BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedan prodavač distribuira, a više kupaca (većih i manjih) akumulira. to će tako ići još kraće vrijeme dok se prodavač ne iskrca, a nije mu više puno ostalo. Nakon toga je smjer jasan jer ovima što danima kupuju tisuće i tisuće komada nije cilj da im dionica nakon toga ostane na 85 kn nego da odradi rast, bar 20%…rekao bih na 100 kn za početak, a onda ćemo vidjeti kuda dalje. Ako krene euforija kao na PTKM, moguće i da belje jače poraste (120-150 kn)…a ako bude +efekt sudske presude, taj rast mogao bi biti puuuno veći.

U prijevodu savjetuješ ljudima da plaćaju ovu dionicu iznad BV-a, zbog neke presude za koju svi znamo da će ju Todin odvjetnički tim u paktu sa našim pravosudnim sistemom koji je inače radi njega do sada čak i mijenjao nekoliko zakona RH – pobiti do koljena , te zbog činjenice da jedan veliki, Čvrt imao dionice prodaje, a špekulanti kupuju ??

I to još usred recesije, za vrijeme koje je masa dionica na 0.1 do 0.3 BV-a ??

Super, samo naprijed , i ja se slažem, treba sad trpati to Belje jer ekipa s foruma koja se nakrcala na 70ak do 80 sad kaže da slijedi rast na 120 bez ikakva temelja, i protivno jasnim pokazateljima na tržištu, koje iz dana u dan sve jače pada, a nije ni čudo – kad imamo sve veći broj nezaposlenih u HR, Kukuriku samo kokodaču , a već eto 110 dana prošlo , prstom nisu makli, i još stiže konkurencija iz EU koja će Belje samljeti ko parizer za doručak za manje od 5 godina od ovog trenutka ..
Agorokorova zaduženost je tolika da ga sutra mogu preuzeti banke ako ga već ne drže u svojim rukama u velikoj mjeri. Belje je na vrhu , sad slijedi stagnacija, pa potom pad, prebrzo je raslo i razvijalo se, sad čitavu tu mašineriju treba održavati

Može li prodati više vina nego što prodaje ?

Teško. Nemoguće. Moralo bi svako vino biti od Belje-a, a kad udjemo u EU stiže poplava jeftinih a boljih talijanskih vina , i portuglaskih, pa i francuskih.

Samo Toskana proizvodi vina i to masu bolje od Belje-a, da ti pamet stane. Hrana ?

Okej, isto rasturaju. Dakle dalje ne ide…

Jedino još PIVK stoji na bijednih 0.2 BV-a od Todinih uzdanica i onaj VPIK je ispod BV-a ali ima pre, pre više gubitaka i dugova, dok se to ne riješi dalje od 100 će teško.

Belje isto bez te javne ponude nema temelja za preko 100 osim ako se ne žurite nekome pokloniti svoj novac [proud]

Kressho

Super su mi ovakvi likovi poput Plejboja u sve se razumiju….Strucnjaci su za pravosudje, financije, preuzimanja, vjetroelektrae, staklenike i poljuprivredu, umjetna gnojiva i makroekenomska kretanja cijena plina na svjetskom tržištu itd.

Naš kolega Plejboj je inaće i najveći stručnjak na forumu za NATO baze pogotovo one na zemljištima KSSTa, koga zanima neka pogleda forum KSSTa i pogleda ako je naš stručnjak za sve nagovarao ljude na kupnju KSSTa po 4000 jer će NATO graditi bazu na zemljištu KSSTa i još milijun nebuloza….

Kak te nije sram više pisati na poslovnom uopće?

...


Jedan prodavač distribuira, a više kupaca (većih i manjih) akumulira. to će tako ići još kraće vrijeme dok se prodavač ne iskrca, a nije mu više puno ostalo. Nakon toga je smjer jasan jer ovima što danima kupuju tisuće i tisuće komada nije cilj da im dionica nakon toga ostane na 85 kn nego da odradi rast, bar 20%…rekao bih na 100 kn za početak, a onda ćemo vidjeti kuda dalje. Ako krene euforija kao na PTKM, moguće i da belje jače poraste (120-150 kn)…a ako bude +efekt sudske presude, taj rast mogao bi biti puuuno veći.

Samo za tebe:

http://www.youtube.com/watch?v=f7N7MZvQzvk

Pekar, lekar, apotekar, kolar, stolar
mogao sam biti ja, bilo sta
knjigovezac, staklorezac, vidar, zidar
mogao sam biti ja, bilo sta……. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Izgleda da Gaspar izlazi van skroz….razlog nismo otkrili..

A tak se izlazi, staviš veće količine na prodaju…to mi više liči na nešto drugo….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A tak se izlazi, staviš veće količine na prodaju…to mi više liči na nešto drugo….

A na koji nacin je istresao dosadasnjih 65.000…ono bas po pravilima struke…

nemam pojma, samo ne znam ako je down stavljati naloge na ask
očito da se spušta cijena…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A tko ce ga znat, moramo cekat skdd top 10 i gotovo, mozda pokusava se vratit nazad u BLJE pa spusta cijenu, bila je neka prica da je zavrtija lovu na PTKM….

pokušao je napraviti paniku većim nalozima na prodaji, ali kupnja nije ni trepnula, a niže se ne usudi ići da ga SLPF ne poklopi…što je ante, ne znaš sad što napraviti,ha? [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Kakvih sve priča neće biti ovdje, ali sve je to uzalud dok se prihodi povećaju 300.000.000 godišnje. [thumbsup]


Kakvih sve priča neće biti ovdje, ali sve je to uzalud dok se prihodi povećaju 300.000.000 godišnje. [thumbsup]

čim tebe vidim odmah znam da je vrijeme za prodaju

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bome ako zeli ponovo uci morat ce na nekim visim razinama…

New Report

Close