BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

em CERP dijeli dionice belja šakom i kapom pa branitelji kipaju po kupnji, em je stalno veliki minus u FI, em je ERNT danas objavio 320 kn dividende pa ljudi rasprodaju druge dionice i sele u ERNT….trebat će ovdje pričekati barem koji mjesec za rast, a do tada zaboraviti na ovu dionicu u portfelju

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Koja šteta? Pa oni to otpustaju po nominali ak se ne varam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

dali je ovo konacno dno il ?


dali je ovo konacno dno il ?

Ma normalno da nije ako će nove dionice ići po 10 kuna kaži ti nama sam koliko bi ti platio na burzi 30? A tek kad i te nove završe na burzi to da i ne govorimo.

tko ti rekao da ce dionice nove,to neka nova tvoja masta il imas konkretne podatke???????



dali je ovo konacno dno il ?

Ma normalno da nije ako će nove dionice ići po 10 kuna kaži ti nama sam koliko bi ti platio na burzi 30? A tek kad i te nove završe na burzi to da i ne govorimo.
[/quote]
Ako imaš neki trag te informacije o 10 kn lijepo bi molili ako već javno o tome pišeš,a ako nemaš i napamet trkeljaš gluposti molim te poštedi nas ovdje toga.

CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 280.855 3,42%
Otpustanje se nastavlja, sa 650 tisuca na 280 tisuca nekoliko mjeseci, ne ponestaje im municije

PBZ mirovinac vratio dionice AGROKORU…..

Cerp otpušta a dionica skoro upola u odnosu na 06/2013, netko ih je dobro natrpao jučer, a i danas se izgleda dobro trpa po ovoj smješnoj cijeni.

ja mislim da ce dionica padati sve do trenutka kad se ne bude vidjela kakva takva dobit u financijskom izvijescu a do tog trenutka cini mi se mogli bise nacekati tako da ocekujem dionicu uskoro na 3-? Inace danas se drzi prilicno dobro s obzirom na okolnosti, zar ne?


ja mislim da ce dionica padati sve do trenutka kad se ne bude vidjela kakva takva dobit u financijskom izvijescu a do tog trenutka cini mi se mogli bise nacekati tako da ocekujem dionicu uskoro na 3-? Inace danas se drzi prilicno dobro s obzirom na okolnosti, zar ne?
Kolegice, dionica ne pada zbog financijskog izvješča nego zato jer su je dobili badava.Baš se pitam kad bi se povukla kompletna kupnja , kome bi onda prodavali po ovoj bezveznoj cijeni.[emo_smijesak]

danas se izgleda dobro trpa po ovoj smješnoj cijeni.
Što misliš, hoće li pasti na 3x kn?

Sve je jasno, dok Cerp ne rijesi ostalih 280 000 dionica nista od rasta, idemo samo prema dolje.
Pitanje je samo koliko.
Ovim tempom to bi jos moglo potrajati nekoliko mjeseci.
Ostaje nada u pozitivan ishod pregovora oko Mercatora i u pozitivniji iduci FI.
Ukoliko se sve navedeno poklopi mogli bi napokon vidjeti Belje na razinama gdje mu je i mjesto.

New Report

Close