BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al po onom kaj su mi rekli došlo im je da vam zavale šljagu, al dobro to su ženske, nemreš s njima, nemreš bez njih,neznam zakaj su to htjele, pa vi velite da ste simpatični sami sebi, a drugima, koga to briga, ne?


P.S. dajte mi broj mobača kakav pošaljite da Vam se male jave, vele da su nestrpljive.. [kiss],
valjda pred Pms period, extra horny…. [rolleyes]


Hehe svoj odnos s njima ne bi komentirao, svoje odošaje s damama đentelmen ne komentira.
Pa tako da[sealed]

zanimljive kolegice..nezasitne valjda..ili ste vi u svadji sa samim sobom?
[lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

kolega, jeste li vi u dramaticnom sukobu sa samim sobom?
brinem se..

Znači tu imamo sektu koja drma dijelom tržišta, dečki i curke i ja bi u to tajno društvo, za upad plaćam kešom i šutnjom :-)))

Kolega pa ak vas tu čitam jer moram, ne znači da ću s vama tratit slobodno vrijeme…

cijela prepiska je krenula jer ste vi tjeli doci jesti i piti s nama, iako je poziv uvijek otvoren, kao sto rekoh prije za sve clanove foruma
[shocked]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Bu jos ove zabave ili sam zabadava isao kokice ispeci?


Gle kompa ljudi tu nikako da shvate ja se ovako zovem i prezivam.
Nije to nikakv nik, to je jedino važno.


nažalost očito je da se tu mjenjaju nikovi kao čarape. Pa čemu dragi ljudi?

kolega, ja Vam vjerujem svom dusom i svim srcem svim, ali ko je kvragu ovaj lik..

objasnite ovim nevjernim tomama, vas brat blizanac, ili ste zaboravili vlastito ime dok ste se ulogiravali?
delirium tremens?

nik napravljen na isti dan kad i vas cijenjeni nick?

http://www.poslovni.hr/User/UserDetail.aspx?UserID=26654

[lol] [lol] [lol]

PS-sad slobodno mozete nastaviti dijeliti sebi i svojim podstanarima dijeliti 100ke, a meni jedinice, malo je online Matija, malo podstanari [lol] [lol]

[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Bu jos ove zabave ili sam zabadava isao kokice ispeci?

Ja uzeo kikiriki i koštice. Jel to isto u redu? [yawn]

Nego nisam shvatio, čija je ona Honda VBR [rolleyes] i zašto je ispala Katja Kušec?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Čova koji je bio vodič Obami u pojetu Meksiku umro od svinjske gripe (H1N1) [shocked] [shocked] Ako ameri počnu u skrivati Obamu nebu dobro……. [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Bu jos ove zabave ili sam zabadava isao kokice ispeci?

Ja uzeo kikiriki i koštice. Jel to isto u redu? [yawn]

Nego nisam shvatio, čija je ona Honda VBR [rolleyes] i zašto je ispala Katja Kušec?
[/quote]

E jbg taman kad sam se pripremio za zabavu ona prestala.

Nema veze evo imaš pitanje na Milijunašu.
Kako se nazivaju dionice najvećih firmi koje se najviše trže na burzi:
a) mega dionice
b) alfa dionice
c) prima dionice

Ako ne znaš slobodno uzmi preskok [bye]
( brže odgovaraj, pri kraju sam sa kikirikijem )

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

POZNAVATELJIMA NOGOMETA JEDNO PITANJE: ….Kako se zove imenom i prezimenom
igrač kojeg novinar i komentator zove : SLEPIČKA , SLEPIČKO , SLEPIČAK …SLEPIČ…
/ nikako ne mogu skužiti kako se izvorno govori ovo ime..i gdje je naglasak ….
Naslov…Slepička naprasno prekinuo Varteksovo slavlje…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

abu ali , kokolina očigledno je da ste vi ljubomorne na gđa.Lulu (ili jedino drugo objašnjenje da ste zaljubljene ili zaljubljeni u nju). Ja kao visegodisnji tihi promatrač na njezinim grafovima samo u zadnja tri mjeseca zaradio sam 100.000,00 kn. Nije sramota nekome napisati prijatelju, jer vi ste pravi biser u moru ovih nedruzeljubivih ljudi. Ja sam se javio samo da ne izgubite moral i da se ne prestanete javljati na forum.
Hvala moderatoru na objavi !!! [thumbsup] [thumbsup]



Al po onom kaj su mi rekli došlo im je da vam zavale šljagu, al dobro to su ženske, nemreš s njima, nemreš bez njih,neznam zakaj su to htjele, pa vi velite da ste simpatični sami sebi, a drugima, koga to briga, ne?


P.S. dajte mi broj mobača kakav pošaljite da Vam se male jave, vele da su nestrpljive.. [kiss],
valjda pred Pms period, extra horny…. [rolleyes]


Hehe svoj odnos s njima ne bi komentirao, svoje odošaje s damama đentelmen ne komentira.
Pa tako da[sealed]

zanimljive kolegice..nezasitne valjda..ili ste vi u svadji sa samim sobom?
[lol]
[/quote]

Ja? U svađi sa sobom? Danas nisam bio, al sutra? Ko zna, moram ić delat, a nate kakav je ponedeljak.
Aha neznate, Vi živite od ulaganja na burzi i drajvate se s motorom. [thumbsup]

A kao što znate pravi đentelmen ne govori o svojim uspjesima i podvizima, druge može povezivati.
Makar nije mi jasno da dosada niste shvatili da sam ja u srži čista ironija, a Vi samo jedan od momčina u predstavi. Većina stvari se može reći na više načina, to razumijete nadam se.
Ja nikad nisam tražio jednostavan način, od njega se uljeniš i naposljetku oglupiš. Stalno napeto…


POZNAVATELJIMA NOGOMETA JEDNO PITANJE: ….Kako se zove imenom i prezimenom
igrač kojeg novinar i komentator zove : SLEPIČKA , SLEPIČKO , SLEPIČAK …SLEPIČ…
/ nikako ne mogu skužiti kako se izvorno govori ovo ime..i gdje je naglasak ….
Naslov…Slepička naprasno prekinuo Varteksovo slavlje…

Miroslav Slepička
http://hr.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Slepi%C4%8Dka

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close