BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)

sad će oni na međunarodni natječaj za most na Siciliju,treba uzeti 1,3mlrd € i nema stajanja do 16.500,00 kn

Premješteno iz teme: SNBA (Slatinska banka d.d.)

Dobio sam pouzdanu informaciju da bi preuzimanje moglo biti oko uskrsa.Evo još jedan zanimljiv članak
http://www.seebiz.eu/hr/banke/vaba-povecava-temeljni-kapital-do-najvise-184%2c5-milijuna-kuna,39282.html


Premješteno iz teme: SNBA (Slatinska banka d.d.)

Dobio sam pouzdanu informaciju da bi preuzimanje moglo biti oko uskrsa.Evo još jedan zanimljiv članak
http://www.seebiz.eu/hr/banke/vaba-povecava-temeljni-kapital-do-najvise-184%2c5-milijuna-kuna,39282.html


Sto ocekujete nakon preuzimanja?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Premješteno iz teme: SNBA (Slatinska banka d.d.)

Dobio sam pouzdanu informaciju da bi preuzimanje moglo biti oko uskrsa.Evo još jedan zanimljiv članak
http://www.seebiz.eu/hr/banke/vaba-povecava-temeljni-kapital-do-najvise-184%2c5-milijuna-kuna,39282.html


Sto ocekujete nakon preuzimanja?
[/quote]
Nakon preuzimanja jačanje vrijednosti dionice Slatinske banke i isplatu dividende od 7 % po dionici godišnje . Za preuzimanje ponuda mora biti ozbiljnija znači veća cijena jer mali neće prodati a još uvijek je većinsko vlasništvo banke raspoređeno na male dioničare.I konačno dolazi vrijeme bankarskih dionica što je rekao i sam guverner Rohatinski. Jedine dionice koje zarađuju u krizi su bankarske dionice. Svakako kupiti na ovim niskim cijenama.



Sto ocekujete nakon preuzimanja?

Nakon preuzimanja jačanje vrijednosti dionice Slatinske banke i isplatu dividende od 7 % po dionici godišnje . Za preuzimanje ponuda mora biti ozbiljnija znači veća cijena jer mali neće prodati a još uvijek je većinsko vlasništvo banke raspoređeno na male dioničare.I konačno dolazi vrijeme bankarskih dionica što je rekao i sam guverner Rohatinski. Jedine dionice koje zarađuju u krizi su bankarske dionice. Svakako kupiti na ovim niskim cijenama.
[/quote]

@giga
,
ako Direktor/Šef/Ceba kaže tako, onda nema grješke! Naime, on je stručnjak za kretanje cijena kod preuzimanja, Žitnjak je odradio vrhunski pa predlažem čitanje svih postova na toj temi da ne biste ostali uskraćeni za kvalitetne savjete. Ali tu nemojte stati, imate i nove savjete vezane za kretanje cijene dionice zbog dividende na temi ATPL, kao i kolekciju bisera na temi IGH! [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

nema zive duse. rikno forum kao zse

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Glasat ću za bilo koga tko obeća HT na 600kn, INGRU na 500kn i IGH na 20000kn.
Ha ha!
Vjerujem da Verdi ima pravo, izbori se održavaju u mnogim zemljama, a ne samo u nas.
I kad potegne, ići će to jako jako visoko! A najava je mnogih stručnjaka da slijedi VELIKI B koji treba donijeti 6-9 mjeseci rasta! Iza toga veliki C s obzirom na vremenski pomak mora biti odrezan!
Moja procjena je da kreće oporavak i da neće predugo trajati da dionice vrate nekih 40% od svog ATH.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@split

A najava je mnogih stručnjaka da slijedi VELIKI B koji treba donijeti 6-9 mjeseci rasta! Iza toga veliki C s obzirom na vremenski pomak mora biti odrezan!

Da samo prije toga triple b.i.k.e. ili ti ga popularno nazvana "TROSTRUKA BICIKLA".O nekim targetima je vladek pisao još davno po mome countu dostižno i još nismo tamo gdje trebamo biti!
Nevolim navijati ali izračun govori tako.

Svakom želim dobitak!




Sto ocekujete nakon preuzimanja?

Nakon preuzimanja jačanje vrijednosti dionice Slatinske banke i isplatu dividende od 7 % po dionici godišnje . Za preuzimanje ponuda mora biti ozbiljnija znači veća cijena jer mali neće prodati a još uvijek je većinsko vlasništvo banke raspoređeno na male dioničare.I konačno dolazi vrijeme bankarskih dionica što je rekao i sam guverner Rohatinski. Jedine dionice koje zarađuju u krizi su bankarske dionice. Svakako kupiti na ovim niskim cijenama.
[/quote]

@giga
,
ako Direktor/Šef/Ceba kaže tako, onda nema grješke! Naime, on je stručnjak za kretanje cijena kod preuzimanja, Žitnjak je odradio vrhunski pa predlažem čitanje svih postova na toj temi da ne biste ostali uskraćeni za kvalitetne savjete. Ali tu nemojte stati, imate i nove savjete vezane za kretanje cijene dionice zbog dividende na temi ATPL, kao i kolekciju bisera na temi IGH! [thumbsup]
[/quote]
Svakako cu se informirati, hvala kolega! [thumbsup]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Tržište se pljačka besramno i i bez odgovornosti. Pišu se rušilački tekstovi poput ovoga o Todi i Konzum odmah pao -10,21 %. Normalno regulator tržišta Samadol šuti kao i uvijek dok se dionice ruše.No on je tu da spriječi rast.Sretan sam da poslije izbora više neću morati čuti za njega niti ovu vladu koja je državu a i burzu dovela tu gdje jesmo. Jedina vedra vijest je da će Ht kupovati dionice u trezor i time znatnije podići cijenu iste.Stoga treba dokupljivati dionice Ht-a jedina sigurna zarada. Izvor link[/u] :Vaš link

[thumbsup] [smiley] [wink] Europa otvara u zelenom ,Azija u plusu izgleda da oporavak počinje.Ht će kupovti svoje dionice i to čak 10 % što bi znatnije trebalo podići cijenu ove dionice.Pa je pametan ulaz u dionicu koja raste znači dokup.Povlaštene dionice Adrisa povoljnije nego ikada a firma puna keša odlično ulaganje.Isto tako dobro ulaganje je u Todorićeve dionice koje su totalno podcijenjene Ledo ,Zvijezda,Tisak itd.Dionice Slatinske banke koja je još uvijek u većinskom vlasništvu malih dioničara a totalno je podcijenjena.Pred Slatinskom je preuzimanje tako da svakako dokupiti.
[thumbsup]Europske burze link :Vaš link [thumbsup]
Općenito danas je dan rasta dionica želim nam svima sreću i što veće skokove cijena dionica.
[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

eto nije me bilo jako jako dugo vjerovatno me mnogi ni ne prepoznaju budući su mjenjani i potpuno novi nikovi, jedino ako se ti iz onoga vremena nisu samo presvukli i uzeli novi nik.naime povukao sam se nakon što sam bio napadan zbog izjava da crobex ide na 1000 bodova, bilo je riječi da pišem iz nekih interea, više se nine sjećam na kojima je to sve temama bilo, ali ako se kome da neka malo pretraži paće viditi.

po meni netreba ništa kuovati do početka 2010 godine. tko sad kupuje nema pojima o nikakvim dionicama .

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Dokle može, ima li naznaka?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

hehe, kako neke boli precizna mašinerija pogađanja…
a targete ne postam više, ni gornje, ni donje: sada su razvidni i jedni, i drugi, istovremeno.
najnovija ganaliza čuda radi.

adios!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

hehe, kako neke boli precizna mašinerija pogađanja…
a targete ne postam više, ni gornje, ni donje: sada su razvidni i jedni, i drugi, istovremeno.
najnovija ganaliza čuda radi.

adios!

bez uvrede ali da se nije u americi dogodilo danas što se dogodilo (govor Bernankea i vijest o zaradi Citigroupa) mogo bi ganalizu i sve drugo mačku o rep okačitt…što bi narod reko!

New Report

Close