BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stižu pravi igrači na scenu..
http://www.seebiz.eu/katarski-biznismeni-zainteresirani-za-proizvodnju-hrane-u-hrvatskoj/ar-68111/

Tko zna, možda im Toda proda Belje pa se potpuno usmjeri na trgovinu (Konzum, Mercator, Idea..) [emo_namigusa]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kak će sad prodat ak je rekao da vrijedi, koliko ono?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kak će sad prodat ak je rekao da vrijedi, koliko ono?

1 kn je navodno bila cijena po kojoj je on dobio belje uz uvjet da ga postavi na noge i izvrši znatna ulaganja, što je i učinio. belje je postalo prehrambeni gigant koji raste i dalje, s modernom i tehnološki razvijenom proizvodnjom, odličnim i poznatim proizvodima tako da će ovo definitivno biti odlična ulagačka priča za strpljive ulagače

Kupnja je jako ojačala, iznad 66 kn je preko 3000 komada na kupnji. Hoće li uskoro proboj 70 kn? [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Kupnja je jako ojačala, iznad 66 kn je preko 3000 komada na kupnji. Hoće li uskoro proboj 70 kn? [emo_smijesak]

I sam znaš da će prije na 50 kn.


I sam znaš da će prije na 50 kn.

Griješiš…ali to i sam već znaš [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Kak će sad prodat ak je rekao da vrijedi, koliko ono?

1 kn je navodno bila cijena po kojoj je on dobio belje uz uvjet da ga postavi na noge i izvrši znatna ulaganja, što je i učinio. belje je postalo prehrambeni gigant koji raste i dalje, s modernom i tehnološki razvijenom proizvodnjom, odličnim i poznatim proizvodima tako da će ovo definitivno biti odlična ulagačka priča za strpljive ulagače
[/quote] nista ..trejderska dionica..dok ne izadje iz ove voznje 65-80

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

http://www.business.hr/kompanije-9/konzum-se-siri-i-na-trziste-pruzanja-postanskih-i-kurirskih-usluga
Kolika će biti “pravična naknada” za Belje?


http://www.business.hr/kompanije-9/konzum-se-siri-i-na-trziste-pruzanja-postanskih-i-kurirskih-usluga
Kolika će biti "pravična naknada" za Belje?

To nema veze s Beljem, Konzum se povlači iz sasvim drugih (praktičnih ) razloga, tj. kupnje Mercatora te spajanja i pripajanja koja će uslijediti…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Siguran sam da će i za Belje imati “druge (praktične) razloge”, koji će uslijediti…

prati li tko podatke otpuštanja dionica od strane Audia, ima li kakvih promjena? rasprodaja po bidu je zadnjih dana zamrla i tko želi kupiti 1000-2000 komada morat će udariti po prodaji

Azullo

Samo se tješi sa tom teorijom.

New Report

Close