BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeli protuustavno veličati Tita i komunizam.
Mislim da nije, a ako jeste nek me Jovanović prijavi Dorhu.

Zato evo jedne:
Druže Tito samo kaži, radit ćemo i po kiši.
Neka kaže Jovanka, radit ćemo bez prestanka.

gleda li tko komete?

… jutros oko 07. sam ih vidio 3 kom od toga jednu impozantnu koja je prošla cijelom putanjom od istoka prema zapadu… od tada svako malo, ali treba imati sunčane naočale jer se kreću u putanji oko sunca

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Najveća zapljena novaca ……4.75 MIL EURA…….. Jeste li sigurni- da nije
bilo čistih 5.00 MIL EURa…….da nije , usput nestao dio novaca obzirom na
današnje prilike, ne…..?
Mislim , koja mafija šalje takav iznos….valjda se zaokruži jednostavno?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ZAŠTO NAS NE PUSTITE NA MIRU NEDJELJAMA…..?

Pustite nas, koji nešto još i radimo tokom tjedna, na miru nedjeljama…!
Dio nedjelja potrošili smo na silnu politiku….na glasovanja..na ovo i ono-, na lokalnom nivou, na državnom nivou…stalno neki vrag..
Dio nedjelja troše nam poslodavci, svaki visi iznad svakoga…iznad poslodavaca
ugovori, iznad djelatnika poslodavci , iznad poslodavaca , država ……rad nedjeljom i praznikom…nemir za djelatnika i poslodavca koji bdije nad poslom
za kojeg je odgovoran…
Nedjelja, neradni dan ……..? Pa, radimo više nego radnim danom od ove
panike u ekonomiji…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

prenosim jedan odličan komentar jednog čitatelja večernjeg lista:

U nedjelju ću izaći i glasati ću ZA. Ne zato što imam nešto protiv homića. Nemam. Ne zato što sam nešto vjernik, nisam. Ne zato što želim da se nekome ukinu ljudska prava. Ne želim. Glasati ću za u znak protesta protiv ove medijske harange. Protiv ove političke harange i svih omalovažavanja i pljuvanja po nekome tko misli drugačije. Glasati ću ZA zato što mi se gade političari koji nas svakodnevno siluju lamentiranjem o potrebi da se glasa protiv. Glasati ću ZA zato što je upotrebljen sav medijski prostor za uvjeravanje mase da je glasanje protiv nešto prirodno i napredno. Zato što me nesposobni i arogantni političari na vlasti uvjeravaju da sam primitivac ako glasam Za. Malo nedostaje pa da me proglase fašistom kao što proglašavaju svakoga tko se usudi suprostaviti i izreči svoje mišljenje koje je drugačije od njihovog. Glasati ću ZA zato što ne želim da me trpaju u krdo ovaca na koje se može uticati silnom i skupom propagandom, medijskim terorom istih onih pokvarenjaka kojima je stalo samo do vlasti. GLASATI ĆU ZA ZATO ŠTO SU ONI PROTIV.

Sad moramo ići glasati o tim glupostima…….radije bih,bilo što drugo radila…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Više ljudi glasovalo ZA -obitelj…..A što se moglo očekivati od katoličkih
građana …????? Mi smo gori od Španjolske, Brazila i ostalih…..mi smo ko sekta, predvođena religijom, koja nas uništava….toliko o ulozi crkve u Hrvata.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kolegice Miami, zato smo barem mi u Čakovcu i Varaždinu pokazali jedno drugačije lice hrvatske… tko zna, za 20-30 godina možda povučemo i ostatak

Ovo je 1:0.Idemo dalje na drugi referendum.Valjda ova nenarodna vlast nakon nekoliko referenduma i shvati da se volja gradjana mora postovati.

@miami

Nisi u pravu.U Spanjolskoj im je iz glave doslo u guzicu i sad bi zeljeli isto ovo sto smo mi jucer dobili pa da im ponovno iz guzice udje u glavu sto je brak.U Francuskoj ista stvar. Nadam se da ce “tolerantna” manjina konacno zacepit jer su mi se u proteklih mjesec dana popeli na meso.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U Hrvatskoj je pobijedila demokracija.

Nažalost, previše je ljudi bilo zastrašeno fašistoudno-konunističkim zastrašivanjima, pa je izlaznost bila daleko manja od anketiranih rezultata.

Ali ne da se Vlast. Sad ce izmhenama praktično dokinuti referendum.

Hrvatski ustav i zakoni postali su tariguz.
Mjenjaju su kako kojem režimliji prdne.

sto bi sa hpb I cros oceli to uskoro ili su svi navodni ulagaci utekli kao I kod cro airlines??????????[emo_smijeh]

Bio sam jučer u Karlovću i završili kod prijatelja u Belavićima na Mrežnici u Brigu na piću. Kad tamo pun parking nekih čudnih prljavih vozila poljskih i bosanskih registracija. Znate li tko su ti ljudi i šta rade ? Kažu oni da buše i ispituju po pustopoljinama i šumetinama teren kud ide nova trasa nizinske pruge. Divota ! A “kolega” inverter se počeo motati oko Lkri. Mmmmmuuuti se nešto veliko..

ARCOD sustav – sudar ZAKONA NA ŠTETU VLASNIKA!

Ako niste znali – prije otprilike 30 dana , novim PROGRAMOM
SUSTAVA ARCOD – HRVATSKE CESTE , lijepo su se , bez ikakve obavijesti
” UCRTALE ” u područja vlasništva poljoprivrednih zemljišta uz ceste
i puteve , neovisno o činjenici – u Prostornim planovima , o kojim
se površinama raspolaganja radi.

Upravo smo saznali, da se GRANICA NAŠIH PARCELA- nalaze u
području ” VLASNIŠTVA HRAVATSKIH CESTA ” .

Radi se o tome, da je naše poljoprivredno zemljište uz lokalnu cestu.

Ucrtavanjem granica ARCOD površine za obradu- referentica je morala
pomicati granicu i povlačiti se prema unutrašnjosti našeg vlasništva
jer joj sustav ” crta ARCOD PODRUČJA” nije dozvoljavala obuhvat
površine- stalno javljajući pogrešku !
..” nalazite se u području Hrvatskih cesta ” …nalazite se u području
Hrvatskih cesta ” …..

To znači, da na 100 dužnih metara površine uz cestu ako je sebi
država uzela 5 metara slobodnih – uzela nam je = 500 m2 ?

To je nacionalizacija ???? Pa, to nije dozvoljeno na privatnim
površinama za LOKALNE CESTE ???? Pa, kaj je VAMA , ljudi?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mali dioničari morat će se pomiriti s manjom zaštitom

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Druže zmajki pogledajte semafor….trla baba lan..možda i vi jednom pogodite.
Drug inverter je tako pisao i na 200….sitna dušica…a šta ćemo..
Nadam se da ste vi malo zreliji iako znam da ćete slijedeće godine kada više atpl nebude ispod 400 možda i 500 linkati iste likove…
Po meni niste mjerodavni a i sami ste rekili da je burek zakon …tako da iz ovih vaših linkarija mogu jedino zaključiti kada bi ušli a kada bi izašli…
Koliko ste brokerskih provizija platili u zadnjih 5-7 god…e to je pitanje za milion kuna a i iznos je siguran sam tu negdje…
Srdačan pozdrav i neka nama vas..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close