BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od prehrambenih dionica Ledo se drži najbolje uz rast cijene ostvario je i solidan promet koji je već blizu pola milijuna kuna , za jednu dionicu odlično , svaka ju treba imati u portfelju.


Od prehrambenih dionica Ledo se drži najbolje uz rast cijene ostvario je i solidan promet koji je već blizu pola milijuna kuna , za jednu dionicu odlično , svaka ju treba imati u portfelju.

Super samo -3,91%,a kras + 0,16%

WWW.THEVENUSPROJECT.COM



Od prehrambenih dionica Ledo se drži najbolje uz rast cijene ostvario je i solidan promet koji je već blizu pola milijuna kuna , za jednu dionicu odlično , svaka ju treba imati u portfelju.

Super samo -3,91%,a kras + 0,16%
[/quote]
Da točno ali reci cijelu istinu samo 3 dionice na zatvaranju su išle po toj cijeni , i to moderatoru nije drukanje kad se iznosi neistina o dionici Ledo..

U koje dionice se preporučuje ulagati :
PREHRANA

Po pisanju The Economistovih analitičara, proizvođače hrane i pića u trenutačnoj situaciji najviše muči rast cijena osnovnih sirovina u kombinaciji s kupcima koji traže sve jeftinije proizvode, kako u svijetu tako i u nas, što će im dodatno narušiti prodajnu maržu. Analitičari Bloomberga i UN-a nedavno su uporozili na rastuće cijene hrane, koje bi u kombinaciji s rastom cijena sirove nafte mogle rekordno porasti i uzrokovati novu krizu. Hrvatska prehrambena industrija (koja čini petinu domaće industrijske proizvodnje) u ovoj godini nije pretrpjela veliku štetu, a nikakve potrese ne bi trebala osjetiti ni dogodine, ponajviše zbog stabilne domaće prodaje i daljenjeg rasta inozemne prodaje u kojoj prednjače Vindija, Dukat te Agrokorove uzdanice Belje, Jamnica, PIK Vrbovec Ledo i Zvijezda.

Europske burze okreću u zeleno pa je za očekivati i kod nas rast cijena dionica.

eu. burze link :Vaš link

američki futuresi link : Vaš link

Sretna vam kupnja obećavajuće dionice LEDO.

Kolega samo da podsjetim

DOKUP I SAMO DOKUP !!!! [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Govorio sam prije neki dan da treba izaci iz dinoca.
Pogledajte malo moje postove prije 10-ak dana al sam i sam napravijo gresku nisam izasao iz ULPL.
Mogao sam na 680 al đavo mi nije dao mira htjeo sam na 700 kn,pa sam zapeo sa vama.
U kesu sam 50% i htijo sam danas uci na IGH 2550-2580 .nalozi su stajali cijeli dan i povukao sam ih zadnjih 10 min…mozda je i bolje [thumbsup]

Mislim da cemo rokati prema dolje i da cekam dokup ULPL negdje oko 480 kn jer nevidim uopce da bi netko mogao dignuti burzu do kraja godine.

P.S. svaki dan je sve gore i gore
Neulazim vise sa kesom dok nerokne sve u PM.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Premješteno iz teme: ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

a zasto bas IGH, pa bas gradjevini predstoje crne dani u iducoj godini.
Imas puno boljih opcija za kupnju ..kao recimo ULPL


Govorio sam prije neki dan da treba izaci iz dinoca.
Pogledajte malo moje postove prije 10-ak dana al sam i sam napravijo gresku nisam izasao iz ULPL.
Mogao sam na 680 al đavo mi nije dao mira htjeo sam na 700 kn,pa sam zapeo sa vama.
U kesu sam 50% i htijo sam danas uci na IGH 2550-2580 .nalozi su stajali cijeli dan i povukao sam ih zadnjih 10 min…mozda je i bolje [thumbsup]

Mislim da cemo rokati prema dolje i da cekam dokup ULPL negdje oko 480 kn jer nevidim uopce da bi netko mogao dignuti burzu do kraja godine.

P.S. svaki dan je sve gore i gore
Neulazim vise sa kesom dok nerokne sve u PM.

lp




Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
Bigboss i drugi pozitivci,

a kaj kažete na to da je direktor pravnih poslova dao otkaz jer mu je pun k… ingre?
Da li je po vašem stvar vrlo dobre situacije kod ingre, depresije koja vlada u svakom djelatniku tvrtke ili?

E dragi moji kako sam ujutro napisao pa me netko briše…imate još veselja jedno max 10% a onda?
Onda ide hlađenje kao na hgsp-r-a

Samo mi djelite jedinice.
A to kaj ste roknuli 5% a neznate kaj vam dolazi to vam nisam kriv.
Pazi igh ostao bez zgb (gubitak 40 mil kuna), ingr ostala bez direktora (nemjreljivo jer bu se novi pitao zakaj je stari otišao), igh visi job u cg…

ponavljam NIKADA više neću kupiti niti dionicu na crobex tako da mi se živo hebe gdje će te…samo upozoravam…

a znate kad ja upozoravam da sma u pravulp
[/quote]
[lol] [lol] ako još nisi znao ti si zajedno sa splitom i još njih par u košarici zvanoj indikatori…sve suprotno od košarice i zarada je garantirana

ps dalje od bilo kakvog građevinara
[/quote]

Ovo je bilo 4.12.
I tko je sada signal za pad ili rast?
Draga djevojčice, baš mi je žao kaj se bili ovako agresivni, a od tada burza se ne osječa dobro kao niti vi koji ste u dionicama, a kaos još nije niti počeo.

LP

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

dobit Luke Ploče je za 09/2009.g pala sa 27,3 mil kuna na 2,9 milijuna kuna
dobit Hidroelektre je za 09/2009.g pala sa 13,8 milijuna na 4,6 milijuna kuna

dakle dobit Luke Ploče je pala za 89,37%
a dobit Hdel je pala za 66,7%
treba li ovome komentar????

http://www.kucilooro.webs.com/

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


dobit Luke Ploče je za 09/2009.g pala sa 27,3 mil kuna na 2,9 milijuna kuna
dobit Hidroelektre je za 09/2009.g pala sa 13,8 milijuna na 4,6 milijuna kuna

dakle dobit Luke Ploče je pala za 89,37%
a dobit Hdel je pala za 66,7%
treba li ovome komentar????

Oba, oba su pala, u ponedjeljak će roniti dublje

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



dobit Luke Ploče je za 09/2009.g pala sa 27,3 mil kuna na 2,9 milijuna kuna
dobit Hidroelektre je za 09/2009.g pala sa 13,8 milijuna na 4,6 milijuna kuna

dakle dobit Luke Ploče je pala za 89,37%
a dobit Hdel je pala za 66,7%
treba li ovome komentar????

Oba, oba su pala, u ponedjeljak će roniti dublje
[/quote]

Jeste, to je tačno. Ali HDEL je velik fri flout a LKPC če da uzme država da održi vlast još koji mesec ili isplati penzije.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)




dobit Luke Ploče je za 09/2009.g pala sa 27,3 mil kuna na 2,9 milijuna kuna
dobit Hidroelektre je za 09/2009.g pala sa 13,8 milijuna na 4,6 milijuna kuna

dakle dobit Luke Ploče je pala za 89,37%
a dobit Hdel je pala za 66,7%
treba li ovome komentar????

Oba, oba su pala, u ponedjeljak će roniti dublje
[/quote]

Jeste, to je tačno. Ali HDEL je velik fri flout a LKPC če da uzme država da održi vlast još koji mesec ili isplati penzije.

[/quote]
bre stevica/vidra/feđo/badman i ostali potpuno se slažem s vama….ipak je recesija napravila svoje..jedina razlika između lkpc i hdela je kaj bu sljedeće godine lkpc nastavila poslovat sa kolko tolko plusa a hdel ne bu poslovo-ak me kužite,bre

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


dobit Luke Ploče je za 09/2009.g pala sa 27,3 mil kuna na 2,9 milijuna kuna
dobit Hidroelektre je za 09/2009.g pala sa 13,8 milijuna na 4,6 milijuna kuna

dakle dobit Luke Ploče je pala za 89,37%
a dobit Hdel je pala za 66,7%
treba li ovome komentar????


Zadržana dobit Luke Ploče po dionici 500 kuna

Dug HDEL ni sami Bog to ne zna uglavno zna se da prelazi kapital a dali je to 2, 3 ili možda 5 puta e to vam ne bi znao.

Mislim da ovome netreba nikakav komentar

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Zadržana dobit Luke Ploče po dionici 500 kuna

Dug HDEL ni sami Bog to ne zna uglavno zna se da prelazi kapital a dali je to 2, 3 ili možda 5 puta e to vam ne bi znao.

Mislim da ovome netreba nikakav komentar

4 puta je dug hdela veci od glavnice

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



Zadržana dobit Luke Ploče po dionici 500 kuna

Dug HDEL ni sami Bog to ne zna uglavno zna se da prelazi kapital a dali je to 2, 3 ili možda 5 puta e to vam ne bi znao.

Mislim da ovome netreba nikakav komentar

4 puta je dug hdela veci od glavnice
[/quote]
kaj je to za firmu tog kalibra…..pogotovo ak uzmemo u obzir projekcije građevinara za 2010..

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close