BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Vidjet ćemo kaj će bit do ljeta. Netko će odgodit put u daleka odredišta pa će doć u Hrvatsku, ne vjerujem da ćemo mi nešto puno izgubit.

Istina i to, s druge strane istocnjaci su predsezonski gosti pitanje kakav ce se balans postic

Ignore : renči

dionicar, 26.01.2020. u 23:35
naravno ako si HR rezident. ako ti slucajno naplete porez automatski moras pisat dopis da si HR rezident sa boravkom u HR da izbjegnes dvostruko oporezivanje. uglavnom koliko sam ja upucen je kako san napisao.

 

Sa US nećeš izbjeći dvostruko oporezivanje

hohoho, gazda toda bi u politiku! …valjda misli da su nulovani dioničari tako kratkog pamćenja???

https://www.poslovni.hr/hrvatska/foto-video-todoric-najavio-moguc-ulazak-u-politiku-pred-parlamentarne-izbore-4216877

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://www.dnevnik.ba/vijesti/drastican-pad-oboljelih-od-koronavirusa-u-kini

A sad  biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

 

 

Bas sam se ovoga bojao sinoc, i o tome razmisljao.

Napisem to ne ovdje vec na drugom mjestu, i zatvore mi racun trajno, bas lijepo.

Kao da itko od nas voli da je nastala ova situacija, ali zar ne smijemo napisati o tome. Daj Boze da se sve sto prije stabilizira, jer smo mala i siromasna drzava a trziste kapitala nam je ionako pri dnu jos od 2008 godine!

Ovo je Game over nažalost za ZSE i tržište kapitala u Hrvatskoj…

Do sada je bilo nas entuzijasta ovdje, ali nakon ovoga će nas

ostati u tragovima…

 

Hvala i laku noć!

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

@BudFox3

Kolega,trziste se ponasa kako se uvijek ponasalo.Vi jednostavno ne znate dovoljno o trzistima kapitala i emocionalno se vezete za dionice koje su jednostavno precijenjene u ovim trzisnim uvjetima i opasne za drzanje.Preko 90% ulagaca na burzi gubi,a tvrdoglavost i ignoriranje “jasnih burzovnih znakova i cinjenica” dovodi do vecih gubitaka.Nadam se da cete steci nova znanja i iskustva i ubuduce izbjegavati vece greske.Sada je bear market i generalno jos ce “mnogo dionica pasti i to dosta” pa ce se nakon nekog vremena sve moci kupiti znatno jeftinije i mozda je to i Vasa sansa ubuduce!

kolega BUDFOX 3 …nemoj žalit …baš obratno …amerika i ostali su onako bili napuhani opet …njima paše ispuhavanje  ionak priželjkuju recesiju već 2 godine da ih se ohladi ..ovo im došlo ko kec iz rukava …..a  nama na ZSE je ovo sada životna prilika …gledaj roknule su perjanice po 30 % u tjedan dana …pa neka ode dole još nek odu na 50 %   super….  …samo treba sačekat dno ….kad ovo sranje  koronarno prođe –letit će purani …kolega bisakovi veli neznaš tržišta…znaš ….panika ubija ta tržišta ali frendeeee…euforija nakon toga… pa kad krene rasti … …ludilo …

@Janlana

“Purani ce letjeti ponovno”,ali ne skoro.Mozda za 5-10 godina,po meni.Oni “ne lete dugo,ali moze se dobro profitirati tada”.U zivotu covjeka takve sanse su rijetke i moramo ih dobro iskoristiti.U intervalima ce biti “bounca ktatkog daha”(kao jucer u USA) i to se moze prepoznati i iskoristiti,a za to treba dosta znanja i malo srece.Dakako,samo moramo biti u cash-u da bi mogli jeftino kupovati pri kraju negativnog trenda,odnosno moramo imati s cim kupovati,zar ne?

koliko je sigurno drzati novce kod brokera, koja vjerojatnost je da neka brokerska kuca propadne i sta s novcima u tom slucaju?

mislim da je do 150.000 kuna osigurano zakonom, a preko toga je na tvoj rizik

budapest !

Sve je  v¨riti …..HUP otpustio 50-tak osoblja (Sheraton, Panorama, Westin i sl.)…..dućan do mojega djelatnice stavlja na pola radnog vremena (ili otkaz po dogovoru)

Ko živ, ko mrtav za dva-tri mjeseca!!!

ljudi nisu ni svjesni posljedica corone po gospodarstvo! a to tek dolazi!

Previse pesimizma, depresija u zraku…ajmo Crobex jos 10% dolje da krenem kupovati…blizi se dno.

New Report

Close