BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li ovdje netko stručan da nam barem okvirno iznese svoju viziju o tome po koliko bi mogla biti dokapitalizacija i pod kakvim uslovima. Očigledno je da se ide na neku cijenu koja bi potom bila 3-mjesečni temelj za prihvatljivu dokapitalizaciju ili recimo neku vrstu preuzimanja od starane nemam pojma koga?

ja jucer kupio beljsku kobasicu I slaninu te sam htio I beljski baranjac(sir)ali ne moze se kupit vec mjesec dana.Zasto sam naveo naoko nebitne informacije za burzovne mesetare?Pa koliko ja vidim blje nema problema sa plasmanom svojih proizvoda tj.plasira ih I vise nego sto moze proizvesti tako da akvizicija o kojoj svi pricaju vrlo vjerovatno I nije toliko relevantna za ovu kompaniju.Sto se tice beljske grasevine kaze mi sogor vrlo ju je tesko nabaviti u rinfuzi.Dobio je odgovor da je jednostavno nestalo.[emo_zacudjen]

@dada11
Ne morate do trgovine, vidi se i u izvješću. Zalihe gotovih proizvoda su uvijek na istom minimalnom nivou. Tvrtka koja ima prodaju od 210 mil eurima zalihu gotovih proizvoda od manje od 5 mil eur
Raste proizvodnja u tijeku, ali očito se sve što se proizvede uspije plasirati.
Ne mora nas to čuditi, Belje kroz Konzum ima direktan pristup do vašeg stola 🙂
I ja sam primjetio da nema Baranjca u zadnje vrijeme i u mom Konzumu.
Sir je krenuo u izvoz pa zato ga valjda ima manje kod nas.

Nemoj misliti na m2!

Nisu problem zalihe i prodaja u Belju. Problem je sto se sva dobit isisava i akumulira u Agrokoru i time se akvizira sto se stigne i gdje se stigne.

Nije bolest sve što boli

mislim da se belje treba jače poziciionirati u mljekarskom biznisu.glupo ja da kroz konzum ne plasiruju mlijeko i mlječne prerađevine kad imaju najveću farmu u hrvatskoj.

osim toga dukat i vindija imaju ekstraprofite jer uvoze mlijeko.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

double bottom propao, eventualno neki odbijanac oko 40 i ispod.

free flow information

http://www.jatrgovac.com/tag/mercator/

za sad je protrgovano preko 10.000 komada, a cijena je trenutno na lipu ista kao jučer tj. 0,00% promjene…moguće da je ovo dno za neko vrijeme, bumo vidli

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

to je opet sigurno erste koji pritišće cijenu prema dolje da kupi opet nazad količinu nakon što je izašlo godišnje izvješće.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


to je opet sigurno erste koji pritišće cijenu prema dolje da kupi opet nazad količinu nakon što je izašlo godišnje izvješće.

ma sigro jeeee, piše E pored naloga [emo_smijeh] … uskoro ce biti nabacoke do 60 hehe [emo_palacd]

free flow information


ja jucer kupio beljsku kobasicu I slaninu te sam htio I beljski baranjac(sir)ali ne moze se kupit vec mjesec dana.Zasto sam naveo naoko nebitne informacije za burzovne mesetare?Pa koliko ja vidim blje nema problema sa plasmanom svojih proizvoda tj.plasira ih I vise nego sto moze proizvesti tako da akvizicija o kojoj svi pricaju vrlo vjerovatno I nije toliko relevantna za ovu kompaniju.Sto se tice beljske grasevine kaze mi sogor vrlo ju je tesko nabaviti u rinfuzi.Dobio je odgovor da je jednostavno nestalo.[emo_zacudjen]

Koliko sam ja čuo, Baranjac se više neće proizvoditi, zato ga nema. Umjesto njega, bit će neki sir za široke mase, tipa Gauda.
Graševina u rinfuzi? Nemoj to piti, ako ti je do beljske graševine, kupi je buteljiranu. Ovo u rinfuzi trpaju sve i svašta, vjeruj mi.
Živim u Belom Manastiru, pa znam. Inače, ako ste željni ABC sira, ovdje ga se može naći za 10 kn/kg. Da nekom pošaljem?[emo_namigusa]

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Top 10 (sveukupno).

19.02.2014 godine (6.177 270) mala promjena + 610 komada u korist TOP 10.

Pozdrav “Mrcini”.

New Report

Close