Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hafid
al ako zadaš preko telefona nalog koji je manji od 1000kn onda više nije 0,3%?


hafid
al ako zadaš preko telefona nalog koji je manji od 1000kn onda više nije 0,3%?

Ako Agram trader-om trguješ preko interneta i nazoveš ili pošalješ mail da ti upišu kupovni nalog ispod 1000kn koji ne možeš sam upisati postotak provizije je isti kao i preko interneta. Tvoj postotak provizije varira i može biti 0,3% ili 0.35% ili 0,4% ovisno o prometu koji ostvariš.

http://www.agram-brokeri.hr/UserDocsImages/dokumenti/Agram_Brokeri_Cjenik_Usluga.pdf

Nazovi 01 5545556 pa će ti oni bolje objasniti.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

prepucavanja HNB-DAB-HANFA nastavljaju se, a povrata keša ulagačima i dalje nema:

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=230&LANG=HR&vijestid=864

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

ok, al koliko sam skužio iz cijenika onda je provizija 0,4% ako imaš samo male naloge i to u visini do 10tis kn prometa onda je ista stvar i sa hitom , provizija 0,3% 10kn
http://www.hita.hr/index.php?id=7
pa ispada ako radiš male naloge gotovo svejedno hoćeš li hitu ili agram a ako radiš veće onda je ceba jeftinija, zar ne?

Hanfa se oglasila:
Vaš link

Hanfa tumači da svi različito tumače. Mislim da nismo čak ni beta testeri nego alfa testeri.

Da ne trujem dalje ovu temu, otvorio sam novu sa svojim nedoumicama oko poslovanja banaka i računa. Pa molim poznavaoce sa voljom da malo pojasne:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ok, al koliko sam skužio iz cijenika onda je provizija 0,4% ako imaš samo male naloge i to u visini do 10tis kn prometa onda je ista stvar i sa hitom , provizija 0,3% 10kn
http://www.hita.hr/index.php?id=7
pa ispada ako radiš male naloge gotovo svejedno hoćeš li hitu ili agram a ako radiš veće onda je ceba jeftinija, zar ne?

Hita na stranici drži cijenu iz 2009. od 0,30%, a kad se uđe u PDF cijenik vidi se da je cijena od 2011. godine 0,50%.

Baš šibicarski.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Hita na stranici drži cijenu iz 2009. od 0,30%, a kad se uđe u PDF cijenik vidi se da je cijena od 2011. godine 0,50%.

HITA: Kupnja i prodaja dionica posredstvom e-trade usluge, za promet do 3.000.000,00 kn brokerska naknada je 0,30%, minimalna: 10,00 kn/nalog – do daljnjega.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Kakva je sada situacija s brokerskim kućama. Hoćemo li konačno dobiti POPIS BROKERSKIH KUĆA
KOJE VODE KOMPANIJE ?

Pa, to je poslovna tajna? Po čemu i zašto???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mislim da je samo tebi postavljeno pitanje jasno…"brokerske kuče koje vode kompanije" ????

popis brokerskih kuca koje operairaju na ZSE imaš na stranicama iste

...

ne mogu naći temu ABACUS BROKERIpa eto pitam ovdje,kad će isplata naše love?vratite nam pare!!!

NN 154/2011. od 29.12.2011.
I. Trgovački sud u Zagrebu, rješenjem broj ST-4/11 od 22. prosinca 2011. obustavio je i zaključio stečajni postupak nad stečajnim dužnikom

PRVA GENERACIJA d.o.o., u stečaju, Zagreb, Ulica grada Vukovara 20, MBS: 080306208, OIB: 78814834082.

II. Rješenje o obustavi i zaključenju stečajnog postupka objavit će se na oglasnoj ploči suda i u Narodnim novinama.

III. Po pravomoćnosti rješenja stečajni dužnik brisat će se iz registra ovog suda.

(Broj: 31-ST-4/11 od 22. XII. 2011.) (2430)
Amen

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


ne mogu naći temu ABACUS BROKERIpa eto pitam ovdje,kad će isplata naše love?vratite nam pare!!!

To treba pitati DAB, Abacus i HANFA napravili su što je na njima

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Prenosim post s teme ABACUS BROKERI koji sam napisao 27.12.2011., za one koji ne mogu pronaći navedenu temu, kolega lord

POSLOVNI DNEVNIK, tiskano izdanje

burze&financije

Iz CREDO banke pobjegao i sudski stečajni upravitelj

..ulomak..
Nemamo problema s isplatom osiguranih depozita fizičkim osobama, trenutno imamo oko 130 zahtjeva za reklamacijom, od čega su neki opravdani, a neki ne, pa nam je to u fokusu, kaže Radić.

Uskoro isplata računa "13"

Paralelno se, kaže, radi na provjeri podataka klijenata i njihovih prava na odštettu kod tzv. "računa 13" brokerske kuće Abacus brokeri. U DAB su stigli Hanfini podaci o Abacusovim klijentima i njihovim potraživanjima, no banka sa svoje strane podatke nema već je vodila jedinstveni račun kao Abacusov.

Prema inicijalnim prognozama treba nam oko mjesec dana da ustvrdimo stanje, dakle još oko desetak dana da počnemo s isplatama, istaknuo je Radić.

ps U kontaktu sam sa DABom – danas dobio info da intezivno rade na provjeri xxx bla bla bla…da ima toga puno …te da očekuju da bi drugi tjedan mogla bit isplata prema ABACUSU..

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Izgleda da cekamo da se ekipa vrati sa skijanja ako nije ona gora varijanta.

Kakva je razlika između gledalice PBZ-a i programa kojim se koristi DIE ERSTE?

New Report

Close