BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




čudim se što još nitko nije počeo s ismijavanjem grafova [undecid]
ajmo, dečki!!

nikad ne ismijavam tuđe ne/znanje……………nije sramota ne/znati

pozdrav
[/quote]
svaka čast! [thumbsup]
pošto si se do sada valjao od smijeha gledajući moje grafove, zaključujem da dosta znam! [thumbsup]
[/quote]

……netočno, nikad nisam ismijavao tvoje ne/znanje, nego nečasne ( manipulatorske ) namjere………
eto npr. sad ne želiš stavljati korisnicima grafove i mišljenja o tome kako će se situacija dalje razvijati što smatram nekorektnim
a i to što samo nekima šalješ pm je isto nekorektno, imho
…..meni tvoje mišljenje ne treba jer sam dovoljno iskusan

pozdrav

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





čudim se što još nitko nije počeo s ismijavanjem grafova [undecid]
ajmo, dečki!!

nikad ne ismijavam tuđe ne/znanje……………nije sramota ne/znati

pozdrav
[/quote]
svaka čast! [thumbsup]
pošto si se do sada valjao od smijeha gledajući moje grafove, zaključujem da dosta znam! [thumbsup]
[/quote]

……netočno, nikad nisam ismijavao tvoje ne/znanje, nego nečasne ( manipulatorske ) namjere………
eto npr. sad ne želiš stavljati korisnicima grafove i mišljenja o tome kako će se situacija dalje razvijati što smatram nekorektnim

pozdrav
[/quote]
da, ja sam jedan poznati manipulator, plaćenik.
slažem se. [embarass]
a kako će se situacija razvijati…izgleda da i tebi treba i crtati i pisati po nekoliko puta…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

graf belexa……………………istorijski [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

[thumbsup] Situacija se je razvila ali hrpa manipulatora neda istini da ugleda svijetlo dana jer nebi mogli vršiti pljačku. [thumbsup]

Europa link :http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe [thumbsup]

Amerika link :Vaš link [thumbsup]

[thumbsup] Dragi građani kad vidite ovo zelenilo u svijetu i našu burzu onda vidite da je pljačka malih dioničara potpuno javna i bez odgovornosti. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ŠTEDNJA ( zapamtite ovu riječ, ona će dominirati svjetskim gospodarstvom idućih godina ) [bye] [bye]

ŠTEDNJA
Marks & Spencer štede zbog smanjenja prodaje
Autor/izvor: SEEbiz / Bloomberg
LONDON – Marks & Spencer smanjio je svoje projekcije potrošnje, kako bi uštedio i zadržao razinu dividende u sljedeće dvije godine, nakon što su zabilježili najveći pad prodaje u posljednjih devet godna.

Za ovu fiskalnu godinu potrošnju će smanjiti na oko 700 milijuna funti, sa 800-900 funti koliko je bilo predviđeno ranije. U trgovinama koje su otvorene prošle godine prodaja je pala za 6,1 posto.

Nakon objave o štednji i zadržavanju iste razine dividende, dionica Marks & Spencera porasla je za čak 8,7 posto na Londonskoj burzi. Ujedno su objavili i da će se operativni troškovi povećati za 4-5 posto ove godine, dok će planirani program preuređenja prodavaonica biti "znatno smanjen".

"Marks & Spencer trenutno nije ugrožen", smatra analitičar Nick Bubb i dodaje kako je ovo samo pozitivno smanjenje troškova.

Ovo je prvo povećanje vrijednosti dionice u posljednjih osam dana, nakon što je bar pet brokerskih kuća smanjilo svoje procjene o ukupnoj zaradi za M&S.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Kupila kuću za 1,75 dolara (02.10.2008)

S ponudom od samo 1,75 dolara na eBayu, žena iz Chicaga uspjela je kupiti napuštenu kuću u gradiću Saginaw, 170 kilometa …Opširnije
S ponudom od samo 1,75 dolara na eBayu, žena iz Chicaga uspjela je kupiti napuštenu kuću u gradiću Saginaw, 170 kilometara sjeverozapadno od Detroita, izviješćuju američki mediji, citirajući lokalne novine.
Joanne Smith nedavno je bila najbolji ponuđač na aukciji na eBayu, a njezina ponuda od 1,75 dolara bila je jedna od osam, izvijestio je dnevni The Saginaw News. "Probat ću je prodati. Nisam se planirala seliti u Saginaw", izjavila je za list Smith.

Kazala je kako nije vidjela kuću niti je posjetila Saginaw, koji je teško pogođen ekonomskim teškoćama posljednjih godina.

Na vratima kuće visi obavijest o ročištu za ovrhu, a Joanne Smith morat će platiti 850 dolara zaostalih režija i troškove čišćenja dvorišta, navodi list. The Saginaw News dodaje da nije uspio dobiti komentar prodavatelja, agencije za nekretnine Southern Investments LLC.

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)

Glavno da je naš Perica Đukan dobio nagradne dionice.Stvarno se potrošio lobirajući za aerodrom.Morao je nazvati cijeli HDZ kako naš IGH pobjedio svjetsku elitu.Najbolje mi je kod ovog natječaja kako povjesničari umjetnosti već imaju spremne članke o opravdanosti "KVALITETNOG PROJEKTIRANJA" na uštrb velikih imena koja su nekim slučajem radili aerodrome u Hong Kongu i Shanghaiu.Jure, da je Goebels živ sigurno bi te stavio za šefa Deutsche Rundfunga.Mislim da bi Hollywood mogao uprizoriti životnu priču dva velika maga Pero i Jure.

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)


VRIJEME KOLIČINA CIJENA
14:26:54 3 370,52
14:26:54 21 370,52
14:26:54 46 375,10
14:26:54 20 377,00
14:26:54 33 378,00
14:26:54 18 378,02
14:26:54 10 379,00

Oprostili smo se sa jednim radničkim paketićem 151. Mora da ga je stislo.

Stišće i mene dok čitam ovakve komentare. Zar baš moraš svakih pola sata opaliti ovdje neki post i komentirati svaku transakciju??? Totalna degradacija foruma.

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)


Stišće i mene dok čitam ovakve komentare. Zar baš moraš svakih pola sata opaliti ovdje neki post i komentirati svaku transakciju??? Totalna degradacija foruma.

Dugoročni investitor u Dioki prati svaku transakciju. [cool]

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)



VRIJEME KOLIČINA CIJENA
14:26:54 3 370,52
14:26:54 21 370,52
14:26:54 46 375,10
14:26:54 20 377,00
14:26:54 33 378,00
14:26:54 18 378,02
14:26:54 10 379,00

Oprostili smo se sa jednim radničkim paketićem 151. Mora da ga je stislo.

Stišće i mene dok čitam ovakve komentare. Zar baš moraš svakih pola sata opaliti ovdje neki post i komentirati svaku transakciju??? Totalna degradacija foruma.

[/quote]

Koncentriraj ti svoje umne i financijske potencijale na ATGR i THNK, tamo će biti velikog skoka, a nas što se malo razumijemo na topicu možeš slobodno ignorirati.

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)


Dugoročni investitor u Dioki prati svaku transakciju. [cool]

dugoročni investitor uopće ne gleda transakcije, a još ih manje komentira jer je siguran u svoje ulagačke odluke. Ovo non-stop komentiranje bezveznih stvari pokazuje upravo suprotno.

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)




VRIJEME KOLIČINA CIJENA
14:26:54 3 370,52
14:26:54 21 370,52
14:26:54 46 375,10
14:26:54 20 377,00
14:26:54 33 378,00
14:26:54 18 378,02
14:26:54 10 379,00

Oprostili smo se sa jednim radničkim paketićem 151. Mora da ga je stislo.

Stišće i mene dok čitam ovakve komentare. Zar baš moraš svakih pola sata opaliti ovdje neki post i komentirati svaku transakciju??? Totalna degradacija foruma.

[/quote]

Koncentriraj ti svoje umne i financijske potencijale na ATGR i THNK, tamo će biti velikog skoka, a nas što se malo razumijemo na topicu možeš slobodno ignorirati.
[/quote]

Nije mi uopće cilj nastavljati ovo bezvezno prepucavanje (btw, plaćaju li te po količini napisanoga?), ali ako ti se komentira svaka transakcija ili piše pozdrav suncu ili mjesecu odi na "bez cenzure" pa se iživljavaj. Ovo što radiš je zloupotreba foruma!
Završetak prepiske.

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

New Report

Close