Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ko danas više gleda kakva je gledalica
ok, bitne su neke stvari al sa ovakvim volumenima trgovanja bitno ti je jedino bid i ask
sve ostalo je znastvena fantastika za ovo naše stanje
bitno je da je što manja provizija i da su brokeri korektni

obavijest za RBA brokere,
molim da po izvršenoj usluzi /transakciji kupnje ili prodaje/ e-poštom korisniku isporučite izvješće- račun za istu.
Hvala

Meni je agram trader super 😉

27.02.2012
Poštovani, zbog tehničkih problema, aplikacija e-trade trenutno ne radi te se nalozi ne izlažu na burzi. Radimo na uklanjanju problema te se nadamo da ćemo u kratkom roku ukloniti nedostatke. Molimo Vas za razumijevanje i ispričavamo se zbog nastalih neugodnosti.

Ma zamisli…….

Pukla veza HITA

ne radi fima,još nekome??

idući tjedan će bit bolje...

Meni ne radi fima iosto, jesi se ti uspio spojit?

smanjuje se minus.......

FIMA [undecid] odmah na početku
HITA [undecid]

Pazi ovo:

HITA
FIMA
ZABA

Gdje vidite sličnost?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Koji brokeri su živi, a koji više nisu među živima …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ne mogu se povezati na portfelj kod HITE ,ima netko sličnih problema ili je kod mene greška?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi


ne mogu se povezati na portfelj kod HITE ,ima netko sličnih problema ili je kod mene greška?

i kraj mene isti problem bia, ali sada je sve uredu [thumbsup]

Kako se riješiti reklama Agram brokera, stano mi uskaču ne mogu uopće na Poslovni. hr.
Molim vas, hitno mi je, gori mi pod petama. Ne može li mi netko tu pomoći , moram otkapčivati komp i voziti ga kod majstora. A k ovima brokerima sigurno nikad neću preći. Ovo maltretiranje traje već više od 6 mjeseci.

Poštovani, zbog tehničkih problema, aplikacija e-trade trenutno ne radi te se nalozi ne izlažu na burzi. Radimo na uklanjanju problema te se nadamo da ćemo u kratkom roku ukloniti nedostatke. Molimo Vas za razumijevanje i ispričavamo se zbog neugodnosti.ZAGREBAČKA BANKA

Ovo je novi u nizu trikova brokera…

Izbjegnite razočarenje i uključite aplikaciju urgentno.


Kako se riješiti reklama Agram brokera, stano mi uskaču ne mogu uopće na Poslovni. hr.
Molim vas, hitno mi je, gori mi pod petama. Ne može li mi netko tu pomoći , moram otkapčivati komp i voziti ga kod majstora. A k ovima brokerima sigurno nikad neću preći. Ovo maltretiranje traje već više od 6 mjeseci.

Neki AD Blocker?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close