Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospon Barmen, prije svega, ‘retard’ je jako ružna riječ.

E sad, s obzirom da marketirate (spamate temu) knjigu nižoj evolucijskoj razini (po Vašem mišljenju?) možda ne bi bilo zgorega da objavite CD na kojem Vi čitate dotično izdanje.

Najme ja bi to najvolijo jer ni moja baba baš ne zna čitat a nitko drugi neče a baš me zanima što to tamo piše

fala

mora to potegnuti da je po pravilu sp je 122′ probio
mi bi trebali 2188
Vaš link

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


… a u konačnici nas još nazivate i retardiranim anonimcima koji se nalaze na najnižem civilizacijskom i intelektualnom nivou.

da je ovo forum o ženskoj ljepoti, i da sam napisao da se ovdje okupljaju i najružnije žene ne svijetu, siguran sam da bi cindy crawford, halle berry i diane lane znale da nisam mislio na njih [smiley]

zapinjemo li na logici reagiranja gdje možda i ne bi trebalo, vjerujem da je "mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište" doista best buy [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

www.knjigara.com



… a u konačnici nas još nazivate i retardiranim anonimcima koji se nalaze na najnižem civilizacijskom i intelektualnom nivou.

da je ovo forum o ženskoj ljepoti, i da sam napisao da se ovdje okupljaju i najružnije žene ne svijetu, siguran sam da bi cindy crawford, halle berry i diane lane znale da nisam mislio na njih [smiley]

zapinjemo li na logici reagiranja gdje možda i ne bi trebalo, vjerujem da je "mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište" doista best buy [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak
[/quote]
Ti si očito best sell [thumbsup] i best dosada [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


zapinjemo li na logici reagiranja gdje možda i ne bi trebalo, vjerujem da je "mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište" doista best buy [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

Ja sam kupio tu knjigu pred nekih 2-3 mjeseca za poklon jednom prijatelju. Čovjek ima investicijsku strategiju otprilike kao naš kolega MACHETTE (a takvi su mu i rezultati) pa mi je mala knjiga izgledala kao dobra zafrkancija za pokloniti . Nisam mislio da će čovjeku pomoći pošto je ta knjiga ipak osnovnoškolsko gradivo, a njegov stil ulaganja nije takav kakav je zbog elementarnog neznanja, već čovjek jednostavno ima potrebu za kockanjem na burzi i može si to priuštiti. No dobro da ne objašnjavam previše, oko knjige smo se svi dobro nasmijali….

Ali poanta cijele priče je da nakon ovog vašeg spammanja, vjerojatno nikad nisam više požalio što je netko zaradio kunu na meni nego što je to slučaj s vama.

I sasvim je sigurno da više nikada neću kupiti nešto što bude u vašoj "produkciji" , hvala bogu eng znam jako dobro , a literature ima na svakom koraku …
E da, i naravno da ću svima koji se budu zanimali poručiti jednako



… a u konačnici nas još nazivate i retardiranim anonimcima koji se nalaze na najnižem civilizacijskom i intelektualnom nivou.

da je ovo forum o ženskoj ljepoti, i da sam napisao da se ovdje okupljaju i najružnije žene ne svijetu, siguran sam da bi cindy crawford, halle berry i diane lane znale da nisam mislio na njih [smiley]

zapinjemo li na logici reagiranja gdje možda i ne bi trebalo, vjerujem da je "mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište" doista best buy [smiley]

[/quote]

stvarno ste dosadili svima. ovim zagađivanjem foruma ste npr. kod mene postigli samo to da ću se s gađenjem okrenuti od te knjige kad je drugi put vidim. moje mišljenje o vrijednosti te knjige sam već iznijela, a sasvim sigurno ću proširiti svoje mišljenje u svojoj okolini kad god mi se ukaže prilika. eto to postižete. antireklama samo takva.
osim toga, time što radite ističete kakva je knjiga i koliko se prodaje. da išta vrijedi, ovo ne bi bilo potrebno.

s druge strane, ako mislite da će vam postavljanje linkova po svim temame na forumu podići rejting u tražilicama, pitanje je li vam to bitnije, ili to što ste ovakvim načinom privukli toliki negativni publicitet da to nije normalno.

evo ja sam recimo obrisala link kod citata da vam ne pomažem u vašem naumu.
nemam ništa protiv vas, ali imam protiv da zagađujete forum uvijek jednim te istim postovima. nije mi jasno kako moderatori to dozvoljavaju.
i apeliram na sve koji citiraju ovog dosadnog gospodina da brišu linkove iz postova.



zapinjemo li na logici reagiranja gdje možda i ne bi trebalo, vjerujem da je "mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište" doista best buy [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

Ja sam kupio tu knjigu pred nekih 2-3 mjeseca za poklon jednom prijatelju. Čovjek ima investicijsku strategiju otprilike kao naš kolega MACHETTE (a takvi su mu i rezultati) pa mi je mala knjiga izgledala kao dobra zafrkancija za pokloniti . Nisam mislio da će čovjeku pomoći pošto je ta knjiga ipak osnovnoškolsko gradivo, a njegov stil ulaganja nije takav kakav je zbog elementarnog neznanja, već čovjek jednostavno ima potrebu za kockanjem na burzi i može si to priuštiti. No dobro da ne objašnjavam previše, oko knjige smo se svi dobro nasmijali….

Ali poanta cijele priče je da nakon ovog vašeg spammanja, vjerojatno nikad nisam više požalio što je netko zaradio kunu na meni nego što je to slučaj s vama.

I sasvim je sigurno da više nikada neću kupiti nešto što bude u vašoj "produkciji" , hvala bogu eng znam jako dobro , a literature ima na svakom koraku …
E da, i naravno da ću svima koji se budu zanimali poručiti jednako
[/quote]

e pa da se i ja pridružim komentarima barmenu.
kako jako dobro živim od marketinga uzeti ću si za slodobu da vam dam savjet…a on glasi…UŠLI STE U PODRUČJE ANTIREKLAME…ne znam kako vam nije jasno…zapitajte se u koju skupinu po intelektu spadate kad vam to nije i više nego očito.

(e sad slijedi odgovor za koji on misli da je dodatna reklama-jer kao isprovocirao je da se o njemu priča…nooooooot)

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



zapinjemo li na logici reagiranja gdje možda i ne bi trebalo, vjerujem da je "mala knjiga koja i dalje pobjeđuje tržište" doista best buy [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=1jusGtSO2Ak

Ja sam kupio tu knjigu pred nekih 2-3 mjeseca za poklon jednom prijatelju. … No dobro da ne objašnjavam previše, oko knjige smo se svi dobro nasmijali…. … vjerojatno nikad nisam više požalio što je netko zaradio kunu na meni nego što je to slučaj s vama … I sasvim je sigurno da više nikada neću kupiti nešto što bude u vašoj "produkciji" … E da, i naravno da ću svima koji se budu zanimali poručiti jednako
[/quote]

zahvaljujem na osvrtu, iako slutim da knjigu niste pročitali [smiley]

no, dopustite da recenziji – ponavljam, nick je zadnji stadij anonimnosti, ispod umjetničkog imena ili pseudonima – suprotstavim recenzije institucija koje se, eto, imaju hrabrosti potpisati pod svoje riječi [smiley]

the wall street journal: ‘mala knjiga koja pobjeđuje tržište je jedan od najboljih i najjasnijih vodiča za value investiranje’
financial times: ‘ najbolja knjiga o ovoj temi u mnogo godina’
international herald tribune: ‘greenblatt je veličanstven… najjasnija i najzabavnija ikad viđena objašnjenja ideje value investiranja’

a evo i mog mišljenja [smiley]
http://www.youtube.com/watch?v=U69QQiBmaEg

p.s. ako ti smetam, za ime foruma, stavi me na ignore, čovječe…

www.knjigara.com

Nema knjige koja pobjeđuje tržište, ne postoji čarobna formula, samo aproximacije. Da postoji čarobna formula zarade na burzi – prodavala bi se za visoke cijene. Bear Lehmani, Chase Brothersi:) i ini već bi je imali. Previše je varijabli, nemoguće staviti u kontekst a kada se i napravi formula samo nadogradi sistem i još je za 1 varijablu sistem kompliciraniji. Proučavanje, intuicija, bazični proračuni i to je najbolje. Sve preko toga = višak posla – manji učinak

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Barmen,za ime foruma,znaš ti čitati? Neznaš? Zamoli onda nekoga da ti pročita pravila foruma. Zgadio si svima i sebe i taj roman što ga reklamiraš jer kršiš pravila foruma.
Možeš shvatiti ovu prosto složenu rečenicu? KRŠIŠ PRAVILA FORUMA I ZATO SE SVIMA GADIŠ.
Ugodan dan želim.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Barmen,za ime foruma,znaš ti čitati? Neznaš? Zamoli onda nekoga da ti pročita pravila foruma. Zgadio si svima i sebe i taj roman što ga reklamiraš jer kršiš pravila foruma.
Možeš shvatiti ovu prosto složenu rečenicu? KRŠIŠ PRAVILA FORUMA I ZATO SE SVIMA GADIŠ.
Ugodan dan želim.

Shvatio sam.Hvala.
Ali đava kopka i neda mira,pa često radimo u korist vlastite štete!

best buy bi bila ova odvjetnička društva šta provode ovrhe,zatezna od 12% ide jedna na drugu plus troškovi postupka,mole Boga da šta kasnije platiš
ej barmen,ima li šta o tome u toj tvojoj knjizi?
ps. prosjek naplate 95%
kakvi bufeti,grinblati,rubiniji [lol]

New Report

Close