BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


lega drvo/željezo, razumijem Vaša plemenita očekivanja..da padne pa je možda fejkić pa možda nije…možda je ipak fejkčina?
Kako bilo, ako nije, morat ćete čekati kinesku novu godinu. Neloše, ali košta puno živaca i buljenja u ekrane.
..dok čekate-slidećih misec dana, pogledajte malo kako plove vani:
https://finance.yahoo.com/quotes/asc%2bstng%2bdsx%2bnm%2bsalt%2bsb%2bsblk%2bgnk%2bdrys/view/v1?bypass=true&ltr=1

lega rakam di si bija kad je grmilo?kad je bia potop na potop šta su tu neki pisali?sa 1750 na 1250 u dva tidna?sad si se malo ohrabria a ako je ovi fejkić a najprvo da je javi se i u buduće.
ja san čestita danas svima šta imaju dionice.i uvik ću jer meni je svejedno,odluku san donia.
odgovore na teška pitanja nisan dobija a slomia san se da ih dobijem viruj mi na rič.
skora mi se i tipkovnica slomila ali đaba jer 80% je obrisano,nešto san spasija i spremija
da izvadin kad dođe vrime.
sadi mogu kupit samo strane brodare a atlansku kad vidim prošpekt od revizora
kojemu se more virovat,ovaki ko na agrokora me ne zanimaju.a kaki je na atlanskoj biće da znaš i sam.
atlansku mogu kupit kad će počet objavljivat ugovore za brodove i još puno drugih stvari šta ih strani brodari daju dioničarima.je na gradele neću,kome je voja sritno mu bilo.
uskoro će dokap i trenutak istine.i to ne dokap jer se oće već negooni šta se mora.
razlika je to velika lega rakam a ako dokap ne uspi alternativa je prodaja pola brodi od ovo malo šta je ostalo.zašto more bit nebi uspia?radi teških pitanj na koje nisan dobija odgovor.
ova san ti sve tebi i ostalima iskreno iz srca rika.
tribat ćete puno sriće da neko zagrize po ovim cinama a more bit i po puno manjim.
ka šta bi tu neki rekli živi bili

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

https://www.platts.com/latest-news/shipping/singapore/dry-bulk-capesize-freight-rates-continue-upward-26864913

Optima predicts dry bulk order slippage in 2018 and freight rates boost

Nearly one-third of contracted dry bulk newbuildings will not materialise this year, giving a fillip to an already improving freight rate market, analysts at Optima Shipbrokers estimate. More than 33% of newbuilding orders scheduled for delivery in 2018 have not yet been started, the Athens-based brokerage says in its annual sector summary published late last month.

http://www.tradewindsnews.com/weekly/1405756/optima-predicts-dry-bulk-order-slippage-in-2018-and-freight-rates-boost

vozarine će rasti,more bit a ja pitan ko će od toga imat koristi jeli ovi šta su prodali brodove šta ih prodaju ili oni koji su ih kupili i koji će ih kupovat?
pari mi se da sadi puno više rastu oni prvi iako bi zdravi razum rika da bi to treba bit kontra?
more bit da je to tako jer ovi šta prodaju imaju bolji prihod i zaradu na prodanim brodovima?
moram priznat da ću ja ipak kupit ove šta kupuju brodove a ne ove šta prodaju.
živi bili ko je bolje izabra.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.


lega poaskubidu neda vami B sriće i balls ka na agrokora.
a ovdi je balončina ka brig.
oćeš li ti kupit u dokapu.
nebi rika
ako bi koliko bi platija?
eto vidiš da nebi niko a šta će bit kad banke opit zavrnu ruku na leđi.
100 Musd će se vratiti od ćega?
biži dok nisi poginija
sprimit ći ti ovi komentar

Vidim da je 99% tvojih komentara na brodarima,što te toliko yebe tko ulaže ,po koliko ulaže ,zašto ulaže ,kolike su cijene dionica,hoće li to gore ili dolje a ne misliš uložiti u to.Troši energiju u nešto pametnije ili nas možda hoćeš prosvijetliti da ne ostanemo bez gaća u brodarima.

BDI +30, panamaxi +280$ (smiley)

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Ajde fino, iskoreno sam mislio da će do drugog mjeseca se cmoljiti i padati…. ali mašala, valjda je svega onog padanja dosta

što će bit tek idući tjedan

Podaci iz Thomson Eruters Eikon pokazuju kako oko 100 bulkera čeka na ukrcaj ugljena na obalama Kalimatana a još 400 do 500 njih čeka na iskcaj tereta ugljena na kineske obale, većinom u blizini Šangaja, Ningboa i Bohai Bay područja.

Više od 500 bulkera pogođeno zastojima na terminalima za ugljen

lega jasko a šta će bit drugi tidan?
jeli ti pratiš strane brodare sami kad ti gigic zalipi link?
ovo vami je bi fejkić i neki su danas lipo iskrcavali po bidu.
more se reć muški.
ali ni problem samo triba čikat još misec dani i sve će bit dobro.
ovi šta iskrcaju su znaš i sam.
jeli pripremaš šoldi?
svi ste pozvani i svi ćete dokapitalizirat.
ne triba se odmah pristrašit, vridna je to kompanija.
to je moja kugla pokazala,dilim na privat punu verziju gratis za prvih 10.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

BDI raste a strani brodari u crvenom?
jeli to oni znaju nešto što mi neznamo?
da ni ovo ipak samo kako se tu voli rič fejkić?
lega gigc nami je neki dan pokaziva brodare kad su resli a bdi pada a danas
nami pokaziva bdi kada brodari u crvenom?
ja bi rika da to ni korektno da je to pristran i neobjektivno prenošenj činjenic.
more bit i sa nekom namirom.
a najsritniji je kad drugima drži lekcije kada ih vriđa sa
“swami136 nisi vidia širu sliku” i sličnim forami.
pa isto nedavno vako

” Vodite se zdravim razumom i zapitajte se, tko i iz kojih pobuda i razloga troši ovoliku energiju da bi Vam dokazao nešto nelogično.”

a to nelogično su teška pitanja na koje je ovdi napisa “da nema lakih i pametnih odgovora”

biće za nas koji nismo dosti pametni da razumimo njega?
bravo

a on ka ne troši puno energije.
lipo lipo,sve jedno lipše od drugog.
samo moje se briše gotovo sve a njegovo gotovo ništa.
neka neka sve ja sprimam pa će se vadit.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

Kolega wodi – molim ako je moguće pišite na hrvatskom jeziku. Ja bih volio pročitati vaše komentare ali gotovo ništa ne razumijem pa odustanem od čitanja već na samom početku.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Kolega wodi – molim ako je moguće pišite na hrvatskom jeziku. Ja bih volio pročitati vaše komentare ali gotovo ništa ne razumijem pa odustanem od čitanja već na samom početku.

Bas tako…aj malo po svom ali wodi ga lipo zabrija

pepe7

New Report

Close