BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivo Sanader: Nisam primio proviziju od Hypa, tužit ću medije!
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Najoštrije odbacujem lažne napise nekih medija da sam za nekakvo tobožnje posredovanje u poslovanju Hypo-Alpe-Adria Banke ikad dobio proviziju, niti je ta banka financirala HDZ-a – demanti je koji je medijima poslao bivši premijer, a danas počasni predsjednik HDZ-a Ivo Sanader.

http://www.seebiz.eu/hr/banke/sanader-nisam-primio-proviziju-od-hypa%2c-tuzit-cu-medije!,63619.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ma moj kolega Smola i ostala dušebrižnička ekipa,
Neznam što i čemu više uspoređivate SP i Crobex pa i dolar, i indirektno drukate na dolje.
Po vama ako USA bude sa minusom u nas će biti potop i katastrofa.
Što onda uz te vaše analize ne napišete:
– da su indexi u USA na najvišim razinama unazad godinu dana
– da je nastao ogromana findamentalni gap crobexa u odnosu na USA indexe.
– da je realna vrijednost sada crobexa 1500-1700 da nema HT i INE sa kojima umjetno održavaju
crobija.

Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne.

Korkyra

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ma moj kolega Smola i ostala dušebrižnička ekipa,
Neznam što i čemu više uspoređivate SP i Crobex pa i dolar, i indirektno drukate na dolje.
Po vama ako USA bude sa minusom u nas će biti potop i katastrofa.
Što onda uz te vaše analize ne napišete:
– da su indexi u USA na najvišim razinama unazad godinu dana
– da je nastao ogromana findamentalni gap crobexa u odnosu na USA indexe.
– da je realna vrijednost sada crobexa 1500-1700 da nema HT i INE sa kojima umjetno održavaju
crobija.

Tko drugom jamu kopa sam u nju upadne.

čuj ništ nebu tu propalo zato jer sam ja nekaj napiso, to je samo moje mišljenje….
ako hočeš iskreno želim da ova država propadne totalno jer drugo nije ni zaslužila, znači
ljudi koji u njoj žive su izabrali taj put i koče poštenog čovjeka u napretku….kaj bi trebo
poželit tim ljudima nego propast….tolko

da dodam nisam ja pokvarenjak pa da želim drugom zlo, al malo sam puka …..

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Ma kakva sad prodaja kolega Guvernor pa to neće pasti ispod 1800 to je biser lansirana zvjezda, 2014 se luka širi do Tokija barem. Ne može se drukat ap ap na 1800 a govoriti ljudima da prodaju sada.
To je malo ljigavo znate? Nemaju svi novaca kao vi pa samo kupuju i kupuju bez da prodaju išta [thumbsup]

Vlada dogovorila s Inom vraćanje duga i potvrdila Polančecov ugovor s MOL-om

http://business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Vlada-dogovorila-s-Inom-vracanje-duga-i-potvrdila-Polancecov-ugovor-s-MOL-om

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2009&mm=12&dd=15&nav_id=398534

who dares, wins

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

Ovo bi trebalo preimenovati u Best Buuuu…..ko će koga više prepasti (nebi li zec izletio iz grba)……svuda crnjaci…….no i to vrijeme ima svoje draži…..no hajdemo malo o temi…..papirići….
HT ….sidraš…..u ova vremena best buy (osim keša)….ipak je dividendicaa lijepa stvar
JNAF….za malo hrabrije…..nafta je to…..monopolist…..Bosanski Brod…….dobar plusić
KODT…..slatki mališan…..jedna od rijetkih stvari što Hrvati znaju napraviti (i prodati)
LEDO…..dobar no ”napucan” po ovim cijenama…..nek malo ”izduši”
BLJE….. moguća kombinacija (ako Todi zatreba cash….)
IGH……za kockare …(ostali zidari…zaobiđi)
BLSC,ADPL,LKPC…..”stado” PLAVOG i Co……..po ovim cijenama……ni blizu….
brodari……..tu-tu………(možda pogledati ULPL….više za tradere)

”lija nije toliko pametna – koliko je kokoš glupa”
(vrijedi i za ostalu ”živinu”……ovce,bikove….)
od ostalih dionica ……………CASH.RA…..

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

I za kraj ničim niste dokumentirali da Ledo vrijedi niti 6.000 kuna a kamoli 3 booka, a o pet book-ova da i ne pričam. To je totalna nebuloza.

[bye]

kolega Vidra, a kad bi mi mogli od vas dobiti analizu da HDEL vrijedi 3 booka? Ipak je to firma koja je u 5 godina konjukture građevinarstva zaradila NIŠTA, povećala glavnicu za NIŠTA i dodijelila dividendu od NIŠTA.. ups pardon..2007 su dijelili.. 2kn.

Ledo je s druge strane u 4 godine iz redovnog poslovanja poduplao glavnicu uz dvoznamenkasti povrat na kapital svake godine.

E sad.. ako HDEL vrijedi 3 booka, a dodaje vrijednost na glavnicu po stopi od NIŠTA, tada LEDO vrjedi barem 3 puta više, jel tako? I jednostavnom matematičkom računicom dobivamo to da Ledo zapravo vrijedi 9 bookova ( pod uvjetom da HDEL vrijedi 3). Eto analize… elementarna matematika, množenje i dijeljenje [smiley]

Eto kolega, hoćemo li mi konačno dobiti analizu da HDEL vrijedi 3 booka?

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Kolega Dizel, vi ste nažalost potpuno u krivu.

Hidroelektra će nadživiti i Ledo I Todorića, to možete biti sigurni. No nije tema Hidroelektra nego Ledo, pa vi nama recite koji moj navod nije točan??

Pobjegli ste iz Leda jer ste imali inajsd info, baš kao i kad ste ulazili.
Hvaliti se znanjem a investirati na insajd info mi se ne čini baš neka logika.
To mu ga više dođe kao kičenje tuđim perjem, parama i namjerama.

Nemate vi nikakvo znanje, baš kao ni Plavi, Governor, Geronimo i ostali, samo se producirate bez veze, jer da imate napisali bi na temi gdje je lokalno dno i to argumentirali??
Međutim naravno da se ne usudite ništa pisati kad znate da je priča sa Ledom završena na malo duže vrijeme!!

Jel da? [bye]

2 x lp

I ne zaboravite za RAZLIKU OD VAS SINDIKALISTA ja nisam hvalio JANAF KAD SAM IZLAZIO, A VI LEDO JESTE!!!!!!!

http://www.kucilooro.webs.com/

Pobjegli ste iz Leda jer ste imali inajsd info, baš kao i kad ste ulazili.
Hvaliti se znanjem a investirati na insajd info mi se ne čini baš neka logika.
To mu ga više dođe kao kičenje tuđim perjem, parama i namjerama.

Kolega Vidra

imate li vi dokaze za to…

Ako nemate zatvorite usta…

Vidite da nemate znanje …

Uostalom u DT sam vam rekao da kupite ledo jer tehnički sjajno izgleda

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

kolega Vidra, što se tiće hvaljenja, pa ja LEDO nikada ne prestajem hvaliti.I dalje vam tvrdim da LEDO vrijedi puno više nego je cijena na burzi. I moj brat također. Hvalio ga je jednako po 2500 kada je ulazio, cijelo vrijeme dok ga je držao do 7500 i sada kada ga nema. Nama je ledo _uvijek_ najbolja firma na ZSE.

kolega Vidra, pa najte se nervirati. Iz vaših se rečenica, osim neistina dade izvuči jedino ljubomora na drean team investitora sa brutalnim znanjem. Nemojte se nervirati i vikati jer ako budete marljivo učili i crpili znanje iz velikih bačvi punih knjiga, i vi ćete jednog dana zaraditi na burzi.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

Je sad svi mogu vidjeti na osnovu koje "tehnike" ste to znali…………..

Prije ili kasnije uvijek se vidi tko je kako ulagao i na osnovu čega [bye]

Baš kao i plavi što je ulagao u Ingru na osnovu informacija od "tete Bare", hehe
Gomila neznalica se hvale znanjem, koje na kraju ispadne insajd info????
Pa onda pričamo o bačvama znanja?? hihihihihhi………meni se čini da se to što držite u bačvama prilično ukiselilo……..

Da nije smiješno bilo bi užasno [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega GUBERNATOR…

Meni je kolega vidra u DT "u povjerenju šapnuo" da prodam ptkm po 130 hihihihihi
Naravno da ga nisam poslušao, a naravno da sam bio u pravu jer je ptkm zavrsila na 195 kn koji tjedan kasnije..

Ima li Vidra znanje?

NEMA!

Kolega Vidra, ajde nam se još malo pohvalite "kak ste nam platili cugu u kaptol centru " HAHAHAHAHAHAAHAHAHAH

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Vidra

Jeste li vi ljubomorni’

JESTE

Jeste li neznalica?

JESTE
Jeste li kupovali dlkv po 1800?

JESTE

Jeste li izgubili pare braniteljskoj udruzi?

JESTE

Kolega Vidra, pocnite ulagati u znanje i sport, klonite se viski -kole,klonite se Pipena( opasno za tlak i kolesterol)…

Kad pocnete ulagat u znanje vas bijes, frustracije i gubitci ce biti manji

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close