BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda opet neka mirovinska reforma

http://seebiz.eu/hr/fondovi/mirovinski-fondovi-treba-promijeniti-formulu-izracuna-osnovne-mirovine,39685.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vlad je vrstan analitičar, explorer. Napravio je čovjek najveći pozitivni pomak na ovome forumu.
Svi smo mi učili, više manje. Ali on je svaku situaciju prepoznao prvi. Sjetite se samo popisa njegovih targeta. Čovjeku bi ste svi trebali biti zahvalni. Oni koji su ga htjeli čuti imaju sada puno više novaca.
Okanite se taština. Radite na sebi. Ponekad priznajte da je netko bolji od vas. Time će te sebi učiniti najbolju i najvrijedniju uslugu.

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Vlad je vrstan analitičar, explorer. Napravio je čovjek najveći pozitivni pomak na ovome forumu.
Svi smo mi učili, više manje. Ali on je svaku situaciju prepoznao prvi. Sjetite se samo popisa njegovih targeta. Čovjeku bi ste svi trebali biti zahvalni. Oni koji su ga htjeli čuti imaju sada puno više novaca.
Okanite se taština. Radite na sebi. Ponekad priznajte da je netko bolji od vas. Time će te sebi učiniti najbolju i najvrijedniju uslugu.

A kao da je to tema. Tko ne želi učiti i misli se samo svaditi njemu baš i nije mjesto ovdje. Mislim barem ne u smislu komentiranja. Nitko nema kristalnu kuglu, pa tako niti dotični gospodin.
slušajte, čitajte, razmišljajte o tome pa onda konstruktivno pišite. Previše mjesta i vremena se na ovakve rasprave potroši….

Maddoffu prijeti zatvor od 150 godina!
Autor/izvor: SEEbiz
NEW YORK – Bernard Maddoff, koji se nalazi u kućnom pritvoru, potvrdio je da će se izjasniti krivim zbog prevare „teške” više milijardi dolara, a tužioci traže za njega kaznu od 150 godina zatvora.
Maddoff (70) je preko svog odvjetnika Ire Sorkina poručio da će se pojaviti na saslušanju i izjasniti krivim po 11 točaka optužbe, od prijevare i krivokletstva, do pranja novca. Milijarder Maddoff, koji je prošle godine Federalnom istražnom uredu priznao izgradnju „gigantske financijske piramide”, pojavio se na sudu.
http://seebiz.eu/hr/burze/maddoffu-prijeti-zatvor-od-150-godina!,39710.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Po izgledu cromanovog web-sitea, ne bih rekla da mu ide dobro na burzi.
p.s. Moj sin je web master,pa ak bi se mogli dogovoriti,usluga za uslugu,

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Madame Lulú,
kad smo već kod reklame, ima ovdje još vebmajstora…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Međutim utjeha mi je što me moji dragi prijatelji pročitaju prije brisanja.Pozdrav svim online prijateljima koji budno vise na forumu čekajući…. ipak moram priznati da mi je ovak na slijepo najdraži lik migs 29.Herr Vlad je tak prepotentan i preosjetljivo samouvjeren ali možda je dobar frajer ovak uživo,a split je onak zajebant lega.Ti inverteru promijeni tog avatara pliz,pa nisi valjda tako ružan.Skovacin novi lik ali jako promucuran,hm tko bi to mogao biti itd,itd


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Međutim utjeha mi je što me moji dragi prijatelji pročitaju prije brisanja.Pozdrav svim online prijateljima koji budno vise na forumu čekajući…. ipak moram priznati da mi je ovak na slijepo najdraži lik migs 29.Herr Vlad je tak prepotentan i preosjetljivo samouvjeren ali možda je dobar frajer ovak uživo,a split je onak zajebant lega.Ti inverteru promijeni tog avatara pliz,pa nisi valjda tako ružan.Skovacin novi lik ali jako promucuran,hm tko bi to mogao biti itd,itd

…a ti si kao ova na slici??? [rolleyes]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nadam se da mi neće obrisati post,

Kromane ako gledaš, ako vidiš moj post javi se pomogni mi i daj mi savjet.Molim te!!!!

Gdje je dno?

Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

Što kažu tvoje analize?

Kromane, bez tebe moj život ne postoji, mog života nema!

Javi se! [cry]

Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

nisi li ti napisao da si sve rasprodao?


Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

nisi li ti napisao da si sve rasprodao?
[/quote]
igra se virtualno sa milioncekom [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Međutim utjeha mi je što me moji dragi prijatelji pročitaju prije brisanja.Pozdrav svim online prijateljima koji budno vise na forumu čekajući…. ipak moram priznati da mi je ovak na slijepo najdraži lik migs 29.Herr Vlad je tak prepotentan i preosjetljivo samouvjeren ali možda je dobar frajer ovak uživo,a split je onak zajebant lega.Ti inverteru promijeni tog avatara pliz,pa nisi valjda tako ružan.Skovacin novi lik ali jako promucuran,hm tko bi to mogao biti itd,itd

ne volis ćelave tipove????? to ti je sad in…. [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Da li da prodam?

Da li da idem u dokup?

nisi li ti napisao da si sve rasprodao?
[/quote]

Jesam al se sprdam s vama koji se .uzite Kromanu!

ti si čovjek koji se kune u svoju djecu a laže…to sam samo vidio kad kamatari stisnu dužnika a ovaj se kune "djece mi sutra ću donijet lovu"

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@tikva
31
Nije mi jasno zašto mene nisi spomenuo??

New Report

Close