BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da ovi u Duropacku nisu presretni sada kad gledaju što se događa na burzama diljem svijeta. Malo su fulali tajming za ulet.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Dakle svi su sretni, i Duropack koji je prikupio više od 50 posto, i investitori koji su dobili solidnu lovu s kojom će za 10-ak dana moći u povoljan shopping. Nije li to lijepo? [proud]

za desetak dana?
valjda si mislio – desetak mjeseci.

hate red



Dakle svi su sretni, i Duropack koji je prikupio više od 50 posto, i investitori koji su dobili solidnu lovu s kojom će za 10-ak dana moći u povoljan shopping. Nije li to lijepo? [proud]

za desetak dana?
valjda si mislio – desetak mjeseci.
[/quote]

Mislio sam da će lovu dobiti za desetak dana, a kad će biti najpovoljniji shopping, neka svatko procijeni sam. Ja ne očekujem neki preveliki pad, barem ne ono iz ožujka 2009.

Prodao sam BLSC na ZSE (495 kn) ne čekajući da prođe Duropackov rok. Izgubio sam oko 85 kn po dionici…nije malo… ali manje me boli jer se nadam da će se dogoditi promjene i dobre stvari u budućnosti. Puno toga je već napravljeno i znam da ću se vratiti u Belišće kad Austrijanci preuzmu blagajnu i ako ne bude naznaka za delistiranje. Nadam se da će biti fer prema malima kao Ernt ili Ht. Za mene, dosadašnja uprava to nije bila.

Čekanje do Velike Gospe, a onda ćemo vidjeti.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


znam da ću se vratiti u Belišće kad Austrijanci preuzmu blagajnu i ako ne bude naznaka za delistiranje. Nadam se da će biti fer prema malima kao Ernt ili Ht. Za mene, dosadašnja uprava to nije bila.

ti, dakle, očekuješ dividendu?
iduće 3-4 godine nećeš je vidjeti.
dakle, možeš samo profitirati na tržištu.
ali ne znam zbog čega bi cijena dionice rasla?
mirovinci moraju sniziti prosjeke ulaza što znači da moraju dokupljivat ispod 500.
a nešto ne vjerujem da se nakupit bogznakakvih količina na tim razinama.
zaključak: nemoj se vraćat u belišće.

hate red

Volim Belišće, nemam pojma o dionicama… ali vjerujem u njihov monopol na hr tržištu, snagu u regiji i parterski odnos koji nam je osiguravao pristup zapadnim tržištima. Što mislite, gdje završi sav prikupljeni stari papir koji odvoze komunalne službe iz reciklažnih dvorišta i kućnog otpada (sortiranog) u prostoru oko Belišća (Osijek, B. Manastir, Đakovo)?
Nadam se da će nešto zaraditi, jer nema puno tako dobrih i perspektivnih firmi u našoj zemlji.
Restrukturiranje je obavljeno i idemo naprijed. Strani su fondovi uvijek vidjeli dobru priliku za zaradu pa bih volio da i mi mali sudjelujemo u dobiti. O dividendi…za koju godinu…sretno!!!

Slažem se s Kamencem, zaobiđi Belišće u širokom luku, osim ako ti se ne pruži prilika da ga kupuješ po nekoj smiješnoj cijeni.


Prodao sam BLSC na ZSE (495 kn) ne čekajući da prođe Duropackov rok. Izgubio sam oko 85 kn po dionici…nije malo…

Kako si izgubio 85 kn po dionici ?? Jesam ja nesto propustio 🙂 ?

kad stižu pare? kad je zadnji dan za uplatu?

hate red



Prodao sam BLSC na ZSE (495 kn) ne čekajući da prođe Duropackov rok. Izgubio sam oko 85 kn po dionici…nije malo…

Kako si izgubio 85 kn po dionici ?? Jesam ja nesto propustio 🙂 ?
[/quote]
čovjekov prosjek ulaza bio je 580 kn. kapiši?

hate red

si si grazie 🙂
mal listam forum da vidim di da "bubnem" pare pa ga nisam skapiro odmah 🙂

Gledaš u ponedjeljak. Ak nije sjelo, gledaš u utorak. Ak nije sjelo počneš pizditi. S razlogom.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Gledaš u ponedjeljak. Ak nije sjelo, gledaš u utorak. Ak nije sjelo počneš pizditi. S razlogom.

ja sam svoje pare pokupio 🙂 nebrinem za to , nego gledam malo i citam , informiram se i shvatio sam da je najbolje lovu 3 mjeseca u banku stavit pa onda nesto gledat. situacija mi se ne svidja nikako 🙂



Gledaš u ponedjeljak. Ak nije sjelo, gledaš u utorak. Ak nije sjelo počneš pizditi. S razlogom.

ja sam svoje pare pokupio 🙂 ne brinem za to, nego gledam malo i citam , informiram se i shvatio sam da je najbolje lovu 3 mjeseca u banku stavit pa onda nesto gledat. situacija mi se ne svidja nikako 🙂

[/quote]
Odgovorio sam kamencu. Ti ako si prodao preko burze naravno da si pare već pokupio.
Mislim da je banka za držanje love lošija opcija. Bolje je pomalo i barem nasitno trejdat. Učiš, čeličiš se i to će donijet više love nego kamata u banci, makar i vezana. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close