BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nepovjerenje vlada Wall Streetom

Na Wall Streetu su u utorak S&P i Nasdaq indeks porasli zahvaljujući oporavku cijena nafte i metala, dok je Dow Jones indeks pao.[sad]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ZARADE
Više od 60% radnika prima plaću ispod prosjeka
26.3.2008 11:22:18

ZAGREB – Struktura zaposlenih prema visini prosječne isplaćene neto plaće za ožujak 2007. pokazuje da je do 1.900 kuna primalo 5 posto zaposlenih, dok je s druge strane na vrhu ljestvice 7,2 posto zaposlenih koji su mjesečno primali više od 8.001[tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ZARADE
Više od 60% radnika prima plaću ispod prosjeka
26.3.2008 11:22:18

sto je tu cudno?

normalno je da postoji mali broj ljudi s velikim placama i veliki broj ljudi s malim placama, gledano prema prosjeku

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

odgovor SVaš linkamodolu

Sutra očekujem pucanje balona zvanog Ledo koji je umjetno prenapuhan.[lol] U vrijeme kada većina kvalitetnih dionica bilježi minuse i Crobex – 1,13 % [bye] Ledo doživljava neopravdano visoki rast od 40 % u 2 dana bez dodatnih informacija koje bi pojasnile zbog čega ovaj rast. Zato čuvajte se sutra stampeda kod iskrcavanja velikih da ne ostanete zadnji.[bye][bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

E moj sefe. Toliko negativnosti i jala tesko se moze sazeti kao sto si ti. Kada je padalo 60% onda je bilo OK kaj nema objasnjenja, sada ti je trebalo valjda posebno najaviti i objasniti da ce malo narasti. Fakat ne razmisljas o cemu pises.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 ..lutajući bespućima interneta nabasao sam na blog dotičnog gospodina. Zanima me što forumaši misle o njegovom liku i djelu, nisam baš upoznat ali ima zanimljivog štiva.


http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 ..lutajući bespućima interneta nabasao sam na blog dotičnog gospodina. Zanima me što forumaši misle o njegovom liku i djelu, nisam baš upoznat ali ima zanimljivog štiva.

Dobar dečko.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Vraća se “Stojadin”. Cijena, sitnica – 3750€

http://www.autoklub.hr/aktualno/vijesti/clanak/art-2008,3,26,ZASTAVA-OBNOVLJENA-SKALA-55-ZA-2008,3170.auto

No respect


Vraća se “Stojadin”. Cijena, sitnica – 3750€ http://www.autoklub.hr/aktualno/vijesti/clanak/art-2008,3,26,ZASTAVA-OBNOVLJENA-SKALA-55-ZA-2008,3170.auto

ima da ga kupim čim prodam PUNTa. he-he-he
[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

[bye]ZSE: Očekuje se nastavak stagnacije Crobexa

Već duže vrijeme prisutna stagnacija na Zagrebačkoj burzi, koju obilježavaju blagi porast pa pad cijena dionica, vjerojatno će se nastaviti i u idućim danima, mišljenja su burzovni analitičari.[bye]

Pad bi mogao pogoditi najviše Ledo kojje i najviše rastao 40 % u dva dana.[bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]


[cry]ZSE Analitičari očekuju stagnaciju Crobexa Već duže vrijeme prisutna stagnacija na Zagrebačkoj burzi, koju obilježavaju blagi porast pa pad cijena dionica, vjerojatno će se nastaviti i u idućim danima, mišljenja su burzovni analitičari Ja osobno očekujem pad na Ledu i Zvijezdi i to na Ledu puno veći sukladno rast u ova 2 protekla dana.[bye]

UZETO IZ TEME OPORAVAK TRŽIŠTA!

LOL
Ovaj lik je napaljen na Ledo ko mali pastuh.
Kolega, čemu sve to?
Kaj se niste ukrcali na ledo po 9500?
kaj Vam je još skupo, ili Vas je toda otpustio ili >Vas plača 2500 kune mjesečno pa ste ljuti na njega.

Lijepo pitam, premda ovaj post vjerojatno neću vidjet jer će me gospon Vjeko pobrisati, ali me interesira zašto toliko kontra leda?
Kaj mislite da će ljudi prodat ledo i kupovat INU?

Poštovane

New Report

Close