BEZ CENZURE-OPĆENITO

ajoj, majko mila…………..nas je ponuda dionica ht-ea rasturila, što će tek biti vama kad ČETIRI MILIJUNA građana navali prodavati svoje BESPLATNO dobivene dionice…………………. [bye]

STAVOVI
Dostanić: Besplatne akcije podići će berzu
Autor/izvor: SEEbiz / FoNet

BEOGRAD – Besplatne akcije građana trebalo bi značajno da doprinesu povećanju prometa na Beogradskoj berzi, izjavila je u intervjuu agenciji Fonet direktorka Beogradske berze Gordana Dostanić.

Više od pet miliona građana Srbije (5.066.815) prijavilo se za besplatne akcije javnih preduzeća. Država je najavila da će građani moći da dobiju akcije šest preduzeća – Jata, NIS-a, EPS-a, Telekoma, Aerodroma „Nikola Tesla“, Galenike. Građani će akcije dobiti najkasnije šest meseci od privatizacije tih preduzeća, do 2010. godine.

„Kada se te akcije budu uključile u Berzu, to će dosta značiti puno i za građane i za podizanje finansijskog tržišta uopšte. To će biti podstrek za berzu“, naglasila je Dostanićeva.

Upitana da li je saglasna s preporukama ministara u Vladi Srbije zaduženih za ekonomiju da građani ne bi trebalo da prodaju akcije odmah po izlasku na berzu, Dostanić je rekla da vlasnici akcija „ne bi trebalo da rade u korist svoje štete“.

„Kada je velika ponuda, cena pada. Pretpostavljam da su nadležni ministri imali na umu to da građani ne bi trebalo u velikom broju da nude na prodaju svoje akcije kako im cena ne bi pala“, objasnila je Dostanić.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Doći će kupovati jeftine dionice u HR, gdje je politička situacija čista, a gospodarstvo u puno boljem položaju.

vjerojatno će im ovo sa besplatnim dionicama razvaliti burzu, ne bu dobro.
Narod ionako nema para.
Nadam se da naši fondovi nastavljaju sa povlačenjem kapitala iz Srbije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ajde Plavonjo ne želi drugima što ne želiš sam sebi, jbgti

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

http://seebiz.eu/hr/banke/emil-tedeschi-hrvatska-je-godinama-u-krizi%2c-ovo-je-kriza-upravljanja,56961.html

‘Na primjeru predsjedničkih izbora pokazuje se da mediji promoviraju ljude koji su uništili ono malo morala što je ostalo u zemlji’, oštar je bio Tedeschi"

Hvala Bogu da je napokon netko prozvao onu moralnu nakazu, lopova koji konkurira za naj lopova čak i ovakvoj zemlji a kandidira se za predsjednika. Nevjerojatno je kako mu se novinarčići ulizuju, ko da je već pobijedio. Kakav smo narod pa takav bi nam i trebao biti predsjednik [undecid]

fino se zarađuje na belexu ovih dana. prodao sam dunav osiguranje po 4000 RSD, a kupio prije 2 mjeseca za 1400….lijepo je tamo trgovati ako mene pitate.

...povijest se ponavlja...

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=06&dd=16&nav_id=519383


fino se zarađuje na belexu ovih dana. prodao sam dunav osiguranje po 4000 RSD, a kupio prije 2 mjeseca za 1400….lijepo je tamo trgovati ako mene pitate.

de preko koga imade da trgujes

New Report

Close