Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mici, a da ulozis u SHEBA-R-A?

Ne razumijem kaj ti to znači. Jednostavno ne razumijem čemu takav optimizam za dalekovod.


to: ivana7
INA-R-A, HT-R-A

– zahebavali mene, puno njih za INU, a ja dobila puno na dodatnim dionicama, a imamo i porast dionice.
– probajte izračunati koliki je moj prinos na IPO INE, a koliki su prinosi najboljih fondova, još se tu mora uračunati i dobivena dividenda, e Ivana nezna.[wink][cool]
Pozdrav ![thumbsup][bye]


Ljudi moji što je vama svim a s tim dalekovodom. Poduzeće posluje u tradicionalnoj industriji i usprkos velikim očekivanjima ne može imati velike stope rasta u sljedećim godinama u kontinuitetu!

– pa puno je to naraslo, koliko bi još želio.
– ja svoj DLKV prodala.
– dobra firma, ali i skupa dionica, možda i griješim, neznam ni ja najbolje.
– a kad neznam onda je možda najbolje HT ili fond.
– sada su možda najbolji fondovi.
– probajte uložiti, a vrijeme i tržište će reći svoje.
Pozdrav ![wink][bye]


najbolje ti tu siću utuci u jedan dobar provod, kakva kladionica

– 15.000kn sića, pa tko si ti, je poznat si mi po slici s nekih tjeralica, ali nije važno.

– jučer sam lijepo dobila na kladioni,
– sad ćemo to podići, jedan dio reinvestirati opet na kladionu, samo ne znam što, ali uvijek ima ekipe koji znaju ali ne dobivaju.
– a ostatak večeri, možda pica, možda idem na jedan koncert, ili u kazino – to je dobro za svakog velikog investitora.
– pa sutra ako što ostane, a možda se i zaradi, uglavnom to u Ilirika JIE Balanced (možda i ostane koja sića)
Pozdrav !
[bye]


nokla: ” to: ivana7 INA-R-A, HT-R-A ” – zahebavali mene, puno njih za INU, a ja dobila puno na dodatnim dionicama, a imamo i porast dionice. – probajte izračunati koliki je moj prinos na IPO INE, a koliki su prinosi najboljih fondova, još se tu mora uračunati i dobivena dividenda, e Ivana nezna.[wink][cool] Pozdrav ![thumbsup][bye]

a da probaš izračunati koliko bi imao da si je prodao prije pola god kad je bila oko 3300-3400 pa te novce okrenio na sto drugih načina…..ili ponovno kupio oko 2400….[thumbsup]


bratac: ” najbolje ti tu siću utuci u jedan dobar provod, kakva kladionica ” – 15.000kn sića, pa tko si ti, je poznat si mi po slici s nekih tjeralica, ali nije važno. [bye]

i ti si meni poznata po slici, možda smo se već sreli
ako se ipak odlučis to spiskat drage volje ću ti pomoći

a da probaš izračunati koliko bi imao da si je prodao prije pola god kad je bila oko 3300-3400 pa te novce okrenio na sto drugih načina…..ili ponovno kupio oko 2400….[thumbsup]

A da probaš ti jope izračunat koliko bi dobila Ivana7 da je uplatila dobitne brojeve lota prije pola godine!

I Love the Smell of Profits in the Morning!


jope: ” a da probaš izračunati koliko bi imao da si je prodao prije pola god kad je bila oko 3300-3400 pa te novce okrenio na sto drugih načina…..ili ponovno kupio oko 2400….[thumbsup] ” A da probaš ti jope izračunat koliko bi dobila Ivana7 da je uplatila dobitne brojeve lota prije pola godine!

=)))

..........................................................................................


jope: ” a da probaš izračunati koliko bi imao da si je prodao prije pola god kad je bila oko 3300-3400 pa te novce okrenio na sto drugih načina…..ili ponovno kupio oko 2400….[thumbsup] ” A da probaš ti jope izračunat koliko bi dobila Ivana7 da je uplatila dobitne brojeve lota prije pola godine!

nisam mislio ništa loše, mogao sam samo priložiti cijenu po kojoj sam prodavao-3395….[thumbsup]
ali sam samo htio ukazati kako Ivan sebe smatra velikim investitorom i da je dopustio da mu se tako likvidna dionica spusti sa 3400 na 2400……[bye]


a da probaš izračunati koliko bi imao da si je prodao prije pola god kad je bila oko 3300-3400 pa te novce okrenio na sto drugih načina…..ili ponovno kupio oko 2400….[thumbsup]

– evo baš računam, koliko sam mogla zaraditi jučer na kladionici da sam uložila samo jedan paket IPA INE.
– a svi listići dobili sve bilo realno.
– a tek loto, možda sam i tu mogla što uložiti, pa izašli sve neki jednostavni brojevi, niti jedan preko sto.

– šalu na stranu, ovdje sam pisala i mislila samo na IPO.
– a ove bez ipa sam radila stvarno svašta, kupovala prodavala, a na nekima i dobro izgubila, ali na drugim stvarima dobila i tako u krug, na koncu sve OK, mislim na prinos i zaradu.
– a ove s IPA, nisam ništa radila, za razliku od mene fondovi su puno pametniji od mene, puno su i radili, a dobit im je gora od moje, neki rade i s minusom.
Pozdrav !


nisam mislio ništa loše, mogao sam samo priložiti cijenu po kojoj sam prodavao-3395….[thumbsup]
ali sam samo htio ukazati kako Ivan sebe smatra velikim investitorom i da je dopustio da mu se tako likvidna dionica spusti sa 3400 na 2400……[bye]

– ponovno isti odgovor,
– govorim za dionice iz IPA na kojima sam čekala 10%, a dividenda ?!?

– a sad za sve nadarene.
– sada imam slobodne love 15.000kn.
– kad bih svakodnevno vrtila tih 15.000kn za samo jednu godinu bi imala 1.000.000kn a možda i više, samo bi se trebalo pravilno ulagati.

– e sad kaži u što ???????
– bez problema ću u to utući više miliona kuna.
Pozdrav !
[cool][thumbsup]

i ti si meni poznata po slici, možda smo se već sreli
– ne vjerujem, nikada se nisam družila s teroristima.

ako se ipak odlučis to spiskat drage volje ću ti pomoći
– pa nije ovo forum kako ljudima pomoći spiskati lovu.
– tu ti je bit investicijskim savjetima pomoći neiskusnim investitorima stvoriti dodatnu lovu.
Pozdrav !

[cool][thumbsup][rolleyes][bye][bye]

New Report

Close