BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne mogu vjerovat da ekipa nije skuzila tu vijest..

dokupit cu i ja malo danas..

kaze u clanku da ‘samo Belju će trebati oko 150.000 tona stočne hrane’, dali netko zna kolike su sada njihove potrebe

jeli istina da je Todor doveo stručnjake iz Egipta da mu naprave sustav za navodnjavanje ili je to samo obična glupost.
A šta se tiće članka iz poslovnog dnevnika o tvornici stočne hrane ; to me uopče ne čudi jer se u belje sipaju ogromni novci.
To je dionica za dugorocno ulaganje itreba je nadokupljivat dok je još jeftina.

Belje je sada ok, baš me zanima tko ovo šiba po 215 kuna. Ima li netko s foruma?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma ljudi moji to ce samo jednog dana ekspodirat..

onako skupljaju se sitno nalozi i hop gore netko pokupi

Dobro Bolje BELJE

znate li to?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

da li bi belje imalo dobar rast kad bi todoric kupio npr. trgovacki lanac kerum ili neki drugi hrvatski trgovacki lanac

Belje će imati brzi rast, kada tržište okrene.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dobro svi znamo da ce belje kad tad eksplodirat ali me zanima kakav bi utjecaj imala kupovina nekog hrvatskog trgovackog lanca; jer kad se kupova turski migros cijena je rasla skoro do 400 kn

400 nije realno, bar ne sada, ali neke stvari se počinju definitvno nevrednovati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kako to misliš da se neke stvari pocinju nevrednovati


kako to misliš da se neke stvari pocinju nevrednovati

depresija, pretjerana depresija, pogledaj Varteks npr.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



kako to misliš da se neke stvari pocinju nevrednovati

depresija, pretjerana depresija, pogledaj Varteks npr.
[/quote]
Depresije jest, ali je li pretjerana, pitanje je.
Možda se radi o surovoj realnosti. [huh]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Danas vrijedi malo, no hoće li sutra više ???

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Depresije jest, ali je li pretjerana, pitanje je.
Možda se radi o surovoj realnosti. [huh]

Imaš razdoblje euforije, kada se ne zna tko pije tko plaća, i tu imaš najviše prevara, laganja itd.

Onda ima ide pad i "pretjerana" depresija kao sada kada većina plače i gleda kako pada i ne kupuje zbog straha, a zapravo dobro vrijeme za kupnju je onda kada pada, jer

a) na nulu neće
b) sloma neće biti
c) mali prometi
d) brz oporavak

itd. ne radi se samo o Belju, već o većini dionica.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close