Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgleda da smo nasli privremeno dno 6970 cca
fijuuuu odeee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

bogami švabe ruše svoj index kao da je armagedon u njemačkoj?!
gledam amere, sve manji padovi, a ovi mlate po DAXU već 5 dana prema dolje, od 7450 sad do 6950?!? pa nije Njemačko gopospodarstvo propalo, u boljem je stanju od svih EU gospodarstava, pa i od USA! u čemu je poanta?????

ovo nije normalno i kod švaba mora u ponedjeljak-utorak biti jači odbijanac, samo se treba čuvati LDX1 certifikata jer bi mogao puknuti

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Da li mi netko može reći kod kojeg je ino brokera!!!!

Ovo nema smisla više..

Unaprijed zahvalan

"alea iacta est"

Utječe li tečaj EUR/USD na cijenu long naftnih certifikata? I ako da, je li tako da kada pada EUR/USD da raste cijena certifikata?

ale faking luja!

ovo danas je bilo za poluditi. ja rješio 1400 sdx1 na 76,10 kupljen jučer po 73,70. uletio u ldx1 i uzeo onom fondu na 34,10 2000kom, izgrizao sve nokte i na kraju lupio po MM-u na 34,10. Uzeo 200+50+50 TLWI ujutro prve tri transkacije po 82,70-84,00 i riješio sve po 87,20.

sad ću se primiriti malo dan dva jer imam osjećaj da sam ispucao svu sreću [emo_vrtimise]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

*31,40 2000kom, iako mi još nije jasno tko je to bio da je izbacio skoro 10000 komada na ask, ovdje mu je pušing bio minimalno 50000kn na cijelu transakciju ili čak i više :/ užas, ali kladio bi se na fond i stop loss jer se nije micao s aska čak niti kada je tržište evidentno krenulo u odbijanac.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@Rekvijem

Mislim da nije fond….to bi mi bilo malo suludo. Ili?

"alea iacta est"

Ali da je imao loš stop loss..nisam mogao vjerovati tko god da bio

"alea iacta est"

USA je otišla u zeleno, Švabe će si sad onu stvar odgristi od muke što su tako krvnički zatukli DAX [emo_cool]
u ponedjeljak vjerojatno DAX otvara osjetno iznad 7000

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pogledajte vrijeme kad su zaokrenuli u zeleno[emo_smijeh]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

možda da možemo ostaviti naloge otvorene koji bi se mogli i zatvoriti poslije 16 sati ukoliko index dovoljno rastu ili padnu nakon našeg zatvaranja

tako bi imali stop loss s jedne strane, odnosno povoljnu kupnju s druge iako ZSE ne radi


pogledajte vrijeme kad su zaokrenuli u zeleno

Točno po zatvaranju Frankurtske burze. Evidentno je da neke velike američke njuške to rade smišljeno i organizirano da naivcima pokupe pare. Ne bih ulazio u to kako oni to rade jer nemam pojma kakvim se sve instrumentima i taktikama mogu služiti ali je previše očito da bi bila samo koincidencija. I to nije prvi puta da se takvo što događa, samo je danas bilo brutalnije.

To je ekipa koja ima kapitala koliko je god potrebno da okrene trend liniju po svojoj potrebi, dakle ne radi se o pojedincima nego o bankama i fondovima (vjerojatno više njih u koordiniranoj akciji). Nitko im ništa ne može jer ne rade direktno na američkom tržištu gdje bi im netko mogao stati na rep.

Teorija zavjere? Možda ali pogledajte malo trendove i tajming.

kolega ove teorije su vam potrošene i za ZSE, kamoli za svijetska tržišta na kojima 70% trgovanja obavljaju algoritmi. tržište je oversold i svakim novim bodom pada je vjerojatnost korekcije pada bila veća(ja sam počeo ulazit kad je ta vjerojatnost prešla 80%). rezervar je bio pun benzina, a iskra koja ga je zapalila je bila zajednička izjava republiknaskih i demokratskih vođa da će dat sve od sebe da se dogovre i ne ponove debakl od prošlog ljeta. da nije to, bilo bi nešto drugo. hoće li se ovaj preokret pokazat kao privremeno ili trajno dno ćemo vidjet kroz koji tjedan.

James evo tebi stotka.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close