DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.nacional.hr/articles/view/46888/3/

E tada na ljeto 2009 će mali nahrliti i kupovati DDJH.
Prometi će biti veliki, tada će mnogi govoriti eh da sam barem kupio kad je trebalo.

[/quote]

Ako bude? Kad bude, biti će dobro. (MOŽDA!) Nadam se, tko zna možda vam se i posreći pa nekoliko manjih uđe i koji tjedan digne cijenu 3,4,5, ili 10% Ali obzirom na stanje tržišta teško da će se to desiti.
Inače i ja bi mogao iskopati one ne baš dobre stvari o đurici pa ih C/P. Ali…

[/quote]
Prvo; Nama se posreći?Pa jel ti nisi unutra također?(spominjo si ulaz na 143)
Drugo;Manji ga sigurno neće dići.
Treće;Pa jesi li ti ikad C/P nešto drugo osim loših stvari????

sijem žito raste grahorica

@ paif

Ajde molim te iskopaj. Zanima me. Da znam da se stavljam na kupnju ili ne.

Only God, Muammar and Libya!

Natječaj za privatizaciju ĐĐ Montaže: Jure Radić protiv Nijemaca

Nadzorni odbor Holdinga Đuro Đaković u srijedu će raspisati natječaj za privatizaciju ĐĐ Montaže, tvrtke čiji su većinski vlasnici. Najavio je to jučer u Zagrebu predsjednik uprave ĐĐ Holdinga Zdravko Stipetić.
Za kupnju većinskog udjela dosad su interes iskazale tri tvrtke: njemački Bilfinger Berger, koji je lani otkupio 25 posto menadžerskih dionica ĐĐ Montaže, domaći konzorcij na čelu s Institutom građevinarstva Hrvatske koji vodi Jure Radić i austrijska Christof grupa. Čini se da je glavni favorit za kupnju blizu 65 posto dionica Montaže Bilfinger Berger.
– Ovo je ponajbolji trenutak za prodaju svoga udjela u ĐĐ Montaži jer ne znamo kakva će situacija na tržištu biti za dvije godine. Bilfinger Berger je definitivno ozbiljan kandidat, ali nije sigurno da će upravo oni pobijediti – rekao je Stipetić. Najavio je da će Đuro Đaković prodati i udjele u još nekim od osam tvrtki koje posluju u sklopu Holdinga.
Stipetić nije rekao iz kojih će se područja povući, nego je istaknuo da će se ĐĐ Holding u budućnosti koncentrirati na proizvodnju, a ne na usluge. (Večernji list)

Koliko se sjećam, Bilfinger Berger otkupio je managerske dionice DDJM po nekih 1500 kn-1600 kn. Vidjet ćemo kolika će se cijena dobiti natječajem, no kako je DDJM odlična firma, vjerujem da će se, usprkos turbulecijama na tržištu kapitala, postići cijena od preko 1000 kn. Obzirom da DDJH ima 165.346 dionica DDJM, bit će to sasvim zgodna cifra na računu DDJH.

Ignore: KressoM, delux

Koliko se sjećam, Bilfinger Berger otkupio je managerske dionice DDJM po nekih 1500 kn-1600 kn. Vidjet ćemo kolika će se cijena dobiti natječajem, no kako je DDJM odlična firma, vjerujem da će se, usprkos turbulecijama na tržištu kapitala, postići cijena od preko 1000 kn. Obzirom da DDJH ima 165.346 dionica DDJM, bit će to sasvim zgodna cifra na računu DDJH.

A sta ce onda DDJH sa tolikim parama? Kupovati svoje dionice na burzi recimo?


Ima li netko podatak koliko koja clanica holdinga doprinosi ukupnoj dobiti DDJH???

Prema podacima iz FI iz Fine. DDJM je izostavljena, podaci se mogu naći na ZSE. Kako ide natječaj za privatizaciju DDJM možda je bolje da gledamo samo ostale tvrtke u holdingu.


Koliko se sjećam, Bilfinger Berger otkupio je managerske dionice DDJM po nekih 1500 kn-1600 kn. Vidjet ćemo kolika će se cijena dobiti natječajem, no kako je DDJM odlična firma, vjerujem da će se, usprkos turbulecijama na tržištu kapitala, postići cijena od preko 1000 kn. Obzirom da DDJH ima 165.346 dionica DDJM, bit će to sasvim zgodna cifra na računu DDJH.

A sta ce onda DDJH sa tolikim parama? Kupovati svoje dionice na burzi recimo?


kolko se ja sječam i skuplje su otkupljivali.
Oko 2000k

sijem žito raste grahorica


A sta ce onda DDJH sa tolikim parama? Kupovati svoje dionice na burzi recimo?

koliko sam ja čuo biti će uloženo u opremu i povećanje produktivnosti, ako se dobro sjećam… mislim da bi kolega surla znao nešto više o tome…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pitanje za one koji prate DDJH.

Kako vidite DDJH nakon prodaje DDJM ???

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Pitanje za one koji prate DDJH.

Kako vidite DDJH nakon prodaje DDJM ???

Samo da još jednom ponovim , DDJH neće prodati kompletno DDJM već će djelom ostati vlasnik. A nakon toga ih ja vidim s puno casha koji će pametno uložiti u razvoj djelatnosti kojima se misle posvetiti u narednom razdovlju a to je proizvodnja za vojnu idnustriju.

Pitanje je samo kako će ga vidjeti tržište s obzirom na letargiju i averziju za dionicama koja trenutno vlada…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pitanje je samo kako će ga vidjeti tržište s obzirom na letargiju i averziju za dionicama koja trenutno vlada…

Naglasak na trenutno.. ta letargija ce proci kao sto su prosle i sve prije nje, a onda ce generalno cijene dionicama gore.

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Kakva REKLAMA; tolko puno ljepih, milih, vijesti vezanih uz đuru, a ono paf na 117 kunića.
Inače kad se radi navlakuša uvjek se pusti u nekoliko javnih novina par velikih najava, od kojih se naravno ništa ne ostvari, ali mali popuše! (Treba se samo sjetiti onih pompoznih najava o modernizaciji kuvajtskih tenkova, od kojih ništa.) Da mi je znati tko to želi izići?

New Report

Close