Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel se može ostanak kod loših brokera smatrati varijantom hvatanja padajućih noževa, bit će bolje, slijedi oporavak?

ovo pitanje je teorijske naravi i svaka slučajnost sa stvarnim brokerima je sasvim slučajna, za ozbač

slijedi nam precesija

ptf toplo preporuča pbz

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Svaka ta mala sabotažica ti donese propuštenu dobit. Danas sam uletio u Ingru na 4 kn umjesto na 3.90 jer sam se hebavao sa gledalicom, tako je to… a godišnje se skupi tako puno stvari da je šteta možda i preko 10 -15 tisuća kuna…

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Svaka ta mala sabotažica ti donese propuštenu dobit. Danas sam uletio u Ingru na 4 kn umjesto na 3.90 jer sam se hebavao sa gledalicom, tako je to… a godišnje se skupi tako puno stvari da je šteta možda i preko 10 -15 tisuća kuna…

I meni se danas po drugi put pojavljuje problem, ali bas u ključnom trenutku sa Agramom.
Kupim Ingru po 3,91 doslovno u zadnji čas i odmah hoce staviti nalog na prodaju, kad mi bas onda stranica pada i pise “document not available” “refresh page” ili nesto sl……
Srecom, trajalo je samo par sekundi, ali da je bilo prilike, moglo me je kostati propustene dobiti po 500-njak kuna……

Ma bitno da oni always win. Kvalietta sa xetrom pala na rane devedesete, dobro da još imamo online naloge ako ne uvedu telefoniranje opet.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ovu naknadu od 10kn mjesecno ima jos koja brokerska kuca ili je to samo kod fime ?


ptf toplo preporuča pbz

PBZ je ok, profesionalni su, izračunaju automatski porez bez naplate.
Čak su stavili u gledalicu zamrznute naloge van radnog vremena zse,
što novi sustav ne omogućava automatski…
Poradile su ponovno i obavijesti sa zse nakon uvođenja xetra-e.
Ne sjećam se kada su zadnji put imali ispad itd. Min cijena naloga
40kn, ali može i niže obzirom na kvartalni promet. Novac na investicijski
račun sjedne gotovo trenutno ako imate račun u pbz-u, pa stignete brzo
reagirati po potrebi..u svakom slučaju ja sam zadovoljan
Ne radim u pbz-u ako tko misli… 🙂

Hita sa novim cjenikom i kvartalnim uvjetima prometa može staviti ključ u bravu.
Lafferova će ih pomesti.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

trenutno sam kod hite i u potrazi za novim brokerom sam dosao do zakljucka da je agram najpovoljniji (ne trgujem puno dionicama, mali mjesecni prometi – uglavnom kupnja)

pbz, intercapital i ostali su nepovoljni za malog dionicara koji ne trguje na dnevnoj bazi. ima li netko bolju preporuku od agrama?

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre


trenutno sam kod hite i u potrazi za novim brokerom sam dosao do zakljucka da je agram najpovoljniji (ne trgujem puno dionicama, mali mjesecni prometi – uglavnom kupnja)

pbz, intercapital i ostali su nepovoljni za malog dionicara koji ne trguje na dnevnoj bazi. ima li netko bolju preporuku od agrama?


A da mozda pokusate kod Erse… jedino sto vam ne radi izmedu 12:30 i 13:30… ali kako velite ne trgujete puno pa vam nece smetati taj mali nedostatak erstebrokera.

Osobno sam u PBZ i zadovoljan sam.
No, sada sam shavtio da Agram nema minimalne naknade pa me zanima da li se prilikom prodaje mora cekati namira ili mozes odmah sredstva investirati dalje, kao kod PBZ.

@Pongo
Kako mislite Erste ne radi između 12:30 i 13:30, meni radi bez problema, dok mi je većinu dionica bilo na dražbi hrpu naloga sam zadavao petnaestak sekundi do 13.
Baš me zanima koliko je pao promet kod hite kada su digli minimalnu naknadu sa 10 na 50 kuna za manje klijente…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@xdado
Meni se da konektirati, ali onda tako “smrznuta” stranica bez ikakvih podataka ostane!


Baš me zanima koliko je pao promet kod hite kada su digli minimalnu naknadu sa 10 na 50 kuna za manje klijente…

Misle da će povisivanjem naknada nadoknaditi svoj manjak. Mislim da baš suprotno.
Znaju da im je velika većina naloga ispod 10.000kn pa misle na taj način oderati male ulagače.


Osobno sam u PBZ i zadovoljan sam.
No, sada sam shavtio da Agram nema minimalne naknade pa me zanima da li se prilikom prodaje mora cekati namira ili mozes odmah sredstva investirati dalje, kao kod PBZ.


Možeš odmah trgovati dalje…

New Report

Close