BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od kada si trazio kamate i zasto???

kamate smo vecina (a vjerovatno i svi. ne znam za nikog ko je trazio od 2007.) trazili od dana podnosenja tuzbe. Imas pravo na njih i od 2007 ali slucaj cemo voditi sa onim stvarima na kojima su vec dobivani identicni slucajevi tako da nema puno manevarskog prostora druge strane.

nisam se htio pravit pametan samo pitam cisto s pravne strane i ovo sto govoris je po slovu zakona.S drugu stranu drzim da je bolje da sa parnicama ne izlazite na forum jer dajete manevarskog prostora drugoj strani.Sto manje znaju bolje za vas.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Kojem advokatu u Zagrebu se mogu obratiti?

Nobilu



Ponovit cu moj upit prije par strana, zahvalan na odgovoru.

Idem u tuzbu, molim one koji su to vec ucinili tocnu cijenu po dionici (znam da je oko 300kn ali ne i tocno koliko je u lipu). Da li ste trazili kamate od dana podizanja tuzbe ili od dana nastanka obaveze, 2007 g.

Hvala

LP

305,46. Nisam tražio kamate od početka.

Poz!
[/quote]
Thnx Savage

jel to naša voljena republika prodaje sve u 16, od 13.12.11 do danas, sa 8,05% stigla je na 7,65%, nekih cca 33000 komada

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Usporedi smanjenje pozicije RH s količnom protrgovanom na promatrani dan pa češ vidjet da je smanjenje često veće od količine protrgovane na burzi (kao npr na 22.12). TU se radi o nečemu drugome, a ne o prodaji za točno saznati što ttrebalo bi kupiti knjigu dioničara za par različitih dana pa proučiti.

...

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Usporedi smanjenje pozicije RH s količnom protrgovanom na promatrani dan pa češ vidjet da je smanjenje često veće od količine protrgovane na burzi (kao npr na 22.12). TU se radi o nečemu drugome, a ne o prodaji za točno saznati što ttrebalo bi kupiti knjigu dioničara za par različitih dana pa proučiti.

Vrlo jednostavno za objasniti.
RH, odnosno AUDIO dijeli dionice…
http://www.mojnovac.net/forumi/showpost.php?p=560205&postcount=75391

Evo i Agrokora gdje mu je mjesto

Vaš link

Nije bolest sve što boli

Vaš link

Po kojem kriteriju od navedenih u gornjem linku na njihovu stranicu AUDIO dijeli dionice?

Nije bolest sve što boli


Vaš link

Ma Todorić je specijalizirao preuzimanja za 1 kn ( plati dugovanja kompanije koja su u odnosu na vrijednost imovine i potencijal deset puta manj). Svaki drugi vid preuzimanja " on ne razumije i ništa mu nije jasno !!!???!!!" Može na Harvardu slobodno otvoriti vlastitu katedru, gdje će predavati o tom vidu preuzimanja tvrtki, jer je takvih stručnjaka i slučajeva u svijetu JAKO MALO!!!!!!!!!!!!!
Možda je jedino Mozambik iznimka!!!

New Report

Close