BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Svak nek gleda i tumači kako oće, a ja prilažem svoje viđenje koje mi je i donilo određenu dobit. Ako tebe veseli da je Crobex od sredine 7mj. do danas bolji od LKPC, neka ti je sa srićom.
[yawn]

Bravo sandokan, izvrsno si to odradio [thumbsup]
zasigurno imaš i inu, čestitam odmah
graf je bio za plavoga, pa možda i da on označi koliko je zaradio na lkpc

Frankly my dear, I don't give a damn!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Bravo sandokan, izvrsno si to odradio [thumbsup]
zasigurno imaš i inu, čestitam odmah
graf je bio za plavoga, pa možda i da on označi koliko je zaradio na lkpc

Ne brini, nisi jedini koji je jalan kad neko uspije zaradit. Ma bitno je da si ti svima prezentira koliko si zaradija na Crobexu ove godine. Ajde, bog.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ne brini, nisi jedini koji je jalan kad neko uspije zaradit. Ma bitno je da si ti svima prezentira koliko si zaradija na Crobexu ove godine. Ajde, bog.

na koliko si ušao u dokup? 1800-1900?
zbok dokapa?
ili si kupovao one od plavoga po 1725

Frankly my dear, I don't give a damn!

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Da a Techman će opet kupovati na 180 – 200 kad se pojavi kupovni signal…..
Ah to konstantno pušenje love na burzi a ni posao ne cvjeta kao prije mora da je ostavilo barem malo traga….

Dragi kolega!

Cekao sam par dana sa odgovorom. Za vašu informaciju postavio sam neke vrlo mjerljive ciljeve za 2010 godinu. Pa sam tako planirao povečanje broja djelatnika što sam i ostvario. Iduči cilj je bio povečanje prometa šta sam isto tako ostvario. Promet sam u recesijskoj godini podigao cca 45%. Iduči cilj je bio trajno zbrinjavanje Maritimus Consultanta. I to je uspjelo. Maritimus je od 01.07 vlasnik ureda na naj elitnijoj splitskoj poslovnoj lokaciji. Kupljen bez kredita. Samo sredstvima iz poslovanja. I zadnji cilj je bio dobivanje ISO 9001-2009 certifikata kvalitete za "Jaht i pomorski konzalting". To smo ostvarili u prošlom mjesecu. Na kraju jučer je bio vrlo značajan dan za Maritimus. Napravili smo svečano otvaranje ureda i uručenje certifikata kvalitete od strane Damira Roje, Managera kvalitete HRB. Sve u svemu mislim da i nije loše za jednu firmu kojoj posao, kako kažete, ne cvjeta a vlasnik gubi novac na burzi.

Ali ajmo mi natrag na JDPL. Sad kad smo bolje ekipirani sa nestrpljenjem očekujemo novi natječaj za konzultanta koji će procijeniti JDPL za privatizaciju. Nakon solidno popunjenog Remetinca teško da će se naći opet netko tko će procjenu JDPL povjeriti građevinskoj firmi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


@Techman

Koji ste vi na ovoj predzadnjoj slici : livo ili desno ?
Znam to nije važno …ali !?

du du du .. nema nam pomoći

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



@Techman

Koji ste vi na ovoj predzadnjoj slici : livo ili desno ?
Znam to nije važno …ali !?

Lijevi!

Evo malo opširnije.

http://www.naucat.com/hr/vijesti/nauticka-industrija/maritimus-consultant-iso-9001-2009/

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)




@Techman

Koji ste vi na ovoj predzadnjoj slici : livo ili desno ?
Znam to nije važno …ali !?

Lijevi!

Evo malo opširnije.

http://www.naucat.com/hr/vijesti/nauticka-industrija/maritimus-consultant-iso-9001-2009/

[/quote]

Iskrene čestitke, kolega Techman. Ovaj sektor u ovo vrijeme, kapa dolje [thumbsup] [wink]

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Da a Techman će opet kupovati na 180 – 200 kad se pojavi kupovni signal…..
Ah to konstantno pušenje love na burzi a ni posao ne cvjeta kao prije mora da je ostavilo barem malo traga….

Dragi kolega!

Cekao sam par dana sa odgovorom. Za vašu informaciju postavio sam neke vrlo mjerljive ciljeve za 2010 godinu. Pa sam tako planirao povečanje broja djelatnika što sam i ostvario. Iduči cilj je bio povečanje prometa šta sam isto tako ostvario. Promet sam u recesijskoj godini podigao cca 45%. Iduči cilj je bio trajno zbrinjavanje Maritimus Consultanta. I to je uspjelo. Maritimus je od 01.07 vlasnik ureda na naj elitnijoj splitskoj poslovnoj lokaciji. Kupljen bez kredita. Samo sredstvima iz poslovanja. I zadnji cilj je bio dobivanje ISO 9001-2009 certifikata kvalitete za "Jaht i pomorski konzalting". To smo ostvarili u prošlom mjesecu. Na kraju jučer je bio vrlo značajan dan za Maritimus. Napravili smo svečano otvaranje ureda i uručenje certifikata kvalitete od strane Damira Roje, Managera kvalitete HRB. Sve u svemu mislim da i nije loše za jednu firmu kojoj posao, kako kažete, ne cvjeta a vlasnik gubi novac na burzi.

Ali ajmo mi natrag na JDPL. Sad kad smo bolje ekipirani sa nestrpljenjem očekujemo novi natječaj za konzultanta koji će procijeniti JDPL za privatizaciju. Nakon solidno popunjenog Remetinca teško da će se naći opet netko tko će procjenu JDPL povjeriti građevinskoj firmi.
[/quote]

Mislim da bi vam sljedeći zadatak/zahvat bio uhvatiti se u koštac s web stranicom, koja vidim nije promjenjena od osnutka…

Inaće, svaka čast i pohvale…

LP

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Mislim da bi vam sljedeći zadatak/zahvat bio uhvatiti se u koštac s web stranicom, koja vidim nije promjenjena od osnutka…

Inaće, svaka čast i pohvale…

LP


Kolega Vi ste vidoviti. Ovo je mail kojeg sam jucer poslao prijatelju na istu temu.

Quote

Pun k..c mi je majstora. U svojoj 50 godini sam zakupio prostor kod Netdomene i besplatno dobio cd sa alatom Fusion. Malo se potrudio, naučio i napravio sam svojih nekoliko siteova. Kako ja često mjenjam sadržaje nije opcija da to radi neko van kuće. Nakon toga sam dobio profesionalni alat Dreamweaver ali jednostavno nemam vrimena da ga prostudiram i napravim profesionalniji site. Slažem se da treba redesign ali doći će i to u mom aranžmanu.

Unquote

Hvala i pozdrav! [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Da a Techman će opet kupovati na 180 – 200 kad se pojavi kupovni signal…..
Ah to konstantno pušenje love na burzi a ni posao ne cvjeta kao prije mora da je ostavilo barem malo traga….

Dragi kolega!

Cekao sam par dana sa odgovorom. Za vašu informaciju postavio sam neke vrlo mjerljive ciljeve za 2010 godinu. Pa sam tako planirao povečanje broja djelatnika što sam i ostvario. Iduči cilj je bio povečanje prometa šta sam isto tako ostvario. Promet sam u recesijskoj godini podigao cca 45%. Iduči cilj je bio trajno zbrinjavanje Maritimus Consultanta. I to je uspjelo. Maritimus je od 01.07 vlasnik ureda na naj elitnijoj splitskoj poslovnoj lokaciji. Kupljen bez kredita. Samo sredstvima iz poslovanja. I zadnji cilj je bio dobivanje ISO 9001-2009 certifikata kvalitete za "Jaht i pomorski konzalting". To smo ostvarili u prošlom mjesecu. Na kraju jučer je bio vrlo značajan dan za Maritimus. Napravili smo svečano otvaranje ureda i uručenje certifikata kvalitete od strane Damira Roje, Managera kvalitete HRB. Sve u svemu mislim da i nije loše za jednu firmu kojoj posao, kako kažete, ne cvjeta a vlasnik gubi novac na burzi.

Ali ajmo mi natrag na JDPL. Sad kad smo bolje ekipirani sa nestrpljenjem očekujemo novi natječaj za konzultanta koji će procijeniti JDPL za privatizaciju. Nakon solidno popunjenog Remetinca teško da će se naći opet netko tko će procjenu JDPL povjeriti građevinskoj firmi.
[/quote]

Bravo Techman. "Nakon solidno popunjenog Remetinca teško da će se naći opet netko tko će procjenu JDPL povjeriti građevinskoj firmi". Sjajna rečenica. Ako mogu dodati: "Nakon solidno popunjenog Salzburga…."

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Pozdrav majstore,
dugo se nismo culi, ali vidim da ti i dalje dobro ide — bravo.
pozdrav iz snjegom zametene njemacke

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



@Techman

Koji ste vi na ovoj predzadnjoj slici : livo ili desno ?
Znam to nije važno …ali !?

@ MedoBudo

Kolega vidim da ste izazvali radoznalost kod forumaša. Predzadnja slika je pogledana 214 puta. I inaće članak je izazvao pozornost. Od vlasnika portala Naucat dobio sam poruku da je članak potukao svu konkurenciju i bilježi više posjeta nego svi breaking news zajedno u zadnjih tjedan dana. Vidim da je i ovaj portal još uvijek dobro posjećen. Na žalost nikad više 2007 i prvi dio 2008.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close