BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Imam pitanje za forumaše? Je li vam ovaj lik split009 sliči na legendarnog barona? Da se nije preselio
u Split.Čini mi se da je čak za nijansu neodgovorniji od barona.Brlja gdje god se pojavi ,a sve bez
argumenata. Da bar hoće promijenit ime,da ne pomislite da su svi ljudi u Splitu tako neodgovorni.

klodovik

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Iz recentnog trgovanja, ponovno se potvrđuje: LEDO je najbolja dionica, a PODR najgora

Kolega nabavite hitno naocale i obratite paznju na IGH zadnja 2 dana. LEDO??? Nemojte me nasmijavati
[/quote]

kolega, obratite pažnju na IGH zadnjih mjesec dana, a pogotovo od preko 4K kada ga je preporučivao Vidra. Pa to je apsolutna katastrofa. [cry]
[/quote]

Dragi kolega baš mi je drago šta ste se javili jer ste ušutili od onog posta di sam vam objasnio neke stvari o marginu i vašim gubicima.
Mislim kolega vi nekome idete govoriti o preporukama pa vaš tisak na 500 kuna preporuka i zatim autoput do 1500 kuna… kad će to? kad?
Šteta šta vas vaš idol nakitio na 500 kuna [bye]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





Iz recentnog trgovanja, ponovno se potvrđuje: LEDO je najbolja dionica, a PODR najgora

Kolega nabavite hitno naocale i obratite paznju na IGH zadnja 2 dana. LEDO??? Nemojte me nasmijavati
[/quote]

kolega, obratite pažnju na IGH zadnjih mjesec dana, a pogotovo od preko 4K kada ga je preporučivao Vidra. Pa to je apsolutna katastrofa. [cry]
[/quote]

Dragi kolega baš mi je drago šta ste se javili jer ste ušutili od onog posta di sam vam objasnio neke stvari o marginu i vašim gubicima.
Mislim kolega vi nekome idete govoriti o preporukama pa vaš tisak na 500 kuna preporuka i zatim autoput do 1500 kuna… kad će to? kad?
Šteta šta vas vaš idol nakitio na 500 kuna [bye]
[/quote]

Kolega, pa znate jako dobro da ja ne mogu ušutiti. Mislim da ste opet pobrkali neke stvari. Za margin moga brata sam vam odgovorio i to sve u tančine nekoliko stranica unazad. Ako je potrebno napravit ću copy paste. A što se tiće Tiska, najveća kupnja moga brata je bila prije cca godinu dana na razinama od 170 do 200 kuna (Imate sve dokumentirano na forumu) , te zatim u nekoliko navrata između 200 i 300 kuna, ali i par prodaja oko 350 kuna. Uopće ne znam o kojem kićenju pričate i o kojih 500 kuna. 500 kuna je trenutna fer vrijednost Tiska prema mojim izračunima, u tom kontekstu sam jedino spomenuo 500 kuna.

A kad smo kod kićenja, najveća okidba je bila kada ste otkupili HDEL po 360 kuna od kolege DIZEL-a.

Ali jedno je kad kupujete dionice posrnulih kompanija i gubite svoju imovinu, a drugo je kad to isto prporučujete drugima.

Kolega Badman,žao mi je što ste sve rasprodalina 1350 i očekivali crobex na 700 (sve dokumentoirano na ovom forumu) i propustili 200% rasta na najboljoj dionici i firmi: LEDO.

Nažalost,niste razmišljali svojom glavom nego ste potpali pod utjecaj okoline u kojoj se nalazite. A za burzu je potrabna hladna glava i fundamenti prije svega. A oni kažu: Ako HDEL vrijedi 200 kuna, LEDO mora vrijediti 18 000 kuna. To je elementarna matematike kolega.

Srdačno Vaš,

GMB GUBERBATOR.


zovem danas pauka lik mi stoji na vratima od dvorista moram se provlaciti autom
dodje pauk i ode kaze nemremo ga dici nije nasa nadleznost

sad zove zg ceste niko se ne javlja

nije cudo da ce ova zemlja propasti da ce to biti milina

i ja bi išao na večere svaki dan s njima kad bi bio doživotni precjednik u penziji
demonokracija bay kroats

apropos mesica i sanadera kolega
išli su oni i do sada na pića a sad će zaliti večerom s prstacima

Sljedeći put pozovi buldožder, građevinarci imaju manje posla, pa ti ga najme. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

[lol] [lol] [lol]

Ja sam danas investirao u međuljudske odnose sa jednom lijepom pripadnicom nježnijeg spola. Najpametniji potez cijeli tjedan, jel investicija ili trejd još ćemo vidjeti [smiley]



Pazi da ti se ne povuce sa trzista..
Onda nisi nigdje investirao a doticna je utekla sa parama

Bome dobro kaže blueman treba se pazit takvih investicija
Evo i matamatički izračuni [lol]

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs104.snc3/15135_104978369516002_100000115188844_138024_2000551_n.jpg

http://img111.imageshack.us/img111/4624/womenevil4ct.jpg

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

[lol] [lol] [lol]

Ja sam danas investirao u međuljudske odnose sa jednom lijepom pripadnicom nježnijeg spola. Najpametniji potez cijeli tjedan, jel investicija ili trejd još ćemo vidjeti [smiley]



Pazi da ti se ne povuce sa trzista..
Onda nisi nigdje investirao a doticna je utekla sa parama

Bome dobro kaže blueman treba se pazit takvih investicija
Evo i matamatički izračuni [lol]

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs104.snc3/15135_104978369516002_100000115188844_138024_2000551_n.jpg

http://img111.imageshack.us/img111/4624/womenevil4ct.jpg
[/quote]

smart money
http://www.vecernji.hr/vijesti/manekenke-sat-seksa-naplacivale-100-eura-clanak-70504

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

A ljudi mi smo bili u depresiji i kad je bdp rastao 5% samo toga "nismo" bili svjesni, najednom je pipničar odlučio poskupiti vino za 3% i sad nam vino postalo skupo i nedostupno a treba nam još samo jedna litra do sutra u podne ali je nema pa nema i puca nas kriza. Ah a bio je jedan doktor koji je trubio da puno ločemo i da će mo kolabrirati prije ili kasnije i bio je u pravu (čovjek se stvarno trudio da alkohol bude što skuplji )

Vidro daj dodija si shvatili smo da je g.velika čuna popušio na INGRI (a ko bi ga zna možda i nije) okreni stranicu i počni mu brojati JNAF-e PBZ-e DLKV-e LKPC-e ADPL-e saslušaj ga ponekad i priznaj sebi da je plavi jedan od najuspješnijih forumaša na ZSE (čisto sumnjam da je je on sam sve jednu dionicu napucao samom sebi za gušt)

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


A ljudi mi smo bili u depresiji i kad je bdp rastao 5% samo toga "nismo" bili svjesni, najednom je pipničar odlučio poskupiti vino za 3% i sad nam vino postalo skupo i nedostupno a treba nam još samo jedna litra do sutra u podne ali je nema pa nema i puca nas kriza. Ah a bio je jedan doktor koji je trubio da puno ločemo i da će mo kolabrirati prije ili kasnije i bio je u pravu (čovjek se stvarno trudio da alkohol bude što skuplji )

Vidro daj dodija si shvatili smo da je g.velika čuna popušio na INGRI (a ko bi ga zna možda i nije) okreni stranicu i počni mu brojati JNAF-e PBZ-e DLKV-e LKPC-e ADPL-e saslušaj ga ponekad i priznaj sebi da je plavi jedan od najuspješnijih forumaša na ZSE (čisto sumnjam da je je on sam sve jednu dionicu napucao samom sebi za gušt)

Kolega, pouzdano znam da se kolega vidra nakrcao janafom od 1200 pa nadalje (nazalost, ja tek na 1800), skupa smo kupili DLKV na samom dnu, za LKPC ne znam jel kupovao ili ne (ja nesto sitno na 1300), a za ADPL priznam Plavome da ga je na vrijeme skuzio. Dakle, JNAF i DLKV sorry ali tu ne vidim bas nikakve zasluge da idu kolegi Plavome jer ih je skuzio debelo kasnije. Uostalom, kao sto napisah x puta vec, ne vidim da se dijeli ikakva nagrada tko je najbolji investitor niti je to vjerojatno ikome bitno. Ono sto je bitno jest da svi radimo da zaradimo a ne da popusimo jel tako? A tko je koliko – meni barem je totalno svejedno.


Vidro daj dodija si shvatili smo da je g.velika čuna popušio na INGRI (a ko bi ga zna možda i nije) okreni stranicu i počni mu brojati JNAF-e PBZ-e DLKV-e LKPC-e ADPL-e saslušaj ga ponekad i priznaj sebi da je plavi jedan od najuspješnijih forumaša na ZSE (čisto sumnjam da je je on sam sve jednu dionicu napucao samom sebi za gušt)

Poštovani niksone.

Već je i vrapcima na grani jasno da je kolega Plavi uz Velikog Poglavicu GERONIMA jedan od najuspješnijih i najboljih investitora na ovome forumu.

Ja, kao i mnogi, nemam problem priznati nekome da je izvrstan. Isto tako razumijem i da u određenim manje uspješnim investitorima, kolega Plavi izaziva zavist i ljubomoru. I to je normalno jer sve su to ljudi od krvi i mesa i nemaju titanov skelet prekriven živim tkivom.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

Ali kolega Ribiću, nije smisao nagovarati kolege na kupnju lkpc na 1.800 kuna i utjerati ih u minus, već ih je trebalo upozoriti da kupuju lkpc na 820 kn kad se moglo brutalno zaraditi.

To vam je ta razlika između kolege Plavoga i mene.
A ako sam negdje i pogriješio sigurno nisam ja kolegama tada prodavao kao što to radi kolega Plavi i kolega Geronimo.

Zar nije kolega Geronimo isto hvalio Dlkv, Ulpl i Lkpc kad i ja Hdel, pa o tome svi mudro šutite???
I još ga hvalite kako je on veliki investitor???

Pa o čemu vi to kolega Ribiću??? I zašto vi i vaš navodni bracek sad šutite o Vdkt kad ste ga prodali??

http://www.kucilooro.webs.com/

Aliene nemam ništa protiv merlina -vidre (čini mi se da je merlin na bust buyu dan prije oporavka svitovao građivina, LKPC i JNAF) isto tako nemam ništa protiv (za) Plavoga.Zadnje vrijeme koju god temu otvorim (DLKV, bust buy ,HDEL, JNAF, LKPC makroekonomija ) vidra se kolje sa deluksom, terminatorovim mlađim bratom ,plavim ko je koga i kolko je ko dobio -popušio.
Čisto malo su pretjerali (dodijali i bogu i vragu) sa osobnim prepucavanjima ko je bolji "investitor". Ma razumim ja da stavove treba braniti ali brate mili otvorite temu pljucanje i prepucavanje i udrite do mile volje (mislim da bi ta tema imala dobru posjećenost)

Što se tiče pitanja ko je bolji investitor tu mi je jedino mjerilo moj brokerski račun radim li na svoju štetu ili korist, a što je napravio plavi ili netko deseti to je njegov problem stvarno me ne zabrinjava tuđi novčanik.

Na burzi prije ili kasnije netko mora popušiti (ja- ti- mi- vi- oni i skupa sa mnom) nemoguće je da svi uvjek zarađuju.


Ali kolega Ribiću, nije smisao nagovarati kolege na kupnju lkpc na 1.800 kuna i utjerati ih u minus, već ih je trebalo upozoriti da kupuju lkpc na 820 kn kad se moglo brutalno zaraditi.

To vam je ta razlika između kolege Plavoga i mene.
A ako sam negdje i pogriješio sigurno nisam ja kolegama tada prodavao kao što to radi kolega Plavi i kolega Geronimo.

Zar nije kolega Geronimo isto hvalio Dlkv, Ulpl i Lkpc kad i ja Hdel, pa o tome svi mudro šutite???
I još ga hvalite kako je on veliki investitor???

Pa o čemu vi to kolega Ribiću??? I zašto vi i vaš navodni bracek sad šutite o Vdkt kad ste ga prodali??


Ali kolega Ribiću, nije smisao nagovarati kolege na kupnju lkpc na 1.800 kuna i utjerati ih u minus, već ih je trebalo upozoriti da kupuju lkpc na 820 kn kad se moglo brutalno zaraditi.

To vam je ta razlika između kolege Plavoga i mene.
A ako sam negdje i pogriješio sigurno nisam ja kolegama tada prodavao kao što to radi kolega Plavi i kolega Geronimo.

Zar nije kolega Geronimo isto hvalio Dlkv, Ulpl i Lkpc kad i ja Hdel, pa o tome svi mudro šutite???
I još ga hvalite kako je on veliki investitor???

Pa o čemu vi to kolega Ribiću??? I zašto vi i vaš navodni bracek sad šutite o Vdkt kad ste ga prodali??

Kolega Vidra/Volkovaksa banka/Karoje/Sančo/Karoje/Badman/Buba Špara/Španac/Karoje/Pančo/Kucilo/Nightrider/Karoje,

a zašto se vi odmah javljate? Jesam li vas spomenuo možda? Zašto imate automatski potrebu u svakom postu gdje se spominje kolega Plavi pričati o sebi? Pričanjem o sebi, i blaćenjem ponajboljeg investitora nećete steći ugled, upravo suprotno. Morate naučiti cijeniti i poštovati sve investitore, pa tako i one koji su bolji od vas.

Glede VDKT-a, kolega moja zadnja transakcija bila je kupnja po 288 što sam i napisao. Zašto mislite da ako šutim da sam automatski prodao? Iako, činjenica je da VDKT-a u portfelju oduvijek imam najmanje jer ulažem sektorski, najviše u brandove, energetiku i industriju sa sigurnim plasmanom. Imam čak i jednu banku kupljenu po 9% Div yielda. I tako… svega ima. I casha naravno. Sve za jedan optimalan portfelj.

Srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

New Report

Close