Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kao da bi vi imali bolji PGP od njih da ste zadnji došli na tržište……..dajte se uozbiljite [pray]

– kada vi nećete ja ću napisati.
– PGP -27.51%
– ili još bolje je ovo od osnutka -48.73% .
– i sada će te tu pisati što ti i njima slićni savjetuju kako treba raditi.
– oni doslovno nemaju pojma.

– ali znam kako i oni ovo isto čitaju,
– pa evo im jedan mali besplatni savjet kako se to treba raditi.

JNAF.
– najprije treba tući po kupnji da se što prije uplaši i spusti što niže.
– zatim se stavi više krupnih naloga na prodaji,
– treba i prodaju poplašiti.
– i tada se u miru skupljaju jeftine dionice, ali nikako staviti veliku kupnju,
– i nikako da bude vidljiva,
– s malim nevidljivim nalozima pomalo to skupljati.
– i koliki će im biti prinos za godinu dana na toj trensakciji ??????
– zbilja ne treba raditi puno, ali treba raditi pametno.
– ako ste veliki treba raditi kontra ovčica.
– ovčice treba maksimalno zbuniti.

– I love this game.
Pozdrav !

Jedino svog figara ne mozes zbuniti.


Bila vam je i Industogradnja zanimljiva (velika fundamentalna podcijenjenost).
PA se nije makla nikako, dapače pritišće prodaja sve više i više

Meni nije bila, a sad gledam frank i mogu samo reci da je BRUTALNO PODCIJENJEN!

p.s

Kaje s tim ledom, opet raste [bye]

JESI NAUCIO ŠTO JE DIVERGENCIJA???

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Tko kaže da oni mene savjetuju……… to ja samo tako retorički [smiley]

Ja doista nemam potrebe ni za čijim savjetima, mojih deset godina iskustva na poslovima burze mi je sasvim dovoljno……….da o usavršavanju u centrali i ne govorim……………….
Samo to nisam isticao jer je to osobna stvar…………

Ovdje se dolazim rekreirati čitajući polupismeno navlačenje trećerazrednih navlakača……….odlična su zabava pred spavanje [yawn]

Poput ovog sa Franckom…………izvrsna šala…….zar nije [rolleyes]
Možda da sutra dam malome pripravniku da se igra s njim………………………



Za koji dan ću vam svima napisati i argumentirati da je best buy FRNK.

Trenutno nemam vremena.

Vidim da ste se nakrcali danas…………16.627 kuna, nije šala [lol]
[/quote]

– pa nije samo danas kupovao,
– nemojte da pomislim kako ste i vi jedan iz invest fonda.

– 144.722kn tjedno trgovanje.

– za malog investitora koji je i u nekim drugim investicijama i previše.

– I love this game.
Pozdrav !


Za koji dan ću vam svima napisati i argumentirati da je best buy FRNK.

Trenutno nemam vremena.

sve se zna kod frnk-a,osim kako mislis skupiti veci broj dionica a da je ne lanisras u nebo? [lol]




Za koji dan ću vam svima napisati i argumentirati da je best buy FRNK.

Trenutno nemam vremena.

Vidim da ste se nakrcali danas…………16.627 kuna, nije šala [lol]
[/quote]

– pa nije samo danas kupovao,
– nemojte da pomislim kako ste i vi jedan iz invest fonda.

– 144.722kn tjedno trgovanje.

– za malog investitora koji je i u nekim drugim investicijama i previše.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Vi bi bili u pravu kad bi se radilo o jednoj individui…………ali vidite i sami da ih je najmanje dvije [huh]


Poput ovog sa Franckom…………izvrsna šala…….zar nije [rolleyes]
Možda da sutra dam malome pripravniku da se igra s njim………………………

– nije nikako šala.
– FRNK će rasti.
– s jako malom lovom se može jako dići.
– takve su ove igrice.
– tu će neki (ali uvijek isti) ponovno lijepo zaraditi.
– samo što će tu na kraju ostati i dosta magaraca, ali to je za neku drugu temu.

– I love this game.
Pozdrav !

Pozdrav sa susjednog foruma! [cool]
Oni koji ga od vas možda posjećuju znaju tko sam, koji ne, nije bitno [lol]

Čekao sam da kolega konačno spomene da je ta dionica koju skuplja FRNK pa da se javim, jer je naš stručni stožer s Forum.HR-a do zaključka da se radi o toj dionici došao još za vikend, pa prema tome, u tjedni promet morate uračunati i nas od tamo [lol]

No, također smo zaključili i da kolega governor i kolega viribus vrlo vjerojatno nisu mislili na istu dionicu, stoga me malo zacudilo da je FRNK bas governorov izbor.

Jer, Buffett bi uspoređujući FRNK s još jednom drugom dionicom ovu totalno zanemario (iako je fenomenalna u usporedbi s jednom drugom iz donekle slične branše) i prije skupljao tu drugu.
Koju?
Neću vam reći.
Usporedite razliku kratkoročne imovine i kratkoročnih obveza pa ćete i sami zaključiti o kojoj se dionici radi.
A s obzirom na governorove ulagačke preferencije, doista me čudi da nije nju spomenuo.
Ili ju možda još skuplja, jer ju je puno teže dobiti od FRNK [wink]


Vi bi bili u pravu kad bi se radilo o jednoj individui…………ali vidite i sami da ih je najmanje dvije [huh]

– to je i više nego previše love za jednu nelikvidnu dionicu.
– tu nikako nije problem nakupovati toga.
– problem je reklama.
– i još veći problem je izlaz iz jedne takve dionice.
– sva daljnja igrica ovisi o ovćicama.

– zbog toga ja niti ne pišem o tim nelikvidnima, velika mogućnost zaheba.
– najveće zadovoljstvo mi je te iste igrice igrati na našim najlikvidnijim dionicama.
– nema većeg zadovoljstva nego kada ućinim te fondove ovćicama.
– male i neuke investitore na ovoj temi mi nikada nije bio cilj zahebati.
– zbog tog su i sve moje prognoze na ovoj temi i više nego točne.

– I love this game.
Pozdrav !

Prije godinu dana USA GDP je bio -3,5%, prije pola godine -6%, (tada je formirano dno i počeo rast) najnoviji GDP +3,5%. Kako ćemo pratiti Amere, prognoza je do kraja ove godine još rasta. Obzirom da sastavnice crobexa nemaju tako loše pokazatelje kakvi su mogli biti za očekivati je dosta zelenila na burzi.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


Prije godinu dana USA GDP je bio -3,5%, prije pola godine -6%, (tada je formirano dno i počeo rast) najnoviji GDP +3,5%. Kako ćemo pratiti Amere, prognoza je do kraja ove godine još rasta. Obzirom da sastavnice crobexa nemaju tako loše pokazatelje kakvi su mogli biti za očekivati je dosta zelenila na burzi.

Njihov GDP je rastao pa gotovo iskljucivo zbog novaca koje vlada trosi na stimuliranje ekonomije. Hrvatska vlada nije u situaciji da napravi isto pa ih necemo tako skoro poceti pratiti kada je u pitanju GDP. Takodjer, dollar je oslabio znatno u odnosu na druge valute, sto pomaze smanjenju deficita robne razmjene i rastu GDP-a.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


– trenutno dionice JNAF-a ima jako mali broj forumaša, i to sitne količine.

E ovo je vrlo bitan pokazatelj, jer su jedno vrijeme skoro svi forumaši imali JNAF, a sada ih se može izbrojati na prste jedne ruke. Promet je i dalje velik, i to je ono što mi se čini zanimljivo na ovoj dionici. Svi forumaši prodali, a kupuje netko veliki (mozda cak i ivana).

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


meni je Geronimo dosta toga podgodio i pomogao tako da se ne bi usudio maknuti od njegovih savjeta,ali mozda i Vi imate kakav savjet jer zato i sluzi forum kao naka vrsta okupljalista ljudi razlicitih stajalista i pogleda na dionice da razmjenjuju iskustva
pofuk

Kolega kako to da ste vi…………..tako dobro brifirani……………i u brutalnoj zaradi ………….tako lošeg raspoloženja?
Ili to možda nije tako kad se upucavate kolegi Merlinu……………mislim, nije mi jasno? [huh]
[/quote]
………ah od kud da krenem???????
da sam loše raspoložen to nije istina…………dobro brifiran-tu ima istine…….da brutalno zaradjujem na burzi-tu nema ni i od istine………………..kontakt sa čarobnjakom za napraviti nikada lose nije bilo jer uvijek u zivotu dojde situacija da ti jedino zlatna ribica moze pomoći a kako još od pre rata nisam imo nikakvog upeha u ribičiji mislim da mi jedino čarobnjak moze zlatnu ribicu uhvatiti
pofuk
laku noc




Za koji dan ću vam svima napisati i argumentirati da je best buy FRNK.

Trenutno nemam vremena.

Vidim da ste se nakrcali danas…………16.627 kuna, nije šala [lol]
[/quote]

– pa nije samo danas kupovao,
– nemojte da pomislim kako ste i vi jedan iz invest fonda.

– 144.722kn tjedno trgovanje.

– za malog investitora koji je i u nekim drugim investicijama i previše.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ja i dalje kupujem. kupio sam cca 50% željenih komada. ja nemam problema sa tim da pišem afirmativno o dionici koju kupujem. uostalom to stalno i radim, a osovinama zla i neznanja je to nepojmljivo i neshvatljivo, zato ih tržište i kažnjava. Ionako je prema mojoj analizi i mom osobnom mišljenju sve ispod 1200 kuna smiješno niska cijena za FRNK.

I'LL BE BACK

New Report

Close