BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Više nećemo uvoziti rajčice iz Holandije .

http://www.alibaba.com/product-detail/high-quality-fresh-tomatoes_136843099.html

Uskoro iz Beja domaći paradajzi !!!



ja jucer kupio beljsku kobasicu I slaninu te sam htio I beljski baranjac(sir)ali ne moze se kupit vec mjesec dana.Zasto sam naveo naoko nebitne informacije za burzovne mesetare?Pa koliko ja vidim blje nema problema sa plasmanom svojih proizvoda tj.plasira ih I vise nego sto moze proizvesti tako da akvizicija o kojoj svi pricaju vrlo vjerovatno I nije toliko relevantna za ovu kompaniju.Sto se tice beljske grasevine kaze mi sogor vrlo ju je tesko nabaviti u rinfuzi.Dobio je odgovor da je jednostavno nestalo.[emo_zacudjen]

Koliko sam ja čuo, Baranjac se više neće proizvoditi, zato ga nema. Umjesto njega, bit će neki sir za široke mase, tipa Gauda.
Graševina u rinfuzi? Nemoj to piti, ako ti je do beljske graševine, kupi je buteljiranu. Ovo u rinfuzi trpaju sve i svašta, vjeruj mi.
Živim u Belom Manastiru, pa znam. Inače, ako ste željni ABC sira, ovdje ga se može naći za 10 kn/kg. Da nekom pošaljem?[emo_namigusa]
[/quote]

Nekada sam pio pjenušavo vino Baranjac , to je ono o čemu pričaš ?

da pratiš onda bi znao da erste prodaje,a sad su se postavili na 46 da imaju dovoljno spread-a za skupljanje i plašenje sa prodajom.



to je opet sigurno erste koji pritišće cijenu prema dolje da kupi opet nazad količinu nakon što je izašlo godišnje izvješće.

ma sigro jeeee, piše E pored naloga [emo_smijeh] … uskoro ce biti nabacoke do 60 hehe [emo_palacd]
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

http://www.finance.si/
20.02.2014 09:40
Neuradno: avstrijski banki pristali na reprogram posojil Mercatorja, prodaja spet verjetna

efekt lošeg FI je amortiziran, pad cijene je odrađen. na prvu pozitivnu vijest očekujem odbijanac na 50 kn

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Finance: Agrokor postigao dogovor s bankama vjerovnicama Mercatora

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Koncern Agrokor postigao je nakon višetjednih pregovora dogovor s bankama vjerovnicama Mercatora, objavio je slovenski list.Koncern Agrokor postigao je nakon višetjednih pregovora dogovor s bankama vjerovnicama Mercatora o reprogramu kredita prilikom preuzimanja najvećeg slovenskog trgovačkog lanca, objavio je u četvrtak slovenski poslovni list “Finance”. Na dogovor su, tvrde “Finance” koje se pozivaju na više izvora bliskim pregovorima, pristale i dvije austrijske banke, Erste bank i Raiffeisen banka, a one su do sada imale najtvrđe pozicije u pregovorima. Time opet postaje izgledno da će do realizacije lani sklopljenog kupoprodajnog ugovora Mercatora i većinskih vlasnika Mercatorovih dionica i doći, navodi … Pročitaj cijeli članak

Finance: Agrokor postigao dogovor s bankama vjerovnicama Mercatora

peace

ako se to i službeno potvrdi, može se očekivati povratak dionice preko 50 kn, a možda i više

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Po prometu vidimo koliko investitori vjeruju u uspjeh preuzimanja Mercatora od strane našeg valsnika Agrokora. I koliko će biti sinergije za Belje u toj transakciji.

Prije par dana bili ste sretni kupujući na 48, a sada nakon ove objave se sramite kupovati na još 10% nižoj cijeni, do 50 lagana šupljina.

di je onaj sa 5000 kom na 45?[emo_smijeh][emo_smijeh]

bravo erste,nakon braniteljskog fonda ja bi vam dao i umirovljenički da upravljate sa njime

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close