BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…pa da su nazvali Upravni sud ili im poslali mail na piasrnicu dobili bi službeni odgovor…

…ako sam dobila ja,mogli su i oni…pa nije to vojna tajna…

…ako procure iskazi svjedoka u Uskoku,kako ne bi legalno saznali da li se Agrokor žalio…

*** ovo što pričaš je isto kao da ja tebe tužim i ti nikad to ne saznaš jer nisi nazvala Sud i pitala… Sud obavještava obje strane u postupku

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

…a jel i novinare i dioničare…????? a o čemu to sud obaviještava obje stranke u postupku?????

…ovdje je govora o tome da li je Agrokor podnio tužbu na Upravni sud i ustanovili smo da jeste…

…druga je stvar što bi bio red da je obavijestio i burzu…


…pa da su nazvali Upravni sud ili im poslali mail na piasrnicu dobili bi službeni odgovor…

…ako sam dobila ja,mogli su i oni…pa nije to vojna tajna…

…ako procure iskazi svjedoka u Uskoku,kako ne bi legalno saznali da li se Agrokor žalio…

Nije ilegalno saznati ali nije niti nuzno obavijestiti ZSE.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


…a jel i novinare i dioničare…????? a o čemu to sud obaviještava obje stranke u postupku?????

…ovdje je govora o tome da li je Agrokor podnio tužbu na Upravni sud i ustanovili smo da jeste…

…druga je stvar što bi bio red da je obavijestio i burzu…

***a po čemu smo ustanovili da jeste? jel ima kakav službeni dokument o tome? ti si na forumu spomenula kak znaš da su se ovi žalili, a ako sam kaj naučio u ovoj državi onda je to da ne vjeruj nikome, a naročito ne vjeruj nekome tko hini da ti želi pomoći… dok ne vidim službenu potvrdu ja neznam da li su se žalili ili nisu i bez te potvrde me nitko neće uvjeriti u suprotno

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

A zasto zivjeti u neznanju kad se sam mozes informarati. A ne cekati da ti novinari serviraju vijesti. I to jos stare.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


A zasto zivjeti u neznanju kad se sam mozes informarati. A ne cekati da ti novinari serviraju vijesti. I to jos stare.

***tvojom logikom nam nisu trebali objaviti niti odluku Hanfe da je dužan preuzet Belje, niti nas sinoć nisu trebali izvjestiti tko je pobjedio na izborima jer eto mogli smo se sami informirati… strava!

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

…nekima ovdje ionako odgovara da je voda što mutnija…,odjednom su se ovdje neki počeli čudit,a neki i zaboravili što su pisali i koje tete su zvali…jer sad mudro šute…

…zna se koji sud se pita,da li je tužba podnešena ili nije…

…pisarnica iz Ustavnog suda mi je odgovorila mailom da su podnijeli tužbu,a gosn Dunlop je i telefonski pitao tete…

…pisat znate,telefonirat znate,pa izvolte provjerit…a ne čeprkajte stalno po istom pijesku…

…pisarnica iz Ustavnog suda mi je odgovorila mailom da su podnijeli tužbu,a gosn Dunlop je i telefonski pitao tete…

Sta nije u pitanju Upravni sud [sad]


…nekima ovdje ionako odgovara da je voda što mutnija…,odjednom su se ovdje neki počeli čudit,a neki i zaboravili što su pisali i koje tete su zvali…jer sad mudro šute…

…zna se koji sud se pita,da li je tužba podnešena ili nije…

…pisarnica iz Ustavnog suda mi je odgovorila mailom da su podnijeli tužbu,a gosn Dunlop je i telefonski pitao tete…

…pisat znate,telefonirat znate,pa izvolte provjerit…a ne čeprkajte stalno po istom pijesku…

***samo nek tebi pisarnica iz Ustavnog suda odgovara mailom o preuzimanju Belja… vidi se da ti je u interesu da je voda što mutnija… ušla si u ovaj topik s drukerskim postom na kupnju, kasnije kad si prodala pišeš ovakve postove gdje je malo malo ubačena neka pogreška, al to kao slučajno da se ne skuži jel si slučajno pogriješila ili namjerno

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


…pisarnica iz Ustavnog suda mi je odgovorila mailom da su podnijeli tužbu,a gosn Dunlop je i telefonski pitao tete…

Sta nije u pitanju Upravni sud [sad]


sorry,mislila sam na Upravni…
…što se tiče drukera,pravi se javljaju…

je. potvrdjujem opet. zvao sam i tete kazu da je tuzba stigla.
sta je u njoj nemam pojma. nas tu nekoliko na forumu (kod odvjetnika ih ima mozda i 50tak..a sad vec mozda i vise) ima koji smo se odlucili za put tuzbe i upravni sud nas bas previse ne zanima.
prosjecna cjena za one koji jos uvjek dumaju je 305kn…postoji sudska praska sa hotelima baska i tucepi a baska je navodno identican slucaj (nisam provjeravao).
inace taj odvjetnik je kolko sam saznao prvi poceo sa takvom pravnom praksom kod nas. 2003 je izgubio jedan sud jer nije imao rjesenje hanfe. sta bi znacilo (i znaci, jer je sljedece slucajeve dobio) da ga je nuzno i dovoljno imati. i mi ga imamo [wink]..
agrokor je cist slucaj ko suza..imovinu nemoze sakrit, naplatit se mozes kako hoces.
dlkv i magma su skroz drugi slucajevi. dosta vlasnika, lako sakriju imovinu, teska naplata. tuzba besmislena..
tuzba ce biti srocena tako da agrokor nece imati ni mm manaverskog prostora. bit ce trazena cjena po zakonu koji je povoljniji za agrokor (inace po drugom zakonu je cjena 306kn)..sve u svemu prvostupanjski sud je za ocekivati da zavrsi u roku 6mj do godinu dana. sve skupa sa VTS-om 2-3g…
u medjevremenu nije nikako naodmet ocekivati nagodbu dosta ranije jer ipak kamata od 12% sljeduje.
moze se traziti i kamata od 2007 al to bi onda dala vise manevarskog prostora drugoj strani i odugovlacenje pa nije ni to na odmet zaboraviti u tuzbi.
eto, nismo se nasli prosli vikend jer smo imali neke obaveze pa da ovdje izreferiram…

Meni nije jasno kako se može tražiti kamata iz 2007, kad tada nije bilo nikakve utvrđene obveze?

New Report

Close