BCIN (BC institut)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BCIN (BC institut)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Loše vijesti stižu sa polja pšenica nakon žetve. Slab prinos, loša kvaliteta, bolesti zrna. Je li uzrok tome klima ili korištenje sjemena tzv. tavanuše? Uzrokuje li to nedostatak pšenice na domaćem tržištu i hoće li to biti razlog da jesenska sjetva protekne u povećanju zasijanih površina pšenicom korištenjem u većoj mjeri certificiranog sjemena.
Iako udio prodaje sjemenske pšenice u ukupnoj prodaji BCIN-a iznosi oko 15% to bi mogla biti dodatna prilika da ovogodišnji rezultati dosegnu još veću razinu.

Ovo što se tiče loših prinosa i bolesti pšenice stoji.Prvi prinosi manji su negdje i za 40% a bolest nije samo karakteristična za Hrvatsku već je zahvatila polja i u Poljskoj,Slovačkoj,Češkoj,Austiji,Sloveniji,Mađarskoj,Srbiji, Rumunjskoj,Bugarskoj i Turskoj.Ovakvno stanje prijeti nestašicom i doista stvara pogodu za jaku prodaju u narednoj sjetvi na svim tržištima.

Koja dobra dionica,a kupnja se povlaci……..super za gledat

http://www.bc-institut.hr/vijesti_hr.htm

Malo su nepismeni ovi koji vode web stranicu ali htjela bih pitati odnosi li se ova obavjest i na one vlasnike koji su lani bili na spisku za isplatu dividende?

Najbolja stvar je što nisu naveli kako im poslati kopiju osobne i broj IBAN racuna, ja sam im poslao na mail od uprave jer je to jedini kontakt info na obavjesti…ali nikakav odgovor nisam dobio…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Najbolja stvar je što nisu naveli kako im poslati kopiju osobne i broj IBAN racuna, ja sam im poslao na mail od uprave jer je to jedini kontakt info na obavjesti…ali nikakav odgovor nisam dobio…

Mislim kako je ovo traženi mail:
mirjana.suton@bc-institut.hr

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Evo pokušao sam i na taj mail, hvala!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

kakva odgovorna firma, tako i odgovorni dioničari!![emo_beztona] sram vas bilo!!

Dobila sam i baš čitam zapisnik sa skupštine.Nije mi jasno zašto je po svim točkama dnevnog reda glasalo oko 130.000 glasova a za davanje razrješnice NO oko 30.000 glasova.Nije valjda nekom pozlilo?Ili NO ne smije glasati sam o sebi?Ako nije neka greška u tiskanju onda je NO-u malo falilo da ostane bez te ebene razrješnice.Čini mi se da bi dogodine moglo doći do komplikacija ako netko od napadača tako odluči.A onda bi i obrana mogla zaigrati ofenzivno po bokovima.

katarina, članovi NO-a ne smiju glasovati o članovima NO-a.


Ovo što se tiče loših prinosa i bolesti pšenice stoji.Prvi prinosi manji su negdje i za 40% a bolest nije samo karakteristična za Hrvatsku već je zahvatila polja i u Poljskoj,Slovačkoj,Češkoj,Austiji,Sloveniji,Mađarskoj,Srbiji, Rumunjskoj,Bugarskoj i Turskoj.Ovakvno stanje prijeti nestašicom i doista stvara pogodu za jaku prodaju u narednoj sjetvi na svim tržištima.

http://www.gospodarstvo-petricevic.hr/blog/index.php?entry=Hr%C4%91ave-sjemenke

http://www.glas-slavonije.hr/241219/7/Pocela-agresivna-kampanja-protiv-hrvatskih-sjemenara

http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/nakon-4-godine-eu-vratila-uvozne-carine/14492/

Kate mogla si biti frajerica i objaviti izvješća koja si kupila u FINI.
Ili da si bila strpljivija koji dan jer evo pustili su na net besplatno GFI+rev.s prilozima+bilješke+izvj.o promjenama kapitala.
Evo ja častim u prilogu skinuto s FININIH stranica jer mi je želja da ova dionica odlipi što prije na bar 800 kuna.

Da li je sjela komu dividenda?

Meni nista…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ni meni još ništa (ZABA).
Možda bude štogod tijekom dana…

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

New Report

Close