BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege molio bih samo pojašnjenje nečega u sto nisam 100% siguran i koje je po meni alfa i omega ovdje. Dakle prema predloženog točki skupštine temeljni kapital se može povećavati jednom ili više puta sve do 2019 godine ali ne za više od 50%. Kako znamo da će novi tem.kapital biti nakon pojednostavljenog smanjenja cca 300 milja kn, da li to znači da ne postoji mogućnost da agrokoru jednokratno pretvori sav svoj kredit belju(a to je iznos koji je 10 puta veći od 150 milja kn koliko iznosi maksimalno povećanje kapitala) u tem kapital?! Po meni to je tako ali volio bih da netko ovo potvrdi. Hvala

vrlo interesantno nakon izvijesca I rasta dobiti od 17000% cijena pada??????? dali je to za smijanje ili plakanje???[emo_palacd][emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_mrgud]

S obzirom da su burek transakcije mene ne brine, prilika za dokupiti jeftino

previse je ovdje burek majstora.

sad će polako ovih 70.000 komada, pokupovanih zadnjih dana, nazad po bidu…

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@ kosor
a možda će netko pa asku opaliti 100.000 komada,tko će ga znati,
možemo laprdati ovako unedogled, nit ima koristi tvoj post nit ovaj

Dok se ne uključe jači igrači nažalost ništa.

ima li uopce smisla u buducnosi obazirati se na izvjesca

Vidi se po nalozima/prometu tko danas trguje.
Sve je jasno, vec toliko puta vidjena igra.
Samo sto se razina polako podize.
Akumuliralo se na 32-33, zatim prosli tjedan 36-37, sad 41-42, mozda jos padne do 40,xx ali ispod tesko.
Pozdrav braniteljima i drhtavim rucicama, opet su vas navukli!

@gonzales
Izvješće Belja je super, a zašto cjena tone samo nebo zna, valjda će se na 35 zaustaviti, to mnogi najavljuju…

Izvješće Belja je dosada pokazalo da se po potrebi “namješta” kako Agrokoru paše.Očigledno da su investitori postali malo oprezniji.

@hv107
pa Ivica namješta ministre, guvernere, hupovce, gradonačelnike, od kuda Vam to da namješta i izvješća, to se kod velikih sustava zove kreativno knjigovodstvo, a kod malih lopovluk

New Report

Close