DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

” Slavonci mogu FIUMANI ne [kiss]
[/quote]
ljubiti? ili praviti tenkove?
[sad] DD tenk koncepcija stara 40 god! elektronika RIZ kvaliteta!! Domet topa 3 puta manji od Abramsa! Klime nema!! Mislim da je Kuvajcanima bolje ostati na devama, jeftinije i ima rashladu…….DD ce krenuti bolje sa vagonima i ravnicarskom prugom Budapest – Rijecka krpica… za 6 mjeseci uz HZ ekspanziju…[thumbsup]

Kozer


” Slavonci mogu FIUMANI ne [kiss]

ljubiti? ili praviti tenkove?
[sad] DD tenk koncepcija stara 40 god! elektronika RIZ kvaliteta!! Domet topa 3 puta manji od Abramsa! Klime nema!! Mislim da je Kuvajcanima bolje ostati na devama, jeftinije i ima rashladu…….DD ce krenuti bolje sa vagonima i ravnicarskom prugom Budapest – Rijecka krpica… za 6 mjeseci uz HZ ekspanziju…[thumbsup]

[/quote]
Vaš link

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


[sad] DD tenk koncepcija stara 40 god! elektronika RIZ kvaliteta!! Domet topa 3 puta manji od Abramsa! Klime nema!! Mislim da je Kuvajcanima bolje ostati na devama, jeftinije i ima rashladu…….DD ce krenuti bolje sa vagonima i ravnicarskom prugom Budapest – Rijecka krpica… za 6 mjeseci uz HZ ekspanziju…[thumbsup]

DD sklapa tenkove, on ne proizvodi ove dijelove koje si ti naveo

ulaži u znanje, da ti tenkovi ne bi pred kuću došli, toliki domet imaju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Kozer.
Sječaš li se ti invazije naKuvajt i kako je sva ta silna tehnika tamo prošla?
Više od pola je zaštekalo!!!!
Znaju kuvajčani dobro šta im treba.
A treba im DDJH baš zbog tih ekstremnih uvjeta.
Ma kakva brate klima u tenku?
Što manje komocije i elektronike to bolje.
JA kad idem na pecanje u rit vozim staru ladu nivu a po gradu tojotu rav4.
slažeš li se sa mnom[thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Zasjeo branitelj sa 748 komada na prodaju.
Mislim šta je ovo, tko to tako prasprodaje 1512 komada, pa 1604 komada, pa 650 i brdo skrivenih.[embarass][cool]

prodaja: 577 165
50 167,70
314 167,80
100 168,90
12 169
850 169
450 169
200 169
900 170
704 170
18 172
59 173

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Zasjeo branitelj sa 748 komada na prodaju.
Mislim šta je ovo, tko to tako prasprodaje 1512 komada, pa 1604 komada, pa 650 i brdo skrivenih.[embarass][cool]

Jedino da su dva branitelja jer je početni nalog bio preko 1000 komada. Mrve ga od prijepodneva… [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Angriff, 14.05.2008. u 14:38
DD tenk koncepcija stara 40 god! elektronika RIZ kvaliteta!! Domet topa 3 puta manji od Abramsa! Klime nema!! Mislim da je Kuvajcanima bolje ostati na devama, jeftinije i ima rashladu…….DD ce krenuti bolje sa vagonima i ravnicarskom prugom Budapest – Rijecka krpica… za 6 mjeseci uz HZ ekspanziju…

Da, a nemaju niti senzore za parkiranje i zračne jastuke na stražnjim sjedalima [smiley]

Kuvajćani već imaju te tenkove i pametnije im je modernizirati ih nego kupovati nove. A da ne govorimo o tome da kao što je jedan kolega spomenuo-Đuro samo sklapa tenkove. Za oklopna vozila su recimo u igri nekoliko proizvođača što se samo naoružanja tiče..

meni odgovara ovakav kontuiran lagan ali siguran rast [thumbsup]

NEMA PREDAJE


meni odgovara ovakav kontuiran lagan ali siguran rast [thumbsup]

Skromnost je vrlina 5,57% , lagan[thumbsup]

Dali je netko na vijestima HR2 jutros čuo nešto o mogućem raskidu ugovora s Finskom Patriom zbog financijskih malverzacija u Finskoj ili saj ja nešto krivo čuo.


Dali je netko na vijestima HR2 jutros čuo nešto o mogućem raskidu ugovora s Finskom Patriom zbog financijskih malverzacija u Finskoj ili saj ja nešto krivo čuo.

Uhapšena su dva radnika zbog malverzacija sa ugovorima saSlovenijom i Egiptom.
TAko barem piše u slovenskom Delu
Nevidim da to ima ikakve veze sa nama?
Cijeli članak je napisan na razini senzacionalističkog trača.
Smatram da nema brige za nas[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

sijem žito raste grahorica

New Report

Close