BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel šprajc karo … pardon karoje?

nije Šprajc KAROje
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


BAKICAAA: ” Da,to sam negdje pročitala…nek nam se javi…[proud] ” pa nije poblesavio. osim toga Bakice, pazi što pišeš jer bi mogla završiti na dnevniku.[proud]

Sjećam se kak je majstorski izveo drukanje s onom viješću oko Dalekovoda i Aluminija makar to nije još bilo gotovo. Dionica je slijedeći dan otišla blizu 2000 , čovjek se možda iskrcao tada i kupio opet za par dana dosta jeftinije[thumbsup]

Croblack:

BAKICAAA: ” Evo nas opet na TV Dnevniku,očekuje se rast dionca jer se vraćaju fond menadžeri i brokeri…mislim da je i naš Šprajc mali dioničar….[proud] ” Rekao je da to očekuje ekipa s foruma [wink]

pa normalno kad i Šprajc piše ovdje. jedan je od nas.
[wink]


slk?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


febo: ” Croblack: ” BAKICAAA: ” Evo nas opet na TV Dnevniku,očekuje se rast dionca jer se vraćaju fond menadžeri i brokeri…mislim da je i naš Šprajc mali dioničar….[proud] ” Rekao je da to očekuje ekipa s foruma [wink] ” pa normalno kad i Šprajc piše ovdje. jedan je od nas. [wink] ” slk?

e ne smem da kažem. to je insajd informacija
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


super24: ” febo: ” Croblack: ” BAKICAAA: ” Evo nas opet na TV Dnevniku,očekuje se rast dionca jer se vraćaju fond menadžeri i brokeri…mislim da je i naš Šprajc mali dioničar….[proud] ” Rekao je da to očekuje ekipa s foruma [wink] ” pa normalno kad i Šprajc piše ovdje. jedan je od nas. [wink] ” slk? ” e ne smem da kažem. to je insajd informacija [wink]

Ne moraš ništa kazati. Kad pogodimo, ti onda šuti…[cool]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

gosn Šprajc, ja bih rado da pozdravite moju mamu i tatu preko televizije na dnevniku, i da kažete kako je EIG dobra dionica..[smiley] i lola ribar… [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

heh, sad sam se sjetio da ja uopće ne znam ko je taj šprajc.. kad sam ja otišo još je bio saša kopljar glavni i odgovorni a hloverka je bila zvijezda na otv-u [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

šprajc je najbolji.
gosn šprajc, dajte svoju adresu da vam pošaljem koju majicu iz svoje kolekcije. npr. jednu sa natpisom “JDPL-R-A” … zgodna je za dnevnik, a možda i pomogne. imam ih još par.
one crne sa natpisima “RIB” i “Jazovka” neću slat jer nisu televizične.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ajde, šta ste napali na Šprajca… [proud]

Dajte Hrgi sto maraka da napravi kakvu maloumnu dramu u “DesetDoOsam”.
Žena ko da ima pms i valunge u isto vrijeme. Za goste joj Galinca i Stojića.

No respect

nojoj u goste možemp poslat karoja.

a realbeara i centuriona onom tipu u istragu.
[smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


gosn Šprajc, ja bih rado da pozdravite moju mamu i tatu preko televizije na dnevniku, i da kažete kako je EIG dobra dionica..[smiley] i lola ribar… [lol]

glasnogovornik od lakoste! [lol] [lol]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ajde, šta ste napali na Šprajca… [proud] Dajte Hrgi sto maraka da napravi kakvu maloumnu dramu u “DesetDoOsam”. Žena ko da ima pms i valunge u isto vrijeme. Za goste joj Galinca i Stojića.

Bome sam se ja zabrinuo. Znaš i sam da imam fobiju da HANFA prati forum i samo čeka da nas zaskoči.

Pa čovječe, u udarnom dnevniku na državnoj televiziji voditelj izgovara: na internetskim forumima piše da nas u ponedjeljak očekuje rast burze, jer se fond menađeri vraćaju s skijanja. Ejjjjjjjjjjj

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close