Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri su u govnima, sami su si krivi, sve probleme su rješavali štampanjem para, e pa sad kad imaš puno para imaš i opake cijene …. kada i kako će se izvuć neznam, ali mi sa tim nememo veze …. kod nas se nije ništa promjenilo .. sve po starom, … sad više nismo toliko napuhani i vrijeme je da fundamenti dođu na scenu… .. ja ću i ovaj tjedan kupovat pa kud puklo da puklo

Cookie Monster


dosad je ivek bio kriv, a stafetu preuzima ivana7. [lol]

– kad se samo sjetim kako je Ivek bio šljker i radio za drugog teške poslove za cca 3.000kn, a danas trguje tonama zlata.
– ali ulagao je u znanje.

– više puta sam pisala, ali ponavljanje je majka znanja.
– Ivek 100% u kešu i zlatu više nego je težak, a puno je težak i ja 100% u dionicama.
– i sigurna sam, i ja i gospodin Ivek ćemo biti u dobrom plusu.

– a sada se Vi zapitajte, zašto to Vama ne polazi za rukom.
– ovo nije zezancija, ozbiljno mislim.
– analizirajte u miru sve Vaše gubitke, pogledajte gdje ste učinili grešku, i tko Vam je sve dao krive savjete ???
Pozdrav !

e da nisam reko šta ću kupovat, kupovat ću hoteljere … solaris i maistru, svi hoteljeri koje kupujem kod mene se na dugi rok, .. [smiley]

Cookie Monster


Ovo je i inaće tema za preko vikenda.Mogli bi ovaj vikend proanalizirat turiste.Koji su najperspektivniji i zašto,a kojih se treba čuvati?VLHO????ISTT???ARNT????

– nestabilnost u regiji.
– to baš i nije neka preporuka za turiste.

– slažem se jeftni su.
– imate neke jako dobre turiste, a nisu niti na moru.
Pozdrav !


Sta Billi imas dosta podravke pa bi se rado iskrcao ?

– ima pravo čovjek vjerovati u svoju dionicu.
– PODR kao i sve dionice je dosta pala.
– nije nešto naročito, a nije ni kako ne valja.
– ako je neki sigurni inf. e onda će sigurno i rasti.
Pozdrav !


Mozda je ispravan odgovor na što kupiti idući tjedan: baš ništa

– onda oroči novce u banci.
– ja ipak vidim neke prilikre koje će u cca godinu dana samo dividende dati cca 15%.
– a vjerujem kako će tolika dividenda i utjecati na rast dionice.
Pozdrav !


Ameri su u govnima,

– i mi isto,
– ali nema kod Amera i dividendi od 10%.
– zato oročite svoj novac, valjda su vam kta povoljnije od te dividende.
Pozdrav !


zmrklic: ” Mozda je ispravan odgovor na što kupiti idući tjedan: baš ništa ” – onda oroči novce u banci. – ja ipak vidim neke prilikre koje će u cca godinu dana samo dividende dati cca 15%. – a vjerujem kako će tolika dividenda i utjecati na rast dionice. Pozdrav !

Ma hajde, zašto bi kupovao baš ovaj tjedan , a ne onaj iza [lol]


Saladin: ” Ameri su u govnima, ” – i mi isto, – ali nema kod Amera i dividendi od 10%. – zato oročite svoj novac, valjda su vam kta povoljnije od te dividende. Pozdrav !

slažem se da dividenda od ht-a je ok, ali kad ti imaš neki kapital koji ti danas sutra može trebat i znaš da uvijek imaš točno toliko i kamatu na točno toliko je ziherica, ali trenutno je ht 328 a dividenda ok, ali šta ako za godinu dana taj ht bude 300 a dividenda za iduću bude 20 kn ….. onda je to sr.nje. tako da oročenje ima svoje prednosti ….. prednost je što je to ziher.

tako da onaj tko stavlja lovu na oročenje ima sigurno dobar razlog za to

Cookie Monster


Ma hajde, zašto bi kupovao baš ovaj tjedan , a ne onaj iza [lol]

– u pravu si, tvoji novci.
– i ja u biti jako malo trgujem.
– zašto hraniti brokere.
Pozdrav !


slažem se da dividenda od ht-a je ok, ali kad ti imaš neki kapital koji ti danas sutra može trebat i znaš da uvijek imaš točno toliko i kamatu na točno toliko je ziherica, ali trenutno je ht 328 a dividenda ok, ali šta ako za godinu dana taj ht bude 300 a dividenda za iduću bude 20 kn ….. onda je to sr.nje. tako da oročenje ima svoje prednosti ….. prednost je što je to ziher.

tako da onaj tko stavlja lovu na oročenje ima sigurno dobar razlog za to

– na burzu se u principu stavlja ona lova koja nam je u stvari višak.
– ali burza i nije za svakoga, pogotovo za one koji ne mogu otrpjeti gubitke.
– ja sam u petak kupovala HT i po 333kn, možda sam i pogriješila, vrijeme će to pokazati.
– ali po meni u tome trenutku je on vrijedio 333kn.
– možda on u ponedjeljak bude i ispod 300kn,

– e sada zašto sam kupovala HT po 333kn,
– prodala jedan inv. fond koji mi je ostvario gubitak, a koji nije ostvari gubitak, lova stigla u petak.
– moja logika je bila, s dividendom HT i cijenom HT sam u plusu s obzirom na gubitak u investicijskom fondu.
– u toj transakciji sigurno nisam ništa zaradila, ali neću imati i gubitaka,
– sada znam što imam, i više budale ne upravljaju s mojim novcima.
Pozdrav !

ivana7:

Saladin: ” Ameri su u govnima, ” – i mi isto, – ali nema kod Amera i dividendi od 10%. – zato oročite svoj novac, valjda su vam kta povoljnije od te dividende. Pozdrav !

slažem se da dividenda od ht-a je ok, ali kad ti imaš neki kapital koji ti danas sutra može trebat i znaš da uvijek imaš točno toliko i kamatu na točno toliko je ziherica, ali trenutno je ht 328 a dividenda ok, ali šta ako za godinu dana taj ht bude 300 a dividenda za iduću bude 20 kn ….. onda je to sr.nje. tako da oročenje ima svoje prednosti ….. prednost je što je to ziher.

tako da onaj tko stavlja lovu na oročenje ima sigurno dobar razlog za to

A možda bude na 500… šbb kbb. Svatko ima svoje razloge i za oročenje i za burzu…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close