BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

frend je neki dan uputio pitanje glasnogovornici HANFE u svezi glede tocke 22 46. njihove sjedaljke i upitao da li je HANFA uvijek toliko brza i azurna u rjesavanju tekucih pitanja..

evo i odgovora:

Agencija na svakoj svojoj sjednici donosi odluke i nema privilegiranih ili ako hocete zanemarenih u bilo kojem predmetu.
Nas posao je provodjenje zakona te odlucnost i ostrina, azurnost i brzina  kako navodite sa tim nemaju nikakve veze.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

1029)

OBAVIJEST
društva CASTELLUM d.o.o., Zagreb, Trakošćanska 4, o prijavi plana podjele.
Uprava društva Castellum d.o.o., Zagreb, Trakošćanska 4, objavljuje da je u sudskom registru Trgovačkog suda u Zagrebu 10. 9. 2007. prijavila plan podjele, kojim se regulira podjela društva Castellum d.o.o. prijenosom dijela imovine društva Castellum d.o.o. kao društva koje se dijeli i koje ne prestaje, na jedno novo društvo s ograničenom odgovornošću koje će se osnovati radi provođenja odvajanja (odvajanje s osnivanjem).

CASTELLUM d.o.o. Zagreb

evo horvatinčiću dišu vjerovnici za vrat…sad će sve što valja prebaciti u novo osnovano društvo, a castellum ode u likvidaciju…bravo majstore[smiley7]

CASTELLUM d.o.o. Zagreb evo horvatinčiću dišu vjerovnici za vrat…sad će sve što valja prebaciti u novo osnovano društvo, a castellum ode u likvidaciju…bravo majstore[smiley7]
[/quote]

Koliko se ja sjećam, prije par mjeseci je objavljeno da je Castelum prodan (čini mi se Hypo banci).
Tada je pisalo da je Castelum vlasnik trgovačkog centra Castelum i HoTo tornja (sjedišta T-HT-a).
Ispravite me ako griješim.
Prije će biti da Hypo banka “čisti” portfelj…

ma koji ovo mudrov prodaje EIG I LRH , po ovim cjenama . J a ne mogu vjerovati da mala ljudska glupot moze biti toliko Velika.

najvrednije stvari u životu su besplatne


ma koji ovo mudrov prodaje EIG I LRH , po ovim cjenama . J a ne mogu vjerovati da mala ljudska glupot moze biti toliko Velika.

Onaj tko mora ili onaj tko misli da ce negdje drugdje zaradit vise.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nevera:

ma koji ovo mudrov prodaje EIG I LRH , po ovim cjenama . J a ne mogu vjerovati da mala ljudska glupot moze biti toliko Velika.

Onaj tko mora ili onaj tko misli da ce negdje drugdje zaradit vise.


onaj tko mora? zasto mora? Mislim da taj ko prodaje bas i ne mora.
A , ako mora prodavati po ovim cjenama onda se gadno shebo , kada je kupovao .[smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne



onaj tko mora? zasto mora? Mislim da taj ko prodaje bas i ne mora.
A , ako mora prodavati po ovim cjenama onda se gadno shebo , kada je kupovao .[smiley2]

Pa kolega, zeznulo vas trziste. Trebali ste vi prodat navrijeme i vratit se natrag jeftinije. Nemojte se sad ljutit na druge zbog svoje greske. Nekad ti ulovis medu, a nekad medo ulovi tebe. NHF

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nevera:


onaj tko mora? zasto mora? Mislim da taj ko prodaje bas i ne mora.
A , ako mora prodavati po ovim cjenama onda se gadno shebo , kada je kupovao .[smiley2]

Pa kolega, zeznulo vas trziste. Trebali ste vi prodat navrijeme i vratit se natrag jeftinije. Nemojte se sad ljutit na druge zbog svoje greske. Nekad ti ulovis medu, a nekad medo ulovi tebe. NHF


ahahha posteno , nemam vise sta reci ,[smiley2] Živili

najvrednije stvari u životu su besplatne



ahahha posteno , nemam vise sta reci ,[smiley2] Živili

Posteno i od vas kolega [smiley2]. Iskustvo je naziv koji svi dajemo svojim greskama. Sutra je novi dan.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Deimos, već sam bio odlučio prestati čitati Vaše postove. Lijepo od Vas što ste maknuli sliku onog gospodina…
Još da to učini i ivek…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

pozdrav

ima li netko od forumaša htc tytn , ako da
dali mu se pojavljuje problem sa prijenosom podataka
tako da za otvaranje http://www.poslovni.hr
skine 1 mb a da je sve živona pretraživaču isključio

Ne znam jel naš časnik za informiranje negdje stavio, ali neka se nađe:

Radno vrijeme burze u 2007. godini – ispravak
17.09.2007.
Burza će u 2007. godini biti zatvorena za trgovanje putem trgovinskog sustava svake subote i nedjelje te na slijedeće datume:

1. siječnja – Nova godina
6. travnja – Veliki petak
9. travnja – Uskrsni ponedjeljak
1. svibnja – Praznik rada
7. lipnja – Tijelovo
22. lipnja – Dan antifašističke borbe
25. lipnja – Dan državnosti
15. kolovoza – Velika Gospa
8. listopada – Dan neovisnosti
1. i 2. studenog – Svi sveti i Dušni dan
24.,25. i 26. prosinca – Božićni blagdani

Na dan 12. listopada i 31. prosinca 2007. trgovanje putem trgovinskog sustava biti će skraćeno do 14 sati.

I love the Smell of Profits in the Morning

Pozdrav svima. Vratio sam se doma nakon 15 dana lutanja amerikom. Gledam cijene i ne vjerujem

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Pozdrav svima. Vratio sam se doma nakon 15 dana lutanja amerikom. Gledam cijene i ne vjerujem

Pa nedajte se smesti navalite!!!!![smiley2]
Pozdrav!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Pozdrav svima. Vratio sam se doma nakon 15 dana lutanja amerikom. Gledam cijene i ne vjerujem

O, kolegino, pozdrav. I… šta kažu “braća” s onu stranu bare? Hoće u recesiju? [smiley11]

No respect

New Report

Close