BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gledam multiplikatore za božjakovinu po raznim sajtovima i navodi se P/E od 800 i nešto. jasno, radi se o nekonsolidiranom izvješću. e sad, jednom value investitoru( u ovakvom bear marketu on dolazi na svoje) koji po usporednim tablicama traži dobru priliku oko sigurno neće zapeti za Božjakovinu. većina ovdje uzima zdravo za gotovo da svi znaju pravo stanje stvari, no zašto? dionica ima puno, ne možeš sve pratiti a P/E je obično početak istraživanja. e sad zamislite situaciju da se u takvim tablicama pokažu pravi multiplikatori. prikazivanje pravih brojki bi za ovu dionicu bio najbolji marketing.

meni paše 1 butelja za dionicu, ionako sam trenutno pod utjecajem! [lol]

a danas spektakl ovdje! [lol]

2 udarca po asku! [thumbsup]

490,00 12 15:10:35
419,00 10 10:19:10

hajde neka neka 🙂

sve je lako kad si mlad :)

Koji je ovo buy sada bzjk.. omg!!!

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Koji je ovo buy sada bzjk.. omg!!!

A tek koji je bye,bye [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

kaj ententinis veliš ispod nominale bu, ha!? [lol]

IZ IZVJESTAJA:
Odobren je novi kratkoroćni kredit od strane Zagrebaćke banke d.d.na rok
do 18.09.2008 godine uz kamatnu stopu 6,7% godišnje u ukupnom iznosu od
=1.000.000 kuna.

Evo to bi trebalo sada isteci pa su se nagomilali na kupnji… LOL

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

btw. nisam ni vidio skino neko onu siću po 420, a bome ni kupnja nije što je nekad bila! [wink]

380,00 25
370,00 28
366,00 9
365,00 10
353,00 42


kaj ententinis veliš ispod nominale bu, ha!? [lol]

A čujte kolega, to ste vi rekli, ne ja
[lol]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vaš link

Ako pogledate kretanje cijene unatrag 3 godine, dolazite do zaključka da je ova dionica teški pušing. Ekipa je kupovala ispod 200, uvaljala naivnima na 1400, upisala dobit od 1000%, a malima se do danas istopilo 65% imovine koju su imali u ovoj dionici. Kada cijena padne ispod 200, vratiti će se opet prvosjedioci u ovu dionicu i onda opet ide krug iz početka. Tako je to!

pozdrav!

Hmm… nije samo malima ‘uvaljeno’. Bilo je i u komadu 5000 kom po 900 kn ako se dobro sjecam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Tako se i meni cini, ali me bilo strah reci…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close