BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bako ti si se vec tolko zabrinula za nase novce da si mi skoro vec sumnjiva..
a vjerujem i vecini ovdje [huh]

meni je bakica baš simpa, kad nema nje nema ni živosti na forumu, a što se tiče kojekakvih izračuna, t o je bar lako rješivo, to će rješavati odvjetnici, oni su upućeni i kako doći do točne cijene dionuice i koliku kamatu pripisati, moje je samo da s njima dogovorim postoitak i to je to

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Modobradi jelte jestel ga pitali dal će Toda da uspe na Ustavnom i Upravnom sudu,jer onda ćemo da igramo mečku [lol] [lol]

zanimljivo… ako će se navodno mnogi ovjde tužiti… tko to onda ovjde skroz kupuje/prodaje… prodaje/kupuje….

Ide ovo lagano opet gore ma koliko mi šutjeli o tome!

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .


Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

Link [pray] [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

ti tvoji slatki su poceli kupovati sa malo vecim iznosima…sad im se omililo gledat +10.12 🙂


slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

još više su slatkiji ovo koji prodaju 10 dionica po bidu to znači da je skupljanje u tjeku [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

vis ti ovo sad..koleginice, zasto ovakve objave bez ikakvog linka i vrlo vjerovatno cisto trolanje?

Kao svoj dio kapitala Agrokor bi u taj holding unio dionice Konzuma, kojima je trenutna tržišna vrijednost na ZSE-u 362 milijuna eura, pišu analitičari ST Investa u ponedjeljak u novom tjednom newsletteru.

“Plan osvajanja Mercatora je odličan za hrvatsku privredu, a način financiranja zvuči kao briljantna poslovna kombinacija, mada nije posve jasan, osim, dakako, u dijelu uzimanja kredita.

Slovenci, naime, očekuju da im se Mercator plati gotovinom kako bi mogli vratiti svoje dugove, a ne dionicama Konzuma ili holdinga.



slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

ti tvoji slatki su poceli kupovati sa malo vecim iznosima…sad im se omililo gledat +10.12 🙂
[/quote]
[thumbsup]


Kao svoj dio kapitala Agrokor bi u taj holding unio dionice Konzuma, kojima je trenutna tržišna vrijednost na ZSE-u 362 milijuna eura, pišu analitičari ST Investa u ponedjeljak u novom tjednom newsletteru.

“Plan osvajanja Mercatora je odličan za hrvatsku privredu, a način financiranja zvuči kao briljantna poslovna kombinacija, mada nije posve jasan, osim, dakako, u dijelu uzimanja kredita.

Slovenci, naime, očekuju da im se Mercator plati gotovinom kako bi mogli vratiti svoje dugove, a ne dionicama Konzuma ili holdinga.


ti pricas o preuzimanju mercator a ovdje trvimo vec tjednima o ponudi za belje


Ide ovo lagano opet gore ma koliko mi šutjeli o tome!

Pa normalno da ide,treba odvrtit bar još jedan krug dok se da…jedino što je program dizanja cijene malo drugačiji…
-nadam se da ću s trejderskim djelom uz malo sreće opet uspjet pogodit izlazak blizu vrha..


Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

..otkud ti info..jel ti to tek tako ili???

New Report

Close