez pokazat će vrijeme.
Uostalom uvijek tako bude.

sijem žito raste grahorica

Paif jel se kupuje? pozdrav stari drukeru

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Paif jel se kupuje? pozdrav stari drukeru

Pozdrav i tebi!
Inače kažu neki da proroci posle krista jedu gxxxx ja ih ne jedem! Što se nebi moglo reći za neke optimiste koji su se sami u njih uvalili!



Treba kupiti jeftino i puno!

Ma ja bih , ali mi se ne da kvariti prosjek ulaza[smiley]
[/quote]
Dobra nema šta. [thumbsup]
Ja ga kvarim pa šta bude.Kako kolega Evogaopet kaže neka nas vrag odnese u stilu.
Para se vadi iz čarapa a dali je to pametan potez pokazat će vrijeme.
Uostalom uvijek tako bude.
[/quote]

Nemojte da vas vrag odnese!
Ali posle ovog pada, mora doći i do odbijanca. E sad koliko će on biti snažan i dugotrajan to ovisi, ali možda će se današnja kupnja isplatiti nekoliko posto. Zato gospodo možda ste danas dobro kupili. Naravno rizik je znatan.

Znači još ništa nekupuješ, ajd nek ti je sa srećom, upozoravao si nas al te nismo slušali, joj da sam te bar poslušo hm hm. Šta nam sad preporučaš? Pozdrav stari drukeru!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".



Paif jel se kupuje? pozdrav stari drukeru

Pozdrav i tebi!
Inače kažu neki da proroci posle krista jedu gxxxx ja ih ne jedem! Što se nebi moglo reći za neke optimiste koji su se sami u njih uvalili!
[/quote]
Sada si i prorok postao.Ne pretjerujuš li malo prijatelju?
Koliko se ja sjećam "prorok"je bio tvoj broker.Evo i linka na na tvoju poruku tko se ne sjeća
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1058&pg=1214
A što se tiče optimista ili pesimista i tko jede što mislim da i nije tako bitno.Bitnije je po meni biti dosljedan u svojim uvjerenjima.I biti realan koliko je to moguće.
U konačnici svi mi na kraju brojimo ili podnosimo svoje dobitke ili gubitke sami.
Razlika je u tome da ja kao optimista nikada tebi ne bih rekao da jedeš gxxxxx ili bilo šta drugo.
Jer to naprosto nije moj način komunikacije.Ali šta ćeš….svatko ima svoj nivo [bye]

sijem žito raste grahorica


Znači još ništa nekupuješ, ajd nek ti je sa srećom, upozoravao si nas al te nismo slušali, joj da sam te bar poslušo hm hm. Šta nam sad preporučaš? Pozdrav stari drukeru!

Sad? Neznam!

KAda se sjetim borbe na 200 kn,kako su se odredjeni "decki "borili da ju zadrze na toj razini,od ogromnog pritiska branitelja,i svih onih koji su zazirali od branitelja pa prodavali…Decki,drzte se u istim smo govn…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

LIme daj probaj shvatiti da se radi o humoru!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21854
http://www.zse.hr/default.aspx?id=21854
Za holding se nisu udostojili ni očitovati a za montažu,umjesto pada od 65% spominju rast???od 50%
Šta reći…

sijem žito raste grahorica

New Report

Close