BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


osobno ne priželjkujem blokadu…neka ostane danas na 330-335 kuna…pa sutra dalje…

ja prizekljujem..jer sutra se nebudemo bas natrgovali [smiley]


Ja nisam bio jedan od strpljivih, zadnjih dana sam prvi put kupio dosta komada u prosjeku ispod 313 i danas sve prodao po 34x, malo ispod blokade. Ja zadovoljan! Kad se malo stiša bura bit će za kupit i jeftinije!

I što misliš da ćemo mi sad za tobom isto prodavati? Ja je čekam minimum na 1000 kn a ti ćeš ju ponovo kupovati po 500 kn.
S Mlinarom sam se “zezao” oko 1000 kn, kupio, prodao po 1100 a gle gdje je sada. Ništa više ne prodajem od Todorića bez 300-400 % zarade.

Nek ste i vi više krenuli,čestitam,nisam vas više mogao čitati ovu zadnju godinu….ne stajte do 400 barem…[smiley]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

@tenkista,
Neću je kupovati, prodavao sam ATPL na preko 3500 (moju jubav) i to jako puno (stotina) komada da bi iskoristio Todorićeve dionice redom, LEDO, ZVZD, MLNR, ZTNJ pa sad i BLJE, danas sam ih sve redom prodao, meni je i više nego dovoljno jer se sad vraćam u ATPL ispod 3450! Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

što mislite da je 1760kom blokada onda odmah napustite tu dionicu jer takvi samo stvaraju paniku a za jednog ozbiljnog investitora šala

Ljudovi, vi ste meni naprosto famozni!

Kada sam Belje kupovao pred HT po 263 – 267 kuna vikali ste: “Ide to još dolje.”, “Tko normalan kupuje ovog gubitaša koji namješta FI.”, “Pa kud baš u Belje?” [huh]

A sada kada je cijena na 340, sada vam je to super dionica kojoj je samo nebo granica.
O svašta!

[smiley]

La vita e bella!


Izgleda kao da svi izlaze i belja.

otkad to cijena moze rasti pri iskrcavanju ???
taman da je i istina, pa netko i kupuje po tim cjenama. zasto bi ovi sta prodaju bili pametniji od ovih sta kupuju.
al ova zadnja recenica po meni nema veze sa zdravom logikom. ali ja sam isto pocetnik pa molim da me netko korigira ako krivo nesto pricam


Ljudovi, vi ste meni naprosto famozni!

Kada sam Belje kupovao pred HT po 263 – 267 kuna vikali ste: “Ide to još dolje.”, “Tko normalan kupuje ovog gubitaša koji namješta FI.”, “Pa kud baš u Belje?” [huh]

A sada kada je cijena na 340, sada vam je to super dionica kojoj je samo nebo granica.
O svašta!

[smiley]

Što se čudiš, pa onda su htjeli kupovati pa normalno da su drukali za pad. kao i sad neki .[proud]

Tisuću komada ode dok si upisao nalog pa nevjerovatno a jučer sam se mislio da li da pojačam, pa onda ću danas, došlo je vrijeme i za Belje, a neki kažu dionica godine 2008.[thumbsup]


Ništa više ne prodajem od Todorića bez 300-400 % zarade.

upravo tako..samo sta ja osobno imam puno vece apetite
[cool]

posto je ledo vec narastao za njega mi je minimum jos 350% a za belje ne izlazim bez 1500%..

a sta se tice namjestanja FI ste netko rece meni je to sve smjesno.ko pokvarenog telefona. jedan izvali, drugi ponovi a treci to vec ponavlja kao cinjenicu. ista stvar i s onima koji stalno pricaju da je burza prenapuhana. e pa dragi moji u zanjih par godina je hrv. burza iznjedrila 300-400 NOVIH milijunasa. e sad bila napuhana ili ne (a to nitko nije niti moze dokazati jer je to nemoguce) ja se po tim babinjanjima nebudem ravnao.

vjera u obitelj, boga i todorica [proud]

mislim da je fora u tome da ovi što prodaju kupili su belje po 260-300 kuna….i sad ga prodaju na 330-340 kuna…i imaju dobru zaradu…
a kako na belju ne bi bilo prvi put da se vrati na razine od 300 kuna…misle da će imat prilike opet za uć na tim razinama…

štosam napisao prije par minuta 1760kom šala

New Report

Close