BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj je ovo na poslovnom.hr  cijela  zagrebačka  nadbiskupija ?……………dosadno im je ….?

paris, 14.02.2023. u 08:23

SMETA  MI  SRPSKI   JEZIK  NA TELEVIZIJI….  Nisam pretjerano politički protiv nikoga, i poštujem

druge narode .

ALI,

zbog čega je toliko  SRPŠTINE  / srpskog jezika /  prisutno u ZABAVNIM EMISIJAMA, POLITIČKIM  EMISIJAMA,  GLAZBI …???

Ne slažem se s tim.Želim slušati u svojoj  državi  HRVATSKI JEZIK,  hrvatska narječja,

hrvatske ljude ….i naravno,  povremeno  naše susjede…

Pretjerali ste uvodeći i ljude i srpski govor  u gotovo sve najgledanije emisije…Srbi su nametljiv narod, oni se neće zadovoljjiti malim angažmanom, uvući će se u sve dijelove

naše hrvatske kulture –    i   kaj onda imamo od svoje zemlje ?

Susjedi,  sorry ali,    malo Vas mi je previše  zadnjih mjeseci…

Saša Đorić ili? O kome pričate?

paris, 14.02.2023. u 08:23

SMETA  MI  SRPSKI   JEZIK  NA TELEVIZIJI….  Nisam pretjerano politički protiv nikoga, i poštujem

druge narode .

ALI,

zbog čega je toliko  SRPŠTINE  / srpskog jezika /  prisutno u ZABAVNIM EMISIJAMA, POLITIČKIM  EMISIJAMA,  GLAZBI …???

Ne slažem se s tim.Želim slušati u svojoj  državi  HRVATSKI JEZIK,  hrvatska narječja,

hrvatske ljude ….i naravno,  povremeno  naše susjede…

Pretjerali ste uvodeći i ljude i srpski govor  u gotovo sve najgledanije emisije…Srbi su nametljiv narod, oni se neće zadovoljjiti malim angažmanom, uvući će se u sve dijelove

naše hrvatske kulture –    i   kaj onda imamo od svoje zemlje ?

Susjedi,  sorry ali,    malo Vas mi je previše  zadnjih mjeseci…

Prestaneš pratiti Grand i Extra FM kanale i svi tvoji problemi će biti riješeni.

Ova nasa drzava svakim danom postaje sve veca karikatura. Kada se ikada zabranama nesto postiglo? Publike ocito ima, cajke se zabranama koncerata nece iskorijeniti… niti bi ih trebalo iskorijeniti. Osobno ne slusam cajke, ali neka ih slusa tko zeli. Sta da je obrnuta situacija pa se sutra neki gradonacelnik odluci zabraniti neki rock koncert jer se ta glazba ne uklapa u njegove vjerske svjetonazore? Jos malo pa cemo postati kao Gilead. Trebali bismo svi valjda klecati na trgu i moliti se bogu, nedjeljom idemo na misu umjesto u shopping, seks u braku upraznjavati misionarski i samo u svrhu prokreacije… Zasto ne bismo otisli i korak dalje pa zabranili i crnce, zidove, srbe…?

.

Hebem ti sve, stvarno idemo u k.rac!

.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/odluka-gradonacelnika-pule-i-osijeka-o-zabrani-folk-glazbe-u-gradskim-dvoranama-za-mene-je-normalna-i-prirodna-15309334

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Najbolje bez suvišnih komentara 🙂

E da.   Al mali od Veliki gazda bi…. I njihove Gospe bi SUVa . To je OK.  Al na račun malih ,malih dioničara.  Sad aktualan Gazda VIRO.  De malo, odvadi majstore.  Daj leba i malima . Koji su držali vas godinama. Znamo da čitate ovo. Svjet je malen. Svi sve znaju.

Vidim – svi mudro šute…. PODR-RA …..

U BELUPU . našoj najvećoj domaćoj tvornici lijekova je ARMAGEDON…

Od 01.04.2023.   nakon više desetaka godina direktne dostave lijekova – BELUPO je POSUSTAO…!!

Trgovački putnici ove tvrtke , obavještavaju sve partnere u Hrvatskoj – da će im stići od odvjetničkog društva -NE ZNA SE KOJEG ……DOPIS  , ČESTITKA !-

skraćeni  tekst:

Plati sve dospjele dugove – i odjebi  do veledrogerija  s nižim   i lošijim uvjetima  plaćanja …….

Sranjeeeeeeeeeeeeeee……………..

 

mitkko, 24.02.2023. u 18:06

Ova nasa drzava svakim danom postaje sve veca karikatura. Kada se ikada zabranama nesto postiglo? Publike ocito ima, cajke se zabranama koncerata nece iskorijeniti… niti bi ih trebalo iskorijeniti. Osobno ne slusam cajke, ali neka ih slusa tko zeli. Sta da je obrnuta situacija pa se sutra neki gradonacelnik odluci zabraniti neki rock koncert jer se ta glazba ne uklapa u njegove vjerske svjetonazore? Jos malo pa cemo postati kao Gilead. Trebali bismo svi valjda klecati na trgu i moliti se bogu, nedjeljom idemo na misu umjesto u shopping, seks u braku upraznjavati misionarski i samo u svrhu prokreacije… Zasto ne bismo otisli i korak dalje pa zabranili i crnce, zidove, srbe…?

.

Hebem ti sve, stvarno idemo u k.rac!

.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/odluka-gradonacelnika-pule-i-osijeka-o-zabrani-folk-glazbe-u-gradskim-dvoranama-za-mene-je-normalna-i-prirodna-15309334

Eto ga, nije trebalo dugo… sada im smeta i festival metal glazbe.

.

Odoh klecati na trg, samo nam bog moze pomoci.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

https://www.jutarnji.hr/kultura/glazba/ovo-je-postalo-prestrasno-pa-tko-je-sljedeci-mozda-gologuzi-let-3-ili-mozda-lidija-bacic-15312998

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Hahahahaaha 🙂

 


@Mitkko

Uskoro će samo klečanje na trgu dopustiti, nikakvi koncerti i izazovno ponašanje i oblačenje 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

BudFox3, 07.03.2023. u 18:18

Hahahahaaha 🙂

 

@mitkko

Uskoro će samo klečanje na trgu dopustiti, nikakvi koncerti i izazovno ponašanje i oblačenje 🙂

Nešto se mora poduzeti ili ćemo ubrzo stvarno postati žrtve tih klečavih licemjernih konzervi.

.

Evo jedna… umjesto katoličke duhovne glazbe jedan lagani metal, da podržimo braću u nevolji.

.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Ht izgleda kasni sa najavama skupštine, dividende.

 

plavi01, 14.03.2023. u 15:44

Ht izgleda kasni sa najavama skupštine, dividende.

 

Ja mislim da će bit 1,1 € .

75  DANA   ČEKANJA ………..

Ako ste kojim slučajem  predali zahtjev za mirovinom  01.01.2023.g.  onda  znate – da do danas

podnositelji  zahtjeva  nisu primili  –   NI  EURA ,  NI RJEŠENJA,..ni AKONTACIJE… N I Š T A   !!!

 

Punih 75 dana  friški penzioneri  su  , ako  su radili u  fantastičnim  firmama –  polako trošili

svoje OTPREMNINE ……….jer , kad bi  živjeli od  države ,   bili bi već  mumificiranI…  samo

kost i koža..  ..Oni koji nemaju OTPREMNINE iz tko zna kojih razloga-   na žalost su teret

najbližih …

 

REFERENTI  MIOR-A  se žale -da imaju više stotina predmeta ….i ne stignu ništa ……

 

Gospodo,  da li Vi uopće znate što se događa?

Ima li netko na forumu da kupuje ZB?

Zanimaju me razlozi. Čisto radi bihevioralnog obrasca prilikom investiranja.

Zašto netko kupuje dionicu P/E 1350 sa par zaposlenih i servera a market cap skoro 70 mil HRK.

Ovo je trenutno najnapuhanija dionica na ZSE.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

New Report

Close