BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo nam novih smajlića test

ostao samo text [smiley2]

istina, ubili nam nove smajliće [smiley3]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

pa ti imaj dizela

ZAGREB, 26. studenog 2007. (Hina) – Na benzinskim postajama hrvatske naftne kompanije Ine od sutra će biti skuplji samo Eurodizel čija bi se cijena poskupljenjem za 0,9 posto, na 8,00 kuna po litri, izjednačila s maloprodajnom cijenom Ininog Eurosupera 95.

No respect

ZAGREB, 26. studenog 2007. (Hina) – Predsjednik HDZ-a Ivo Sanader danas će u 19,30 sati održati konferenciju za novinare u sjedištu stranke (Trg žrtava fašizma 4).

No respect

[smiley5]

živcira me ovo s postanjem treba proći pola dana dok ga ne odobre [smiley10]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]


pa ti imaj dizela

ZAGREB, 26. studenog 2007. (Hina) – Na benzinskim postajama hrvatske naftne kompanije Ine od sutra će biti skuplji samo Eurodizel čija bi se cijena poskupljenjem za 0,9 posto, na 8,00 kuna po litri, izjednačila s maloprodajnom cijenom Ininog Eurosupera 95.

Eurodiesel je odavno 8,29 na OMV i Tifonu. Inin me ne interesira sve da je i upola cijene[smiley2]

Aliene uz svo duzno postovanje,dal si ti normalan……………………………..Zasto je ina losa………………zbog sumpora……………molim te objasni[smiley8]Molim da me se odmoderira ,ustvari ne molim ja nikog nista………ako ocete odmoderirajte

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Aliene uz svo duzno postovanje,dal si ti normalan……………………………..Zasto je ina losa………………zbog sumpora……………molim te objasni[smiley8]Molim da me se odmoderira ,ustvari ne molim ja nikog nista………ako ocete odmoderirajte

Kad ti crkne katalizator na ganc novom autu i to japancu nakon 50000 km onda cu te pitati hoces li tociti Inu i dalje. Fala lijepa ja ne bum vise. Tj. ne da ne bum vise, nego vec 2 godine ne tocim i gle cuda – nema problema vise.


SLK: ” pa ti imaj dizela ZAGREB, 26. studenog 2007. (Hina) – Na benzinskim postajama hrvatske naftne kompanije Ine od sutra će biti skuplji samo Eurodizel čija bi se cijena poskupljenjem za 0,9 posto, na 8,00 kuna po litri, izjednačila s maloprodajnom cijenom Ininog Eurosupera 95. ” Eurodiesel je odavno 8,29 na OMV i Tifonu. Inin me ne interesira sve da je i upola cijene[smiley2]

hm…ne znam jesi li procitao zadnji usporedni test o kvaliteti goriva. OMW nije prosao bas najbolje.

BTW, frend me uvjerava da kad natoci na Ininoj crpki moze proci 50 km vise nego kad napuni rezervoar sa Tifonom. Je li to moguce???

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Aliene uz svo duzno postovanje,dal si ti normalan……………………………..Zasto je ina losa………………zbog sumpora……………molim te objasni[smiley8]Molim da me se odmoderira ,ustvari ne molim ja nikog nista………ako ocete odmoderirajte

Sumpor, ostale necistoce. Hebi ga, ovi novi motori su cuda. Ubrizgavanje pod visokim tlakom – osjetljivo. Cuo sam da renault nije prodavao DCI motore u Hrvatskoj dok INA nije poboljsala kvalitetu goriva. Okrenuli sve naopacke, stisnes gas – a u motor povecas dotok zraka. Perfidno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A gdje je još dok koju kantu vode ubaci pajdo koji vozi cisternu, pa svi zaposleni na benzinskoj pumpi u svim smjenama. Sumpor je najmanji problem.[smiley2]


hm…ne znam jesi li procitao zadnji usporedni test o kvaliteti goriva. OMW nije prosao bas najbolje.

BTW, frend me uvjerava da kad natoci na Ininoj crpki moze proci 50 km vise nego kad napuni rezervoar sa Tifonom. Je li to moguce???

Je ali Ina je i dalje najlosiji izbor. A ovo za vise kilometara je moguce. To sam se davnih dana u Francuskoj uvjerio toceci razna goriva. Da li je Ina ta – ne znam, ali u Skandinaviji sam uvjerljivo najvise kilometara prelazio. Toliko vise da sam mislio da mi je putni kompjuter crko i da pokazuje previse [smiley2]

New Report

Close