BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hheheh. Nema se tu što računati. Ovo od dionica kaj imaju prodaju upravo zato da im ne ovrše jer im malo puno fali do ovih iznosa koje budu morali platiti. Meni ovo izgleda ko da prodaje sa skloni sa strane imovinu, a ne da plati dugove. Tipična hrvatska priča. Uništili su firmu zajedno sa Perkovićem, a sad ruše i cijenu dionice. Barem nam daju priliku za zaradu. Iskreno sad mi je puno lakše kad vidim da sam bio u pravu sa pretpostavkama da se radi o nečem takvom…

Sad se još samo netko mora sjetiti i blokirati mu raspolaganje dionicama i čiča miča gotova je priča.


I meni tako izgleda, ako sam dobro računao cifra po kojoj je dobio dionice Badela je oko 140, a on ju prodaje za 38 i zanimljivo po toj cijeni ju je prodavao bez problemaprije ove presude. Nije li logičnije da mu se uzmu dionice + neka novčana kazna

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Da mi je samo znat kako je dobio tu silnu količinu dionica, a da ne plati? Tko je to odobrio? Što će mu na kraju ovršiti?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Da mi je samo znat kako je dobio tu silnu količinu dionica, a da ne plati? Tko je to odobrio? Što će mu na kraju ovršiti?

Pajdaš Perković mu je to prodao, odnosno dao, čak je sasvim moguće da su oni čuvali Perkoviću dionice. Ko bi ga znao. Uglavnom mutna posla, i netko bi zbog toga MORAO završiti u zatvoru.

Koliko vidim ugovor o kupoprodaji je od 06.10.2009 a 05.10.2009 prosjecna cijena na ZSE je bila 140,35.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Uglavnom mutna posla, i netko bi zbog toga MORAO završiti u zatvoru.

Sto ti je cudno u ovome osim sto u zatvor nitko nece zavrsit.Ipak je ovo Hrvatska. Napravis stetu koja se mjeri u desecima milijuna kuna,upropastis firmu i za nista ne odgovaras.To ima samo u Hrvatskoj.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


I naravno da google zna. Možda je presuda donesena pa mu prijeti zapljena imovine.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/43834/DORH-i-Hanfa-istrazuju-Antu-Perkovica.html#.UK6Mm4eS8qY

… Na račun Badela nije uplaćena ni kuna, osim tzv. pozajmice od osam milijuna kuna koju je dao Ruždjak da bi se transakcija mogla odraditi jer je tvrtka nelikvidna. Potom su na Ruždjakovo ime prenesene dionice vrijedne više od 20 milijuna kuna, a nije poznato čime je pokrivena razlika', navodi se u kaznenoj prijavi. …

A evo još toga…
http://amac.hrvati-amac.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3742&Itemid=321

Prema svemu iznesenom frajer prodaje jer mu gori pod petama, a ne zato jer kao nešto zna. Čak je moguće da mislim da će time odvratiti kupce od kupnje [emo_zloban]


A evo i odgovora na moja pitanja

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Evo zašto Ruždjak prodaje dionice BD62

Marijan Ruždjak Badelu 1862 mora isplatiti 9,5 milijuna kuna
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/marijan-ruzdjak-badelu-1862-mora-isplatiti-95-milijuna-kuna/

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

koliko ja vidim tu prodaje samo lozo (što se tiče top 10)

tko kupuje,jel se zna

Dakle prodavat će on i po 20 kn kad bi se kupnja fino sklonila


Evo zašto Ruždjak prodaje dionice BD62

Marijan Ruždjak Badelu 1862 mora isplatiti 9,5 milijuna kuna
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/marijan-ruzdjak-badelu-1862-mora-isplatiti-95-milijuna-kuna/

OOOO pa dobro jutro kolega. Raspravili smo to na stranici ranije 🙂


koliko ja vidim tu prodaje samo lozo (što se tiče top 10)

Tako jer su valjda ovom prvom već blokirane dionice. Baš ću pogledati u SKDDu. A za ovog drugog vjerojatno ide slična presuda, jer ako me sjećanje dobro služi, do dionica je došao isto kao i Ruždjak.

New Report

Close