Baumax ide u predstečaj, duguju 433 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Baumax ide u predstečaj, duguju 433 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Elektro struke sam, ali jasno mi je odavno da se samo od trgovine imuljanja ne može dugo egzistirati. U Hrvatskoj zamalo na prste jedne ruke možete nabrojiti poduzeće koja nešto korisno i profitabilno proizvode. Baumax, Lidl i slični su na Hrvatsko tržište nagurali kapitalističko smeće, vidio i uvjerio se sam koje su kvalitete proizvodi koje prodaju u NJemačkoj i Austriji. Što prodaju u Hrvatskoj ja ne kupujem jer sam se naučio pameti, glede i cijena i kvalitete!
[emo_mrgud]

Neka npr “naši”Konzum ili Pevec krenu plaćati kao švabe pa da vidimo koliko će izdržati.Palim štopericu isti tren.lako je sa tuđim mlatiti gloginje.

Baimax, Pevec,…s….ranje do s….ranja od alata do usluge

Politika neuspjeha – ne leži u asortimanu Baumaxa…niti u kvaliteti asortimana,
jer su uz bok sličnim centrima , i imaju odlične dobavljače..

Kao kupac u Baumaxu, primjetila sam:

– da je izvedeno totalno pogrešno otvaranje lokacija …….na mjestima
koja ničim ne zaslužuju poziciju za takav centar.Očito su posrednici i management u Hrvatskoj zaradili na zemljištu i besmislenim analizama tržišta….

– da je kadar u Baumaxu nesposoban- te da je kupljen potpuno nekvalitetan
software….NE ZANM TKO IM GA JE UVALIO , ali to je koma, ja sam
im čak jednom, nakon dugog dugog čekanja na ispis računa, ispravak pogrešnih šifri,pogrešno zapljimljenih kalkulacija itd.itd pisala knjigu žalbe,
nek si kupe drugi program, jer ovo je koma na blagajnama i internim blagajnama…uopće ne djaltnici nisu mogli uskladiti s robom, šiframa i
skladišnim podacima….

– da su centri predimenzinirani , a propast građevinskog sektora,
dodala je ulje na vatru…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close