BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet pat pozicija [lol]

Ubit će dionicu ovakvim trgovanjem, odnosno prodajom. Neće to ići na ovoj razini.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



Opet pat pozicija [lol]

Ubit će dionicu ovakvim trgovanjem, odnosno prodajom. Neće to ići na ovoj razini.

[/quote]
A kad je navalio ko mutav, naravno da ekipa ceka nizu cijenu.

Cijena se čini neobično niska, Belje ionako vrijedi 80 kn po dionici ako se uspoređuje sa ostalim dionicama iz Crobexa, a kamoli ova mogućnost da stigne ponuda za preuzimanje dionica po cijeni od oko 300 kn. Mislim da tu Gašpar nije nikakav problem, nego vrlo slabi interes na kupnji. To me baš čudi, jer Belje ima potrebnu sigurnost, ali i mogućnost velike zarade

Da je Gašpar osto ovdje (na 80,39) vjerujem da bi mu sve prošlo….Sad se makno, a ako sutra Crobi padne vratit će se, samo onda nitko neće htjet….

G. Ante Gašpar završio sa prodajom očito.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Može se naslutiti da je Gašpar u cashu.

Idemo dalje….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ima i ona losija opcija, mozda je samo promjena startegije iskrcaja.

Nadam se da će mister G. i dalje iskrcavati, u ovih par dana odlučio sam ostati do kraja.
Iako me ne bi čudilo da je shvatio da letvicu iskrcaja možda može dići i malo više.
LAku noć

"alea iacta est"

Ima li neki razlog zašto Belje ovih dana raste? Nisam baš stigao pratiti medije, izvješća, itd.
Zahvaljujem.

| Sitna riba. |


Ima li neki razlog zašto Belje ovih dana raste? Nisam baš stigao pratiti medije, izvješća, itd.
Zahvaljujem.

Jedan iz top 10 je očito prestao sa prodajom, ujedno se čeka odluka Upravnog suda oko tužbe Agrokora za nastanak obezujuće ponude za preuzimanje po 3XX kuna.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nadam se da će mister G. i dalje iskrcavati,

želja ti je uslišena [angry]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi


Ima li neki razlog zašto Belje ovih dana raste? Nisam baš stigao pratiti medije, izvješća, itd.
Zahvaljujem.

***vjerojatno odabrani već znaju odluku Upravnog suda… a idući tjedan će dodatno rasti zbog ulaska u Crobex10

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close