BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cone. Nakon 10 godina rada u Srbiji, ja sam prodala USPJEŠNU firmu u Hrvatskoj, a zajedno s njom i
USPJEŠNU firmu -kćer u Srbiji./ u paketu/ NOva uprava obje firme je upropastila dvije godine od kupoprodaje.Direktorica moje bivše firme u Srbniji -radi sada za Atlantic grupu
u Srbiji u Beogradu.

Da ne duljim, doista sumnjaš , da mi zbog blesavog i jednostavnog pisanja na forumu -da mi prilike u Srbiji nisu poznate a i druge stvari..??? Pozdrav najsposobnijoj partnerici – manageru koja sada radi za ATGR-u BEOGRADU!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Od kuda vam pomisao da sam pisao u negativnom smislu? Vratite se na moj tekst i procitajte jos jednom. Srbija je imala ideju podijeliti cijelu drzavnu imovinu po glavi stanovnika kao i Slovenija, sto smatram naprednijim modelom od klijentelističkog RH modela.

ispričavam se ako je već bilo postano:

"Natural Money is the most efficient monetary system that will therefore become the dominant monetary system of the future. Natural Money will result in constant economic growth at maximum potential and will therefore make other monetary systems obsolete. Natural Money has the following characteristics:

– a holding tax, which amounts to 0.5% to 1.0% a month;
– a complete ban on usury, which is charging interest on money;
– a money supply that is constant;
– a complete ban on credit, which is creating money out of nothing.

The basic concept of Natural Money can be explained using the following 12 steps:

1. Interest on money should be banned. Return on capital is a good thing, and should not be abolished.
2. Raise a tax on holding money. This is not a tax on wealth, so shares, real estate and money lent, should not be subject to this tax.
3. Do not create more money, so there will be no monetary inflation.
4. Because there is a tax on holding money, people will soon use the money to invest, to consume or to lend without interest.
5. Because on money lent, no interest may be charged:
– money will only be lent to reliable people and companies.
– less money will lent and more money will be directly invested in equities and real estate.
6. Therefore there will never be an economic crisis, because money is spent directly and there are practically no bad loans.
7. Because all money is directly used for investment or consumption, the economy grows steadily at maximum potential and there is full employment.
8. The financial sector is largely superfluous. That is a good thing, because this sector produces nothing and destabilises the economy.
9. Governments also need much less to interfere with the economy.
10. As the economy grows constantly at maximum speed, and because no more money is created, prices will fall. Therefore loans with zero percent interest will have a return that is probably higher than the interest rate you will get at the bank now. The money lent will be worth more when the loan matures.
11. If one country chooses to apply this system, it will attract capital from other countries since the return of loans with zero percent interest rate is higher than the yield on interest in other countries. Therefore, all other countries will need to do this, if one country has changed its money system in this way.
12. Now everyone can achieve economic freedom. There will always be work for employees and there will always be customers for viable businesses. Nobody is deeply in debt. Natural Money results in full employment. At the same time the number of people in unproductive occupations, such as finance and government, will be reduced. Government intervention in the economy for social, economical and ecological reasons will be less needed as the desired goals will achieved automatically. This makes an economy with Natural Money more efficient than an economy based on usury."

utopija?

Heaven or Las Vegas

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Cijena može da padne još 5 posto, ali to je to, dok rasti može preko 200 posto…….

…gdje BB dođe komentirat,tu trava ne raste… [lol] [lol]

…au,nekog sam sad opasno naljutila…odmah stavio cijelo brdo dionica na kupnju… [kiss]


…au,nekog sam sad opasno naljutila…odmah stavio cijelo brdo dionica na kupnju… [kiss]

Aj’ sad na Belje [smiley]

Možda ja dobro ne shvaćam ovaj naš žurni cilj ulaska u Europsku uniju, pa bi molio da mi netko objasni slijedeće:
– ti vrli europski parlamentarci traže od nas da se žešće uhvatimo u koštac sa korupcijom i sličnim problemima, a ista ta unija je prepuna korupcije (ne samo Rumunjska, Bugarska, Grčka)
– zato što su površno prihvatili članstvo gore navedenih država, sada na nama treniraju strogoću
– kad čitam razmišljanja pojedinih građana te iste unije, pogotovo ovih sa istoka, nitko nije zadovoljan sa standardom, razvojem, boljim životom i slično, pa se pitam što mi tako žurimo u tu uniju.
– zbog čega se nije moglo utjecati na ove države koje su zapale u krizu i traže pomoć (po posebnim uvjetima) a svi su članice i trebaju se ponašati fer i poslovno, a one prikazuju kriva izvješća o BDP-u, dugu itd
– zato se pitam čemu ta unija pošto-poto, da se odričemo skoro svega da bi ušli u istu!!!!
– i na kraju što ti parlamentarci traže da nam se prednosti članstva u uniji bolje obrazlože, kad se dio stanovništa te iste unije još i sad pita ZAŠTO SMO MI UŠLI U UNIJU I ŠTO SMO DOBRO DOBILI?

bravo kolega stoop, odlično razmišljanje.
problem je u tome što mi ne odlučujemo da li želimo u EU, već je to naredba iz te iste EU da trebamo moliti da uđemo u EU, ponižavati se i puzati dok se oni ne smiluju.
jer ako ne uđemo, njihov HT, njihova INA, njihova Pliva, njihov Dukat , njihove banke (PBZ, ZABA…) neće imati slobodan protok robe i novca i to će ih strašno naljutiti!

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

http://www.poslovni.hr/vijesti/gradani-orocili-vise-od-120-milijardi-kuna-176803.aspx [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


http://www.poslovni.hr/vijesti/glavni-urednik-poslovnog-dnevnika-na-obavijesnom-razgovoru-u-policiji-176824.aspx

Ohoho. Ovo mi se već jako sviđa. Nadam se da će svi insajderi i ostali s povlaštenim informacijama koji bezobrazno koriste navedeno za manipulaciju tržišta kapitala biti razotkriveni i ako se to dokaže i procesuirani.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



http://www.poslovni.hr/vijesti/glavni-urednik-poslovnog-dnevnika-na-obavijesnom-razgovoru-u-policiji-176824.aspx

Ohoho. Ovo mi se već jako sviđa. Nadam se da će svi insajderi i ostali s povlaštenim informacijama koji bezobrazno koriste navedeno za manipulaciju tržišta kapitala biti razotkriveni i ako se to dokaže i procesuirani.
[/quote]
Ne živimo mi u takvim državama.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



http://www.poslovni.hr/vijesti/glavni-urednik-poslovnog-dnevnika-na-obavijesnom-razgovoru-u-policiji-176824.aspx

Ohoho. Ovo mi se već jako sviđa. Nadam se da će svi insajderi i ostali s povlaštenim informacijama koji bezobrazno koriste navedeno za manipulaciju tržišta kapitala biti razotkriveni i ako se to dokaže i procesuirani.
[/quote]

Misliš ? Lijepo je znati da postoje mehanizmi kontrole ali bez adekvatnih zakonskih odredbi o sankcijama i nezavisnih sudova koji će to htjeti riješavati ja ću si dozvoliti da ostanem skeptičan. Pogotovo kad pročitam što se prije koji mjesec Pavloviću dogodilo po Članku 466. stavak 1. točka 3. ZTK, odnosno bolje reći nije dogodilo = http://www.poslovni.hr/vijesti/hanfa-izrekla-javnu-opomenu-direktoru-luke-ploce-169750.aspx
Zato mi ova ”vijest” danas [za koju smatram da se u interesu istrage nije smjela objaviti] više izgleda kao servirani druk adekvatnog inteziteta, koji će vijesti o susretu s Poljacima i po toj liniji mogućem izlasku na WSE baciti u drugi plan i onemogućiti mogućnost pozitivnog odmaka dionice. Ne tvrdim ništa, ali meni to tako izgleda i čak sam žalostan što ne vidim da će u ovome bilo tko [osim možda nekog malog golje] snositi bilo kakve posljedice.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


Konačno če netko usporediti pisanje na forumu sa transakcijama. Ako su gospoda drukala i kupovala ili prodavala na svoje ime nahebali su. Vjerujem da njih 99 % nije bilo toliko pametno da trguje na svoju tetku ili strinu, tako da će biti rasprodaje – TREBATI ĆE IM ZA ODVJETNIKE.

Ma kakva HANFA,kakvi bakraci……ma koja ZASTITA nas malih investitora.Sta ne reagira na Upravu Luke Ploce.Koliko im je trebalo da reagiraju na problem Prve Generacije!!!!!

HŽ: To je bila nesreća, ništa nisu mogli učiniti da je spriječe…………

BAR ODMAH ZNAMO DA KALMETA NIJE KRIV !!!!!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



Konačno če netko usporediti pisanje na forumu sa transakcijama. Ako su gospoda drukala i kupovala ili prodavala na svoje ime nahebali su. Vjerujem da njih 99 % nije bilo toliko pametno da trguje na svoju tetku ili strinu, tako da će biti rasprodaje – TREBATI ĆE IM ZA ODVJETNIKE.

Ma kakva HANFA,kakvi bakraci……ma koja ZASTITA nas malih investitora.Sta ne reagira na Upravu Luke Ploce.Koliko im je trebalo da reagiraju na problem Prve Generacije!!!!!

[/quote]
Uprave su zaštićene i rade šta hoće a nas male nitko ništa ne pita.Veliki su i dalje nedodirljivi
a mali su i dalje mali.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close