BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas napokon blagi plus i smirivanje na tržištu.. Ja bih volio da povežemo bar još dva dana blagog plusa i smirivanja tržišta te da se negativni trend jasno zaustavi!!!

Vrime će pokazati ali ima naznaka da se okrene trend… [proud]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

http://www.mojedionice.com/start/start.aspx
vrijedi pogledati

najvrednije stvari u životu su besplatne

poznata je priča o gospodinu Floričiću koji je imao priliku kupovati u makedoniji prije n godina kad su cijene nekih dionica bile kikiriki kao npr. besk je bio oko 2-3 k denara no on je ocijenio da ta zemlja nema potencijala (navodno kad je vidio Skopje pao mu je mrak na oci)
isti taj besk je dosegao u godinu dana 60k den (u korekciji uzrokovanoj kosovom sad je na 30k)
smeta me što se ovdje svi lijepe za fondove i ine stručnjak kao da su oni B-ga povukli za bradu
strpljen spašen a tko ne voli nek igra za 2-3 posto trejdanja[sealed]

Postanite Eu-robovi


Za sutra predviđam veliko zelenilo cijena. Dosta dionica moglo bi završiti u pozitivnoj blokadi. Analiza: Iš medo van!

Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu?
[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu? [huh]

Febo, pa ne moraš karikirat, dovoljno je pročitati gornje postove nekih kolega i kako su oni snažno uvjereni, to ti je najsigurnija metoda za zelenilo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


febo: ” Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu? [huh] ” Febo, pa ne moraš karikirat, dovoljno je pročitati gornje postove nekih kolega i kako su oni snažno uvjereni, to ti je najsigurnija metoda za zelenilo!

AHA, shvaćam to ja dakle metoda transcedentalne meditacije, bitno je da većina zrači pozitvinom energijom te
se ona putem transcedentnog energetskog polja širi na ZSE i Krobeks mora ići pritom gore najmanje 2 %.
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Za sutra predviđam veliko zelenilo cijena. Dosta dionica moglo bi završiti u pozitivnoj blokadi. Analiza: Iš medo van!

Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu?
[huh]


ili gatanje u tabane, najnovija moderna metoda predviđanja, zasnovana na iskustvima američkih vračeva i ciganki gatara:[lol]

dan je pametniji od noći

misko:

febo: ” Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu? [huh] ” Febo, pa ne moraš karikirat, dovoljno je pročitati gornje postove nekih kolega i kako su oni snažno uvjereni, to ti je najsigurnija metoda za zelenilo!

AHA, shvaćam to ja dakle metoda transcedentalne meditacije, bitno je da većina zrači pozitvinom energijom te
se ona putem transcedentnog energetskog polja širi na ZSE i Krobeks mora ići pritom gore najmanje 2 %.
[thumbsup]

ajmo svi zajedno: OMMMMMMM…. [pray]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]ZSE uživo: Ina porasla više od pet posto, impresivan rast Crobexa
Dopunjeno 20.02 11:09!

U prvih pola sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi ostvareno je više od deset milijuna kuna prometa, a 12 najlikvidnijih dionica dobilo je na vrijednosti; dok je Crobex u 10:45 iznosio 4097,82 bodova i porastao 1,56 posto. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Tržište je krenulo treba pod hitno iz keša u dionice.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Tržište je krenulo treba pod hitno iz keša u dionice.[thumbsup]

Malo kasnis za izlaskom iz casha u dionice. [wink]

misko:

febo: ” Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu? [huh] ” Febo, pa ne moraš karikirat, dovoljno je pročitati gornje postove nekih kolega i kako su oni snažno uvjereni, to ti je najsigurnija metoda za zelenilo!

AHA, shvaćam to ja dakle metoda transcedentalne meditacije, bitno je da većina zrači pozitvinom energijom te
se ona putem transcedentnog energetskog polja širi na ZSE i Krobeks mora ići pritom gore najmanje 2 %.
[thumbsup]

eto transcedentana meditacija je pomogla i jos sam nazvao Pavlovica da ode kod F. menagera da ih centrira[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Šef:

Tržište je krenulo treba pod hitno iz keša u dionice.[thumbsup]

Malo kasnis za izlaskom iz casha u dionice. [wink]

jos nije kasno ali po meni je jucer bio savrsen dan tak da sam i zadnje kune upuco u kakav takav bolji ulaz na nekim dionicama… zasad ide super[thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

U pravu si Alien.[thumbsup][thumbsup]ZSE uživo: Silovit rast Crobexa
Dopunjeno 20.02 12:25!

Dvadesetak minuta prije podneva prometa dionicama na Zagrebačkoj burzi premašio je 26 milijuna kuna, a rast vrijednosti ostvarilo je 48 od 66 trgovanih dionica; dok je rast Crobexa u podne iznosio 2,03 posto, a taj je indeks iznosio 4117,41 bodova. [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Živio Pavletić!
[cool][thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

[cool]febo
korisnik od: 08.10.2007.
lokacija: South of No North
broj poruka: 2552


Za sutra predviđam veliko zelenilo cijena. Dosta dionica moglo bi završiti u pozitivnoj blokadi. Analiza: Iš medo van!

Koju metodologiju rada koristiš u tiim svojim predviđanjima : grah prebranac, šalice kave ili si i ti savladao čuvenu DCM metodu?
[thumbsup][thumbsup]

Vidiš Febo bilo je to predviđanje iz kave i kao i već više puta rezultat točan zelenilo.[thumbsup][thumbsup]
CROBEX raste i svi sretni [thumbsup]

New Report

Close