BCIN (BC institut)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BCIN (BC institut)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već neko vrijeme jedini kupac je jedan te isti.I to mic po mic.Nije mi jasno zašto je to tako i zašto vlada opća nezainteresiranost za ovom dionicom.Razlog može biti veliki skok cijene dionice kojem smo svjedočili u zadnjih 1-2 pa je moguća svojevrsna prekupljenost i želja za prodajom radi kapitaliziranja ostvarene razlike u cijeni.Tako radite vi pokretani testosteronom.Mi nježnijeg spola smo strpljivije i čekamo.

Čekaj malo, Kate! Pa zar nisi ti nedavno prodala BCIN i onda ipak kupila ponovo? To se zove strpljenje?

Post od 7.7.2014. dakle pred manje od godinu dana!


Kako si se ti Pier od afirmativnog spisatelja prometnuo u kritičara.Da se nisi i ti kao i ja olakšala za nekoliko stotina dionica pa se sad nadaš vratiti bar po istoj tarifi.Nije mi drago konkurencija mi raste.Slažem se da svatko može bolje, više,jače i treba ih poticati,stiskati ih i predlagati im.Ali zazivati propasti,stečajeve bez razloga tamo gdje dobit raste iz godine u godinu ne treba.Makar će prije podjeliti ove novce što su si prišparali.Ja sam si kupila papire iz ZAP-a ali nikako da si dobim vremena da to pročitam u miru.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Žena brzo uči i još se brže prilagođava. [emo_smijeh]
Nego sada kao promatrača i navijača za što nižom cijenom zanima me što se čeka sa pozivom za Skupštinu?!
Neki šaljivo primjećuju da se Škoro premišlja hoće li isplatiti 6 ili 7 kuna dividende. [emo_smijesak]

nema se para, kriza je, a posebno u poljoprivredi. uostalom vjerojatno mora podijeliti dionice “sposobnoj” upravi koja skriva neke stvari ili sebi za dobro poslovanje u 2010 godini.

Dividenda 7,80 kuna

Znači ku**c, ništa se nije promjenilo… Na kraju mi se čini da bi bolje prošao dam sam novce stavio u banku po 1% kamate…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Anesteziralo nas objavom dnevnog reda

Protuprijedlog od g. Jelošeka,

moram priznati, veoma zanimljivo, sa jako puno stvari za koje nisam znao… mislim, po ovome što piše, ako je istina, ovo je žešći sukob interesa, i nije ni čudno kako nema dividende, jer se s tim istima novcima kreditira druga privatna tvrtka…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ivAarfwWXd21qIv2byGgZQ==.pdf

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kako nisi znao?
Pa to im je već nekoliko godina spočitavano i opet pojeo vuk magare

Pa iskreno, nisam znao kome idu novci, samo sam znao da se čuvaju kao zmija noge… A ovo sa Gorupom, jel to ono o čemu je rakitic pričao? Jesmo li u tom pitanju u istim govnima kao i PTKM?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jel g. Jelošek čita ovaj forum? Ako da, nek mi se javi na PP, dao bi mu punomoć za skupštinu, ako mu znači štogod moja mala (mizerna) količina….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Jel g. Jelošek čita ovaj forum? Ako da, nek mi se javi na PP, dao bi mu punomoć za skupštinu, ako mu znači štogod moja mala (mizerna) količina….

Ak g.Jelošek piše na ovom forumu onda bi to mogao biti možda Rakitić.Neke stvari o kojima je Rakitić ovde pisao imaju poveznicu s djelom onoga što se spominje u protuprijedlogu.Iako Rakitić je ovde pisao dosta kritično ali vrlo često s pravom a g.Jelošek je cijelo to vrijeme pomalo skupljao dionice.Najbolje će biti doći na skupštinu pa ga pitat ali ja tako već dvije godine pišem da stižem pa me nema.A o samom protuprijedlogu mislim da bu to glat sglajzano pod tapet kao da ga nikad ni bilo.Ne bu se Škoro dal zajebavat kao ni ikad do sad.Kuruza jako slabo niče zemlja je tvrda loši se prinosi spremaju.Tursku liru srušio je Erdogan.Trebat će nam puno strplenja s ovom dionicom.

Baš mi je glupo da se netko sa npr 60% glasova ponaša kao da je 100% vlasnik (GAZDA d.d.) te da ignorira ostale dioničare kao da je njihov investirani kapital njegova osobna imovina, i baš me zanima kako će se rasplesti ova inicijativa g. Jelošeka pošto mi je BICN bio na radaru neko vrijeme. Također me zanima kakva je pravna regulativa u RH po pitanju ignoriranja opravdanih zahtjeva manjinskih dioničara od strane nekoga tko ima npr 63% upravljačkoih prava?! Čuo sam da je dovoljno da se skupi 25% glasova malih dioničara da bi ih se nešto pitalo. Nisam pravno upućen pa bih volio da netko nešto napiše o ovoj problematici ako zna, a na korist svima.
A gospodinu Škori Danijelu kao većinskom vlasniku treba objasniti da ekonomska struka ne cjeni baš previše “poduzetnika” koji leži na parama i godinama ne zna što bi s njima.

Da pojedine snage Bc instituta ne bi nagađale, ovo je Jelošek Zlatko iz Beketinaca, Čepinska 23. Za sve one koji razmišljaju isto ili slično o cjelokupnom poslovanju Bc instituta,mogu me kontaktirati na mob. 0993894777…
a isto tako i dati punomoć za zastupanje zajedničkih interesa.

okej okej samo bez ljutnje i nepotrebnih insinuacija.Samo mi se učinilo da je rukopis rakitića i protuprijedloga vrlo sličan.Unatoc pajdasu i dalje imam isti instinkt i ne mogu si pomoći.

New Report

Close