BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Badel grabi krupnim koracima naprijed! Samo to treba znati vidjeti…

treba vidjeti i da je naprijed provalija

BADEL 1862

Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje .
Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !
Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?
Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !
Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !
Pij malo , pij dobro !
Živjeli !

Da potsjetim :
Cezar
Šljivovica
Vigor
Patria
Johnni Walker
Glembaj
Stock
Zrinski
Viarije Dingač
Daruvar
Križevci
Svirće
Smokvica
Vrbička Žlahtina …..
Kalničke vode
Nara
Pepsi
Inka …..
Napravili dug od 206.000.000,00 kn !
I niko još nije završio u Remetincu ?

http://www.poslovni.hr/vijesti/teske-optuzbe-procitajte-pismo-malih-dionicara-badela-milanovicu-205561.aspx [poslovni.hr]
I dalje prave ogromne gubitke a nitko nije završio u Remetincu !
Zar je teško pratiti trag novca ?
220.000.000,00 !
Kako je moguće uništiti takvu tvrtku ?
Perković uživa na Murteru uzgajajući masline a Zvjezdana je postala zvjezda u Ministarstvu .
Gospoda su nagrađena ko da su napravili dobit 220 miliona !

.

Od svih projekata koje im je Klisović predstavio, Kinezi ‘zapeli’ za vina

Od svih projekata koje im je Klisović predstavio, Kinezi ‘zapeli’ za vina

Ima li na ovoj temi živih? Hoćemo popiti gorki od Badela?

ako do sada nismo, mislim da niti nećemo. nego, mene zanima odakle li su sada izvukli postojanje obveze javne ponude od strane perkovića & co??

Anti Perkoviću vise nad glavom tužbe malih dioničara


[emo_bijesan]

marcello

jel i tu dogovorena psn?

who dares, wins

Vaš link …
PSN dali ima neka novija vijest mislim službena? Pošto mi ovo jedino izbacuje na službenim objavama na ZSE. Datum je stariji zato i pitam.Ako nema o kojoj onda PSN vi govorite?

ima promotivni članak samo što mi je autorica totalno sumnjiva jer je tu kroz godine svašta piskarala. možda i nju sa mirogojčekom isplaćuju…
http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/badel-1862-nakon-godina-gubitka-polako-staje-na-noge-920508
ooooo ima i na pd. to je već cijela orkestrirana kampanja. srećom pa sam već kupio[emo_vrtimise]

Strani ulagači i domaći fondovi dokapitalizirali bi Badel sa 150 mil. kuna

who dares, wins

ako bude dokap bit će vjerojatno samo za odabrane po 10 kn tako da…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

nema tu ni psn ni dokapa.skupština na kojoj su perkovića makli je bila protuzakonita i sigurno će je dobiti tužbu(jednim dijelom je i dobio već) tako da se stvari vraćaju na početak.još će svašta biti sa badelom a najvjerojatni je scenarij stečaj jer onda više neće vrijediti ništa.

špekulativno se da zaraditi na vijestima ali dugoročno pušing.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

alooo dečki lakše malo. ni sam se još ni razbudio a već neke pare zuje okolo.

who dares, wins

ovo neodoljivo podsjeća na DIOKI – temeljem novinskih špekulacija cijena se pumpa iznad 20 kn, pametni se tada iskrcavaju, a onda sa stečajem potonoće cijene na 4-5 kn [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


ovo neodoljivo podsjeća na DIOKI – temeljem novinskih špekulacija cijena se pumpa iznad 20 kn, pametni se tada iskrcavaju, a onda sa stečajem potonoće cijene na 4-5 kn [emo_zacudjen]

Zar je baš uvijek u pitanju “pumping”, zar će sve u stečaj? Onda treba zatvoriti i ZSE, što će nam burza kad sve ode u stečaj.

Badel i Dioki nisu ni približno slični a kamoli isti, i zašto ih uopće uspoređivati!

New Report

Close