BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma tooo, sad se već može kupovati 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Postoji li mogucnost spajanja tvrtki iste djelatnosti vpik i blje?


http://www.seebiz.eu/agram-invest-prodao-veliki-paket-dionica-belja/ar-154798/

Razumijem da novinari lupetaju, ali i dalje mi nije jasno da ljudi koji ulažu svoje novce blage veze ne znaju što rade. Znači svi podaci su javno i besplatno dostupni, nisu ništa prodali nego su s tim dionicama zavrtili novi repo…

belje Vaš link …
vupik Vaš link …

A na mojedionice ili skdd jasno vidite i kome su dali dionice i tko im je dao novce. Ali ajde, barem vodeći dvojac na ovoj temi nije ponovno najavio ponudu za preuzimanje

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

prodavači su dali dodatnih 10% diskonta na dionice ;-))

Ignore: KressoM, delux

Koliko jos ovima ostaje dionica, da znamo kad konacno krecemo u jaci rast gore 🙂

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Podr.banka (-84,536)…odlučili su ići do kraja…izvješće na moje dionice je tri dana unazad…ali čini se da će baka s kolačima brzo proći.

Naravno da postoji mogućnost spajanja Belja i Vupika i da cijena bude na sredini negdje.
To bi sad svi voljeli, ali stedina je jos ispod jer bu i Vupik pao do Belja.
Ljudi moji pa netko mora platit ono sto se pokralo jednim dijelom dionicari drugim dijelom građani i Agrokor se izvukao iz krize.
I secer na kraju sve bu to vratili velikom gazdi.

dakle, čim se pojavi i najmanja “volja” za porastom cijene npr ovo do 8,41 ODMAH slijede veliki nalozi sa nižom cijenom (sada 8,39)…pa neka kaže ko šta hoće, al ovo je tipično štopanje cijene…

dakle, tvrdim da ovim prodavateljima nije u interesu “dobro” prodat nego isključivo rušit cijenu…zašto i za koga samo oni znaju…

Kad vidim kakvih ovdje sve ima to je baš da ti pamet stane. Masa vas pljuje po Todoriću i iznosi poluistine ili laži. Ako ljudi koji su na TK ovako razmišljaju onda je sve jasno, rang komentatora jutarnjeg ili dnevno hr-a.
Todorić DOBIO za kunu, DOBIO? Pa ajde ponovite još 1000 puta pa da i mi koji mislimo da niste normalni povjerujemo u tu LAŽ. DA, lik je kupio za kunu ali je PREUZEO I SVE HEBENE dugove i još uložio u proizvodnju, nove tehnologije i standarde.., pa ja ne mogu vjerovati da ste vi likovi uopće ovdje na investicijskom forumu. DNO.

http://www.24sata.hr/news/drzava-ce-prodati-svoje-dionice-belja-radnicima-168209

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Kad vidim kakvih ovdje sve ima to je baš da ti pamet stane. Masa vas pljuje po Todoriću i iznosi poluistine ili laži. Ako ljudi koji su na TK ovako razmišljaju onda je sve jasno, rang komentatora jutarnjeg ili dnevno hr-a.
Todorić DOBIO za kunu, DOBIO? Pa ajde ponovite još 1000 puta pa da i mi koji mislimo da niste normalni povjerujemo u tu LAŽ. DA, lik je kupio za kunu ali je PREUZEO I SVE HEBENE dugove i još uložio u proizvodnju, nove tehnologije i standarde.., pa ja ne mogu vjerovati da ste vi likovi uopće ovdje na investicijskom forumu. DNO.

http://www.24sata.hr/news/drzava-ce-prodati-svoje-dionice-belja-radnicima-168209


Ma,ulagao je on,ali kredite sa visokim kamatama koje ovakva proizvodnja ne moze pokriti,a jamcio je tvrtkom!
No,u pravu ste ,barem je nesto pokusao,a firma je i relativno normalno funkcionirala sve do sada!

Kao prvo covik je dobio za 1 Kn i sto onda?
Kao drugo istina ulozio ali ne iz svog dzepa nego iz raznih investicijskih fondova i drzavnih poticaja.
Pitam ja gdje su pare te silne gdje je nestao dragulj tko ga je uzeo.
Nikad necemo to saznat zato sto to ne bi bilo korektno i bilo bi puno optuzenih i velik izdatak za drzavni proracun.
Jeftinije je da drzava sanira i prikrije, nego dokazivat nesto sto je mozda bilo mozda nije.
Trece pitanje zasto je cijena tu di je ja po toj cijeni ne bum kupil jer ne kupujem sto je jeftino jer moze jos jeftinije.
Dok je bilo po 100 Kn kupovao i mislio da je jeftino pa se zaj..o, sad mislim da je trulo.
Ne firma nego ovi koji manipuliraju sa cijenom i moze to jos dolje do koje granice treba bankare i velike investitore pitat.

1.
AGROKOR D.D. (05937759187)
2.396.157 29,17 Osnovni račun
2.
KBZ D.D. (70663193635)
1.168.398 14,22 Skrb. račun
3.
PODRAVSKA BANKA D.D. (97326283154)
1.129.956 13,75 Skrb. račun -139406
4.
CROATIA BANKA D.D. (32247795989)
230.000 2,80 Skrb. račun
5.
ADDIKO BANK D.D. (14036333877)/SZAIF D.D. (06371858079)
103.343 1,26 Skrb. račun
6.
CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
69.813 0,85 Zast. račun
7.
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. (02535697732)
40.473 0,49 Skrb. račun
8.
DEKANOVIĆ SONJA (04336748812)
35.863 0,44 Osnovni račun
9.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
30.001 0,37 Osnovni račun
10.
CIKOJEVIĆ TATJANA (78208115285)
30.000 0,37 Osnovni račun

prije nekoliko godina bilo je rijeci o spajanju belja, pika vinkovci i vupika..al problem su lokalne zajednice i koncesije za zemlju..
u biti te su firme jako povezane, stocarstvo nositelj proizvodnje je belje, sve se planira tamo, mislim da je tako i sa ratarstvom..povrce je pik vinkovci..itd i td..
sad se nesto radi da se to malo vise odvoji..i vjerovatno pripremi za prodaju…
mi mali dionicari mozemo samo zaliti sto nismo izasli prije..sada, kako je dalica rekla..sv.ante pomozi..



Kad vidim kakvih ovdje sve ima to je baš da ti pamet stane. Masa vas pljuje po Todoriću i iznosi poluistine ili laži. Ako ljudi koji su na TK ovako razmišljaju onda je sve jasno, rang komentatora jutarnjeg ili dnevno hr-a.
Todorić DOBIO za kunu, DOBIO? Pa ajde ponovite još 1000 puta pa da i mi koji mislimo da niste normalni povjerujemo u tu LAŽ. DA, lik je kupio za kunu ali je PREUZEO I SVE HEBENE dugove i još uložio u proizvodnju, nove tehnologije i standarde.., pa ja ne mogu vjerovati da ste vi likovi uopće ovdje na investicijskom forumu. DNO.

http://www.24sata.hr/news/drzava-ce-prodati-svoje-dionice-belja-radnicima-168209


Ma,ulagao je on,ali kredite sa visokim kamatama koje ovakva proizvodnja ne moze pokriti,a jamcio je tvrtkom!
No,u pravu ste ,barem je nesto pokusao,a firma je i relativno normalno funkcionirala sve do sada!

[/quote]
Kada je onaj tenkre preuzeo belje tada mu je rvatska oprostila preko 600 miliona kuna duga tj sve dugove, a u belje je ulozio tocno onoliko koliko je dobio poticaja od rvatske tj od nasih poreza. Tenkre nije ulozio niti jednu jedinu lipu svoga novca. Belje je sada opteretio jamstvima tako da ce vjerojatno pasti saka drugima. Totalna neznalica i stetocina kakva u 20. i 21. stoljecu nije bila u Hrvatskoj.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close